Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

A hagyományos skandináv forralt bor receptje alapján készült tusfürdő, mely minden porcikádat felmelegíti és kiűzi a tél hidegét a végtagjaidból.

Orsyna

2014. január 21.

Hmm nagyon fincsi fűszeres illatú.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.

Hmm nagyon fincsi fűszeres illatú.:)

Zsuzsi216

2013. augusztus 29.

Nagyon szerettem. Engem a Colára emlékeztetett az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Nagyon szerettem. Engem a Colára emlékeztetett az illata. :)

fausztdori

2013. május 5.

Hát ez valami mennyei cucc! Kijöttem a fürdőből és elmentem valahová kérdezték, hogy honnan volt forralt borom :) Téli estéken egy illatorgazmus volt. Funkcióját is betölti, tisztít, ahogy illik. Az ára elrettentő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Ingrid

2013. január 15.

Húúú, imádom, mintha forraltborral fürödnék! Téli estékre tökéletes, karácsony előtt pedig ünnepi hangulatba hoz. :) Elsőre megszagolva nagyon tolakodó az illata, de miután kiléptünk a fürdőből már nem lesz olyan erős, éppen csak kellemes. Egyetlen negatívum, hogy engem egy picit szárított, de ettől eltekintve nagy élmény vele a zuhanyozás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Petronella

2013. január 3.

Egyik vásárlás alkalmával kaptam ajándékba, de ha elfogy, újraveszem! Erőteljes, télies illata van, másnaposságra tökéletes, de egy romantikus este előtt is mennyei illatot varázsol. A kedvencem, mikor zuhanyzás után kinyitom a fürdőszobám ajtaját és az egész hálót körbelengi az illata!

Update: nem hiszem el, hogy már nem lehet kapni!! Az év csalódása:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Update: nem hiszem el, hogy már nem lehet kapni!! Az év csalódása:(

agica10

2012. november 29.

a legjobb egy fejfájós reggelre, vagy amikor nem aludtam ki magam, kár, hogy van benne Sodium Laureth Sulfate, mert emiatt nem veszek többet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 29.

Szaszmancs

2012. november 27.

Kellemes illat lenne,ha nem lenne ennyire brutál erős. Használat közben émelygek,de az illat amit sokáig a bőrömön és a fürdőszobában hagy,az nagyon finom. Valóban híg és semmi olyat nem tud,amiért ennyire drágának kéne lennie. Ajándékba kaptam egy vásárláskor,magamtól biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Nyulomán

2012. november 13.

Ezt a tusfürdőt az egyik vásárlásomhoz kaptam ajándékba. Az illatát imádom, viszont szerintem alig habzik, emiatt többet kell belőle használni, ami ugye nem túl gazdaságos. Hatása nem jobb, mint a 269 ft-os Baleás tusfürdőmné, viszont pozitívum, hogy az illata sokáig megmarad.
Illata miatt, meg, mert tulajdonképpen jól is tisztít, 4-est adnék. Viszont iszonyat drága, és nem gazdaságos, magamtól biztos nem adnék ennyi pénzt egy tusfürdőért, így 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Hód

2012. október 8.

Én szívesen átveszem bárkitől:D
Az egyetlen negatívum az ára, egyébként egy fantasztikus illatú valami! Nekem a Jägert juttatja eszembe. Fűszeres, kicsit narancsos és kicsit alkoholos "szag".
Igazi energialöket egy tusolás vele. Folyékony állagú eléggé és jól habzik, kevés elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Én szívesen átveszem bárkitől:D

betty88k

2012. szeptember 11.

Karácsony után fél áron vettem, mert vonzott, hogy most a nagyobb kiszerelés is olcsóbban volt, de az örömmámor elmaradt. Nem tapasztaltam különösebb hatást a többi tusfürdőhöz képest, viszont engem egy idő után borzasztóan zavart az illata. Így kénytelen voltam elhasználni a fürdővízbe, úgy viszont egész jó volt. De nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Színező anyag. (Piros)