Manhattan

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manokamoka, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   külföld

Stift formátumú korrektor, minden bőrtípusra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bebecske22

2020. május 14.

Szerintem szörnyű! Pár hónappal ezelőtt beszereztem egyet Vanilla (70) árnyalatban, mert kellett a téli színemhez egy világosabb korrektor, de nagyon rossz döntés volt! Büdös, ragacsos, tapadós, szerintem a kukában végzi, nincs kedvem tovább kísérletezgetni vele! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Eperke17

2019. április 14.

Nem sok sminket használok, de ezt a korrektort szerettem, jó állagú, jó fedésű kis cucc volt, még van belőle. Kár hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

szeronik

2018. április 6.

A világ legjobb korrektora volt, nem értem, miért nem gyártják már. Mázli, hogy tavaly még tudtam belőle venni itthon, és csak néhány hónapja realizáltam, hogy ez már nem kapható sehol. Azóta keresem az utódját.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

szilvasitimea

2016. október 7.

Egy idoben ez volt a kedvenc korrektorom...csak sajnos mar nem kaphato. Konnyu vele dolgozni, nagyon jo a texturaja ,es jol fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Greti22

2016. július 16.

Egyet elhasználtam, de már sehol nem találok belőle. Nagyon sajnálom, mert szerettem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

Roxuska

2016. május 7.

Én teljesen kijöttem vele. Nem annyira krémes, de ez nem is gond, mert csak a pattanásaimra használtam. A cover stick korrektorokon belül nekem ez vált be a legjobban, még a bőröm színéhez is ment, de még is találtam nála jobbat jobb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 7.

kukumaluthch

2016. április 15.

Sokáig használtam a púderjét, tinédzserként elég problémás bőröm volt, bármit használtam csak még jobban begyulladtak a pattanásaim, több problémám lett, mint előtte. A Manhattan nekem abszolút bevált, a korrektort nem rég kezdtem el használni, igazából az arcomon lévő anyajegyem eltávolítása utáni hegre, később a szemem alatti (vagy lassan már inkább körüli) sötét foltok halványítására. Tökéletesen fedi a szem alatti karikákat, nap vége felé már a hegre szoktam még egy csíkot húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

bundiriska

2016. április 7.

Az elején nekem se jött be annyira, de mostanra kiismertem. A kontúrozáshoz én ezt használom és arra tökéletes. Meg néha a szemhéjamat is ezzel készítem elő. A végére egészen megbarátkoztunk. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Flo2785

2016. február 4.

nagyon kemény és drága is és nem lehet eldolgozni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 4.

nagyon kemény és drága is és nem lehet eldolgozni

Kataaaaa27

2015. december 1.

Szem alatti karikákra nem túl jó,mivel a fedését közepesnek ítélném és szárítja is a bőröm.Mivel pattanásaim vagy más bőrhibám nincs így szemhéjalapnak használom és annak meg tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Oleyl Alcohol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Myristate, Paraffin, Isopropyl Palmitate, Lanolin Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Oleyl Alcohol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Lanolin Oil, Polyglyceryl-3 Beeswax, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Isopropyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0