Maria Galland

Ár:   22 350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a www.mg-magyarorszag.hu-n 23.400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: MariaGallandMO, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Ár:   22 350 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: www.mg-magyarorszag.hu, 23.400 Ft

Frissítően könnyű, ugyanakkor intenzív hidratáló nappali és éjszakai krém. Hatására a bőr hidratált, rugalmas, puha tapintású és sima lesz.

Ár: 23.400 Ft , Eladó: www.mg-magyarorszag.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

sztike

2020. március 10.

2019-10-17
Tesztelésre nyertem, 2 hete használom reggel és este is. Nem sokat tudtam egyébként a márkáról, amikor rákerestem, dobtam egy hátast az árától. A legnagyobb félelmem beigazolódott a termékkel kapcsolatban: beleszerettem egy 23.000 forintos krémbe...Én eddig csak drogériás vonalon mozogtam hidratálók terén, és őszintén szólva nem gondoltam, hogy ekkora különbség lehet krém és krém között. Az illata nekem sem tetszik, túl erős, de igazából hamar elillan. Elég sűrű krémről beszélünk, a tégelyt nyugodtan fejre is állíthatom, nem moccan. Az előző véleményt kicsit pontosítanám, maga a tégely üveg, a teteje műanyag és egyébként meglehetősen méretes az átlag mennyiségű (50 ml) termékhez képest. Az állaga ellenére krém gyorsan, maradéktalanul beszívódik és gyakorlatilag egy matt - enyhén dewy finisht hagy maga után. Számomra ez volt a legmeglepőbb hatása, illetve az, hogy ezt a matt hatást tartja szinte egész nap. Az orrom vállalhatatlanul szokott fényleni 1-2 óra után, ez a krém viszont minimálisra csökkenti. Kiváló sminkalap, nem kukacosodik, nem rántja össze csomósra az alapozót és a mattító hatása miatt sokkal tovább tart vele a sminkem. Próbáltam egyébként fényvédővel is (mivel azt nem tartalmaz), azzal is remekül együttműködik és ugyanúgy tartja a matt hatást. Annak ellenére, hogy ennyire jól konrtollálja a bőr fénylését, egyáltalán nem húzódik vagy hámlik alatta a bőröm (pedig elég sok, ennél zsírosabb krémre reagált már így), remekül hidratál. A ránctalanító hatását nem tudnám igazolni, egyrészt még csak 2 hete használom, másrészt olyan ráncaim vannak, amiket csak én látok, azokon pedig nem történt szignifikáns változás ennyi idő alatt. Én nagyon megszerettem, nagyon szívesen venném újra, csak hát az ára....

2020-03-10
Jöttem kicsit kigyomlálni a csillagokat. Továbbra is jó krémnek tartom, de messze nem annyira, mint amennyit kérnek érte. Nemrég jobban beleástam magam az összetevők témakörébe és őszintén szólva, szerintem nevetségesen kevés hasznos összetevője van ennek a krémnek. Vannak drogériában beszerezhető krémek, amikben valóban vannak értékes hatóanyagok, ráadásul az áruk ennek a töredéke. Jó krém ez, de ár-érték arányban édeskevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 10.

2019-10-17

2020-03-10

nekoSX

2020. január 14.

Szintén tesztelésre kaptam még ősszel és nagyon megörültem, mert nem volt télre még krémem és ez pont ideálisnak tűnt.
Azóta használom rendszeresen, szerettem volna a végleges vélemény előtt alaposan tesztelni.
Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban:
egyrészt van egy szinte tökéletes krém: nagyon jól hidratál, mégsem zsírosít, tökéletesen felszívódik, nem irritál és nagyon szeretem, hogy nap végére is tökéletes a bőr, nem fullad-nem érezni, hogy krém van rajta. Nekem télre tökéletesen elég, a száraz bőröm nagyon szereti.
Másrészt viszont: van ugye ez a hatalmas papír és műanyag csomagolás, ami legalább 2x akkora, mint, ami szükséges lenne - ha már igényesség és luxus miért nem kicsi és üveg a tégely, mint egy Dior v Chanel v Decléor? Hiszen az ára ezeket közelíti!
Valamint, amit itt is mindenki említ: az "illata", ami nem egyéb mint a 80-as évek Bécsből átcsempészett ilyen-olyan krémek illata, annak idején ebben úszott az ország és a Nagymamák, meglehetősen avítt ezt ma már egy krémben érezni, nekem személy szerint eleinte gyomorforgató volt, és nem igaz hogy ez elmúlik, beletrollkodik bármilyen parfümbe, egész nap érezni, ahogy körbelengi az embert. És ha én érzem más is érzi, csak nem szólnak mert udvariasak...
És hát igen, az összetevők...amikor jelentkeztem nem néztem meg tüzetesen a listát, pedig lett volna alkalmam rá, ez az én trehányságom, de bizony nem túl bizalomgerjesztő ezt a listát a fejemre kenni...Nappali krémnek írja a doboza, de nem vagyok biztos benne, hogy a retinol nappalra annyira jó ötlet, még fényvédővel sem. Tehát én csakis borús napokra és estére használom.
Például szeles napokon sétára-bringázáshoz tökéletes cold-cream.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban:
Például szeles napokon sétára-bringázáshoz tökéletes cold-cream.

Virvatuli

2020. január 8.

Én is tesztelésre kaptam, és elsőre meglepődtem, amikor meghozta a postás, mintha a múlt századból felejtették volna itt ezt a krémet. Az 50 milliliteréhez képest rettenetesen túl van csomagolva (ami a mai környezettudatos világban kicsit riasztó), az illata is olyan, mint azoknak a krémeknek, amiket anyukám használt kislánykoromban, és hát az összetevőlistájánál is láttunk már szebbet. Ezt leszámítva a hatására nincs panaszom, jól beszívódik, kevés is elég belőle (már egy hónapja használom, de alig látszik rajta), de ha rossz napja van a bőrömnek, nagyobb mennyiséget is felvesz belőle, nem ül meg a krém a felszínén. A bőröm jó állapotban van, nem fénylik, de kellően hidratált, bár szérumot azért használok alá, és az elmúlt pár napban elkezdtem kevésbé komfortosnak érezni az arcom, szóval lehet, hogy télire már nem lenne elég nekem. Összességében: nem rossz kence ez, de teljes áron biztos nem venném meg, ebben az árfekvésben már többet várok egy krémtől.

Update: Nagyon sokáig elég a tégely, még mindig van benne kb. egy hétre elegendő mennyiség, pedig naponta használom, és nem spórolok vele. A hatása kezd kevés lenni a hidegben, de rétegzős rutinban még elég jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 8.

ver0nika

2020. január 7.

Én is megnyertem és rettentő boldog vagyok, hogy végre lehetőségem volt a tesztelésre!
Ez egy csodálatos krém, kétség sem fér hozzá, nagyszerűen végzi a dolgát és nem csak a száraz bőrűeknek ajánlanám, szerintem bárkinek beválik. Ha éppen azt fontolgatod, hogy megveszed, akkor leírom az egész élményt, mert azért jól meg kell gondolni, ha valaki ennyit költ egy krémre.

Csomagolás:
Egy igen nagy dobozt kapott a krém, a külső unalmas szürkesége után igazán meglepett a belső mély magenta szín, bárcsak a termék csomagolásán is megjelenne! A tégelyből meg aztán az anyagot senki se sajnálta, masszív, üveget utánzó műanyag alj, még a műanyag fedél is nehezebb, vaskosabb mint az átlag, viszont nem nyerte el a tetszésem, hogy (a képen is látszik) a fedél és az üveg közt marad egy kis rés, valamiért mindig próbálom addig csavarni, hogy az eltűnjön. Kapunk egy kis spatulát is, amit először feleslegesnek gondoltam, de jobb vele felvinni a krémet, mint az ujjammal, szóval az ujjam többet a közelébe sem fog menni az üvegnek, meg fontos is ez, hiszen higiénikusabb így.

Illat:
Eleinte túl erőteljesnek gondoltam, és nem éppen a fiatalos oldalon mozog az illatélmény, inkább mint egy francia nagymama púderja. :D Aztán megszoktam, sőt vártam már az illatát, mindig a használatakor, szóval vele jól összebarátkoztam.

Eredmény:
Icipici krém is elég a spatula hegyére, egy-egy az orcákra, aztán még egy a homlokra, bőven eldolgozható az egész arcon a 3 lencsényi adag, szóval pozitívum, hogy nem fogy gyorsan. Amióta használom sehol se volt egy pillanatra se száraz a bőröm, még a pattanások körül se, amikre szárítókrémet raktam, tényleg nagyszerű. Fújhat a hideg téli szél, de a bőröm hidratáltságát ez nagyon biztosítja. Gazdagon ápol ezért szerintem a hidegebb hónapokban lesz barátja mindenkinek, nyáron az extrém száraz bőrűeknek jó esetleg. Bátran ajánlom azoknak akiket az ára nem zavar, mert a termék tényleg jó eredményeket ad, hidratál és feszesebbé teszi a bőrt (bár személy szerint semmilyen ráncfeltöltést és szemkarika eltűnést nem észleltem,mint mások előttem).

Végső soron nem adhatok 5 csillagot, de ezt csakis az ár miatt mondom. Nem a középosztály pénztárcájához lett igazítva, ezért nem hiszem, hogy megvenném, pedig nagyon szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Csomagolás:

Illat:

Eredmény:

Zoi

2019. december 23.

Szintén tesztelésre kaptam és szintén köszönöm :)
Én is lementem hídba az árától, amikor rákerestem. Ezek után még kíváncsibb lettem rá. A krém sűrű, nehéznek tűnik első ránézésre, de pillanatok alatt beszívódik teljesen, nem hagy réteget a bőrömön és kevés is elég belőle (2 hete használom, de alig látszik, hogy fogyna). Nagyon tápláló, kellemes, kisebb ráncaim szépen elhalványultak tőle, feltölti a bőröm. A szemem alatti táskák is elhalványultak, a nagy karácsonyi hajtásban egész frissnek tűnök (legalább kívülről). Így a téli időszakban egy áldás ez a krém! Bár még nem akarom elkiabálni, sok krémtől csak 1-2 hónap használat után pattogzik ki a bőröm. Ha ez megtörténne, akkor update-elek. Reggel-este használom, pár csepp vízzel együtt masszírozom a bőrömbe, így vált be a legjobban. Egyelőre teljesen meg vagyok vele elégedve, de azért ezt az árat kicsit túlzásnak tartom, nekem (megvásárlási) lélektani határ fölött van. Nyárra lehet, hogy egy kicsit sok lenne a bőrömnek, de ha ilyen lassan fogy, ki fog tartani addig simán. Ára miatt 4,5 csillag, de fölfelé kerekítek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Szintén tesztelésre kaptam és szintén köszönöm :)

slytherclaw

2019. december 21.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök!
Sajnos az én bőröm hiperérzékeny, és a legváratlanabb dolgok teljesen ki tudják ütni. Nem volt ez másként ezzel a krémmel sem. Pár napig csoda volt, gyönyörűen beszívta a bőröm minden cseppjét, aztán elkezdtem kipattogni. Mivel más új dolgot nem kezdtem használni ebben az időszakban, csak erre a krémre tudok gyanakodni. Nem akarom nagyon lepontozni, mert csak arról van szó, hogy valamelyik összetevőjével nem kompatibilis a bőröm.
Egyrészt természetesen szomorú vagyok, hogy nem vált be, de másfelől kicsit meg is könnyebbültem, mert nem voltam elszánva rá, hogy egy kb. tízszer drágább arckrémre váltsak a mostaninál, ha ez beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök!

Abidel

2019. december 1.

Tesztelésre nyertem és ezúton is nagyon szépen köszönöm! 🤗
Masfél hónapja használom, reggel és este egyaránt. Sűrű, testes krém, de ahogy felkenem, azonnal beszívja a bőröm. Nem fénylik, inkább félmatt hatása van. Smink alá is ezt használom. Éjszakára szérumot is teszek a krém alá. Illata nagymamám régi Pond’s krémjére emlékeztet. Kicsit erőteljes, de engem nem zavar. Hatását értékelve: elégedett vagyok vele, szép egységes bőrképet kreál és jó puha lesz tőle a bőröm. Hidratálása is számomra nagyon jó. Nem túl könnyű de nem is nehéz krém a bőrömnek. Egyedüli hátrány az ára és a műanyag tégely. Egy ilyen krém megérdemelné, hogy egy letisztult, szép üvegben mutassa meg “bájait”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 1.

Tesztelésre nyertem és ezúton is nagyon szépen köszönöm! 🤗

tbanett

2019. november 5.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit 2-3 hete kezdtem el használni reggelente. Nagyon örültem neki, mert éjszakára a La Roche Posay Effaclar Duo+ problémás bőrre való arckrémet használom, ami eléggé szárítja az arcomat. Így reggel ez a csodahidratáló tökéletesen feltölti és kisimítja a pofimat. Tuti kombó. Nagyon szép bőrképet ad, azonnal beszívódik és egész nap matt hatást biztosít. Ráadásul a hegeimből származó hámlásomat sem emeli ki, így sminkelni is baromi jó rá. Az illata nekem nagyon tetszik, olyan elegáns érzésem van tőle, na meg persze maga a tudat, hogy ennek a krémnek az ára egy nullával több, mint amiket valaha is használtam. Nyílvánvalóan kenterbe veri őket, és ha a pénztárcám megengedné, mindig őt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

p956

2019. november 3.

Tesztelésre nyertem a terméket. Remekül hidratál, pedig az ősz beálltával hajlamos a bőröm nagyon kiszáradni, de idén eddig semmi jele nincs ennek. Télre is lehet, hogy elegendő lesz.
Éjszakára és nappalra is használtam, smink alá is tökéletes, nem kukacosodik. Az állaga elsőre sűrűnek tűnik, de maradéktalanul el lehet oszlatni és teljesen beszívódik, nem hagy semmilyen réteget. Az illata elég intenzív, engem felkenve nem zavart, de anyukámnak is odaadtam kipróbálásra, aki elég érzékeny erre, ő nem bírta magán elviselni. Nem irritál, nem komedogén, póruseltömődést nem okozott nálam.
Az ára sajnos egyáltalán nem baráti, ez az egyetlen ok ami miatt nem venném meg magamnak, illetve a fényvédőt is kicsit hiányolom belőle, ha már nappali használatra is szánták.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Regi23

2019. október 26.

Tesztelésre nyertem ezt a krémet, körülbelül három hete használom minden reggel és néha este is. Mielőtt megkaptam volna, nem sokat tudtam erről a márkáról, nagyon meglepődtem, milyen áraik vannak. Úgy voltam vele, amikor elkezdtem tesztelni, hogy biztos csak a márkát fizetem, és igazából nem is extra annyira a krém. Tévedtem. Igaz, sosem próbáltam még ilyen high-end hidratáló krémet, Yves Rochert vagy Helia D-t szoktam használni, és hát nem meglepő hogy ez a csoda simán kenterbe veri azokat. Nagyon jó az állaga, egy kevés is elég belőle es nagyon hamar beszívja a bőröm, nem hagy zsíros érzést maga után. Nekem az illata kifejezetten tetszik, semmi extra csak olyan “krém”illat, bár a felkenés után már nem érezhető. Nem tudom,mit csinálok ha elfogy, vagyis azon túl hogy nagyon szomorú leszek. Abszolút ujravenném, (ha tudnám), mert tényleg nagyon jó krém, de nem hiszem, hogy szánnék rá 23ezer forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Lactic Acid, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glyceryl Stearate SE, Isostearyl Isostearate, Cyclohexasiloxane, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Coconut Oil, C13-14 Isoparaffin, Paraffin, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, PEG-2 Stearate, Stearyl Alcohol, Ceteareth-25, Laureth-7, Sodium Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-25, Laureth-7, Sodium Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, BHT, BHA

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.