MAC

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Krémes színezett, nagy tudású primer

• Kiegyenlíti a bőr színét, miközben véd a káros UVA/UVB sugarak ellen.
  • Áttetsző, lehelletvékony végeredményt biztosít. Egészséges ragyogást biztoít, miközben visszafogja az bőr olajos fényét.
  • Egész nap frissen, hidratáltan tartja a bőrt.

4 árnyalatban kapható:

• ADJUST barackos bézs
  • NEUTRALIZE sárga
  • ILLUMINATE levendula
  • RECHARGE barack

Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Zinc Oxide f 1 0Benzophenone-3 f Titanium Dioxide f 0 0Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Phenyl Trimethicone szil Pentylene Glycol Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al Trioctyldodecyl Citrate eo Polymethylsilsesquioxane szil Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0PEG-40 Stearate ti I eu Polyglyceryl-10 Pentastearate Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Lecithin eo I eu Squalane eo 1 0Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract a Laminaria Saccharina Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Caffeine Glycerin h 0 0Octyldodecyl Neopentanoate eo Polyglyceryl-6 Polyricinoleate eu Cholesterol eo I eu 0 0Oryzanol Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Sodium PCA h 0 0Trehalose h Silica Alumina Sorbitan Laurate eu Polysorbate 20 ti I eu 0 0Xanthan Gum ti I eu Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Sucrose h Polyquaternium-51 Sodium Stearoyl Lactylate eu Triethoxycaprylylsilane szil Propylene Glycol Laurate ti Propylene Glycol Stearate ti Linoleic Acid eo Stearic Acid eo I eu 2 0Glycyrrhizic Acid h Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Urea h Disodium EDTA Sodium Dehydroacetate ta Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 42090 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Ferric Ferrocyanide sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz

CKNYL

2018. március 9.

Nekem sárga és levendula van belőle, imádom mindkettőt. Nagyon jól bírja a bőröm, könnyű és szépen fed. Az egyik legjobb primer, amivel eddig találkoztam. Az viszont igaz, hogy a pórusaimban nekem is megül egy kicsit. Emiatt a rozaceás részen a sárga alá használok egy kis levendulát, így pedig már nem okoz gondot. Jár az 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 9.

SzZs1981

2016. április 9.

Adjust:
Trükkös kis cucc ez :) Két dolgot tanultam meg és hangsúlyoznék ki vele kapcsolatban:
1. a legkisebb vízhiányt is azonnal kidobja, ezért érdemes szépen aláhidratálni ha hajlamos a bőröd a vízvesztésre
2. nem szereti ha dörzsölik :)) finom, simító mozdulatokkal érdemes felvinni a bőrre, egyszerre csak pici mennyiséget, mert az is elég lesz. Ha picit többet használok a kelleténél, kukacosodik, és nem simul bele a bőrbe.
Ezeket szem előtt tartva nagyon szépen teszi a dolgát: kiegyenlíti a színkülönbségeket, optikailag javít a bőrképen, és szépséges bőrfényű finisht ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Adjust:

polkadot

2016. február 14.

Kipirosodásra hajlamos bőrömre vettem meg a sárgás színt, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen kiegyenlíti a bőrömet, a pirosságot gyönyörűen lehúzza. Amíg nem kezdtem el ezt használni, addig mindig erős fedésű alapozót kellett használnom a pirosság miatt, most már elég egy BB krém is, kis korrektorral. Ami még plusz, hogy segíti visszafogni a bőröm zsírosságát, így nem kezdek el már délben csillogni, és magas benne az SPF!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

vtina85

2015. augusztus 10.

A sárgás Neutralize színben van meg. Amikor a MAC üzletben kipróbáltuk az arcomon a sminkes lánnyal teljesen el voltam ájulva, hogy milyen szépen eltünteti a pirosságot az arcomról, így persze nem hagyhattam ott. Azóta is töretlen a szerelem...másik előnye, hogy szép matt a bőrömön egész nap, még ebben a nagy melegben is. A 30-as fényvédő külön öröm. Elég is ez a CC krém így nyáron, ilyenkor nem annyira szeretem az alapozókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Trixi

2014. augusztus 10.

A Neutralize (sárga) árnyalatot próbáltam, nagyon szépen semlegesíti a bőr vörösségét, viszont nekem nagyon megült a pórusaimban, ezért nem vettem meg. Ezért nem vonok le pontot, mivel a legjobb semlegesítő primer, amit eddig próbáltam. Akinek nem ennyire tágak a pórusai pont ott, ahol piros a bőre, tökéletes lehet. Mivel csak egyszer próbáltam, nem tudom, mennyire tolerálná a bőröm hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

wishes

2014. május 22.

Én az Adjustot használgatom már egy ideje. Próbáltam sminkalapként, de valahogy nem hajlandó együttműködni semmivel, önmagában viszont jól funkciónál mint színezett hidratáló, ezért mióta beköszöntött a jó idő, nop-stop használom.
Könnyen kenhető, és már nagyon minimálisan aláhidratált bőrön is szépen mutat, és a tartósságával sincsen gond. Korrektorral kombinálva nekem kifejezetten egyenletes arcbőrt ad. Engem nem mattított, sőt, szerintem inkább ilyen fényes-hamvas finishe van, azt hiszem a száraz bőrűek jobban járnak majd vele.
@Makk Zsuzsó: 8400 Ft-ba kerül

Update: Huh, közben rájöttem, hogy bármilyen alapozó fölé kenve vékony rétegben csodaszép, pórusmentes finist lehet vele kapni, sőt, különböző állagú korrektor és alapozók egységesítésére is remek. Imádom, megérdemli a max. pontot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

@Makk Zsuzsó: 8400 Ft-ba kerül

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium PCA, Trehalose, Sucrose, Glycyrrhizic Acid, Urea
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Lecithin, Squalane, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Octyldodecyl Neopentanoate, Cholesterol, Linoleic Acid, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Lecithin, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Cholesterol, Sorbitan Laurate, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Lactylate, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Zinc Oxide, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Propylene Glycol Laurate, Propylene Glycol Stearate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Squalane eo 1 0

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.