Maria Galland

Ár:   22 350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a www.mg-magyarorszag.hu-n 23.400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: MariaGallandMO, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Ár:   22 350 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: www.mg-magyarorszag.hu, 23.400 Ft

Frissítően könnyű, ugyanakkor intenzív hidratáló nappali és éjszakai krém. Hatására a bőr hidratált, rugalmas, puha tapintású és sima lesz.

Ár: 23.400 Ft , Eladó: www.mg-magyarorszag.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
Virvatuli

2019. november 14.

Én is tesztelésre kaptam, és elsőre meglepődtem, amikor meghozta a postás, mintha a múlt századból felejtették volna itt ezt a krémet. Az 50 milliliteréhez képest rettenetesen túl van csomagolva (ami a mai környezettudatos világban kicsit riasztó), az illata is olyan, mint azoknak a krémeknek, amiket anyukám használt kislánykoromban, és hát az összetevőlistájánál is láttunk már szebbet. Ezt leszámítva a hatására nincs panaszom, jól beszívódik, kevés is elég belőle (már egy hónapja használom, de alig látszik rajta), de ha rossz napja van a bőrömnek, nagyobb mennyiséget is felvesz belőle, nem ül meg a krém a felszínén. A bőröm jó állapotban van, nem fénylik, de kellően hidratált, bár szérumot azért használok alá, és az elmúlt pár napban elkezdtem kevésbé komfortosnak érezni az arcom, szóval lehet, hogy télire már nem lenne elég nekem. Összességében: nem rossz kence ez, de teljes áron biztos nem venném meg, ebben az árfekvésben már többet várok egy krémtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

tbanett

2019. november 5.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit 2-3 hete kezdtem el használni reggelente. Nagyon örültem neki, mert éjszakára a La Roche Posay Effaclar Duo+ problémás bőrre való arckrémet használom, ami eléggé szárítja az arcomat. Így reggel ez a csodahidratáló tökéletesen feltölti és kisimítja a pofimat. Tuti kombó. Nagyon szép bőrképet ad, azonnal beszívódik és egész nap matt hatást biztosít. Ráadásul a hegeimből származó hámlásomat sem emeli ki, így sminkelni is baromi jó rá. Az illata nekem nagyon tetszik, olyan elegáns érzésem van tőle, na meg persze maga a tudat, hogy ennek a krémnek az ára egy nullával több, mint amiket valaha is használtam. Nyílvánvalóan kenterbe veri őket, és ha a pénztárcám megengedné, mindig őt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

p956

2019. november 3.

Tesztelésre nyertem a terméket. Remekül hidratál, pedig az ősz beálltával hajlamos a bőröm nagyon kiszáradni, de idén eddig semmi jele nincs ennek. Télre is lehet, hogy elegendő lesz.
Éjszakára és nappalra is használtam, smink alá is tökéletes, nem kukacosodik. Az állaga elsőre sűrűnek tűnik, de maradéktalanul el lehet oszlatni és teljesen beszívódik, nem hagy semmilyen réteget. Az illata elég intenzív, engem felkenve nem zavart, de anyukámnak is odaadtam kipróbálásra, aki elég érzékeny erre, ő nem bírta magán elviselni. Nem irritál, nem komedogén, póruseltömődést nem okozott nálam.
Az ára sajnos egyáltalán nem baráti, ez az egyetlen ok ami miatt nem venném meg magamnak, illetve a fényvédőt is kicsit hiányolom belőle, ha már nappali használatra is szánták.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Regi23

2019. október 26.

Tesztelésre nyertem ezt a krémet, körülbelül három hete használom minden reggel és néha este is. Mielőtt megkaptam volna, nem sokat tudtam erről a márkáról, nagyon meglepődtem, milyen áraik vannak. Úgy voltam vele, amikor elkezdtem tesztelni, hogy biztos csak a márkát fizetem, és igazából nem is extra annyira a krém. Tévedtem. Igaz, sosem próbáltam még ilyen high-end hidratáló krémet, Yves Rochert vagy Helia D-t szoktam használni, és hát nem meglepő hogy ez a csoda simán kenterbe veri azokat. Nagyon jó az állaga, egy kevés is elég belőle es nagyon hamar beszívja a bőröm, nem hagy zsíros érzést maga után. Nekem az illata kifejezetten tetszik, semmi extra csak olyan “krém”illat, bár a felkenés után már nem érezhető. Nem tudom,mit csinálok ha elfogy, vagyis azon túl hogy nagyon szomorú leszek. Abszolút ujravenném, (ha tudnám), mert tényleg nagyon jó krém, de nem hiszem, hogy szánnék rá 23ezer forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

sztike

2019. október 17.

Tesztelésre nyertem, 2 hete használom reggel és este is. Nem sokat tudtam egyébként a márkáról, amikor rákerestem, dobtam egy hátast az árától. A legnagyobb félelmem beigazolódott a termékkel kapcsolatban: beleszerettem egy 23.000 forintos krémbe...Én eddig csak drogériás vonalon mozogtam hidratálók terén, és őszintén szólva nem gondoltam, hogy ekkora különbség lehet krém és krém között. Az illata nekem sem tetszik, túl erős, de igazából hamar elillan. Elég sűrű krémről beszélünk, a tégelyt nyugodtan fejre is állíthatom, nem moccan. Az előző véleményt kicsit pontosítanám, maga a tégely üveg, a teteje műanyag és egyébként meglehetősen méretes az átlag mennyiségű (50 ml) termékhez képest. Az állaga ellenére krém gyorsan, maradéktalanul beszívódik és gyakorlatilag egy matt - enyhén dewy finisht hagy maga után. Számomra ez volt a legmeglepőbb hatása, illetve az, hogy ezt a matt hatást tartja szinte egész nap. Az orrom vállalhatatlanul szokott fényleni 1-2 óra után, ez a krém viszont minimálisra csökkenti. Kiváló sminkalap, nem kukacosodik, nem rántja össze csomósra az alapozót és a mattító hatása miatt sokkal tovább tart vele a sminkem. Próbáltam egyébként fényvédővel is (mivel azt nem tartalmaz), azzal is remekül együttműködik és ugyanúgy tartja a matt hatást. Annak ellenére, hogy ennyire jól konrtollálja a bőr fénylését, egyáltalán nem húzódik vagy hámlik alatta a bőröm (pedig elég sok, ennél zsírosabb krémre reagált már így), remekül hidratál. A ránctalanító hatását nem tudnám igazolni, egyrészt még csak 2 hete használom, másrészt olyan ráncaim vannak, amiket csak én látok, azokon pedig nem történt szignifikáns változás ennyi idő alatt. Én nagyon megszerettem, nagyon szívesen venném újra, csak hát az ára....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Nocturama

2019. október 14.

Tesztelésre kaptam a terméket, amivel nagyon meg vagyok elégedve.
Este használom (bár nem éjszakai krém), így reggel hidratált, puha bőrrel ébredek. Feszesít, egységesíti a bőrt.
Két kis negatívum: az illata nem tetszik, és furcsállom, hogy műanyagból van a csomagolása. Nem olcsó krém, ennyiért elvárható lenne, hogy üvegben érkezzen a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Tesztelésre kaptam a terméket, amivel nagyon meg vagyok elégedve.

voti75

2019. szeptember 19.

A krém remek, használata minden nap ajánlott. Nekem sokat javíitott a bőrömön- az arcomra használtam főleg:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

szszabina27

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 11.

Kaptam ezt a krémet,amibe nem volt már sok, de anyukám próbálta ki, és az ő véleménye, hogy hidratálta az arcát, nem szárította ki a bőrét, sajnos nem egy teli dobozt használt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Cherryberry

2018. szeptember 22.

A legjobb hidratáló-feszesítő krém, amit valaha használtam! Könnyen és gyorsan felszívódó krém, azonnali hidratáló hatással, feszes, pihe-puha bőröm van tőle. Mindent visz! Mindig lennie kell otthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Lactic Acid, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Stearate SE, Isostearyl Isostearate, Cyclohexasiloxane, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Coconut Oil, C13-14 Isoparaffin, Paraffin, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, PEG-2 Stearate, Stearyl Alcohol, Ceteareth-25, Laureth-7, Sodium Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-25, Laureth-7, Sodium Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, BHT, BHA

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.