Mary Kay

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   29 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OOKakadu, Módosítva: 2015. július 14.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító alapozó kombinált és zsíros bőrre

• E-vitaminnal és peptidekkel gazdagítva
  • Fitalaossá, feszessé teszi a bőrt
  • Csökkenti az apró vonalak, ráncok és pórusok méretét

Ár: 5000 + posta ktg. , Eladó: Kriszta0723
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Eowynie

2020. január 9.

Megvoltam vele elégedve, de hiába dolgoztam el rendesen valahogyan én egy picit maszkszerűnek éreztem. Fedése hibátlan, bár az apró bőrhibákat nem teljesen fedi el. Nekem tökéletes volt a Beige1 árnyalat, rózsaszín alaptónussal. Szuperül működött a kombinált bőrömmel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Akcent1

2018. szeptember 25.

A remek vélemények alapján vettem meg. Zsíros,tág pórusos,mitesszeres,de hámló,kipirosodasra hajlamos a bőröm,s plussz ott az ekcéma. Tehát nem egyszerű bmit is találni magamra.Jó hidratálóval,primerrel ,radírozas után is sajnos vmi furcsa reakciót okoz nálam. Konktétan egy rossz cserépkályhához hasonlóan kicserepesedik az arcom,s közben ki is zsírosodik. 10mről is látszik,h vmi van az arcomon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

tara95

2018. április 9.

Nagyon szép neutrál-sárgás árnyalatom van, megkockáztatom, eddig ez passzol a legjobban hozzám. Viszont hiába felsőbb árkategóriás alapozó, a fedése gyenge, jóindulattal közepes, még a szimpla pirossággal is nehezen birkózik meg. Előnye a finise ami tényleg szép, nem lárvaszerűen matt. Nem lesz maszkos rajtam, viszont sokszor lekörözi a koreai bb krémem. Gyenge négyes.

Megkapja az ötöst, mert keverve használom a purito bb krémemmel és így bitang a fedés, matt, tartós és szinte láthatatlan. Plusz szerintem keveset vittem fel az elején.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

bearsorry

2018. január 1.

Az egyéb Mary Kay magasan árazott termékeihez képest nagyon jó az ára.
A fedése 5/5, nem kopik, viszont a nap folyamán az én zsíros bőrömön (bár nem látszik) maszk érzetűvé válik.
Bevált, újrarendelős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Az egyéb Mary Kay magasan árazott termékeihez képest nagyon jó az ára.
Bevált, újrarendelős.

Lolychan

2017. november 16.

Imádom! A zsíros bőrűeknek, mint ahogy az előttem lévő is írta, tényleg áldás. Jól eldolgozható blenderrel, napközben nem kopik, helyén marad. Csillagos 5.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

mate

2016. november 10.

Nagyon jo alapozo,a zsiros bornek aldas!
Konnyu allagu, egy kisse tul folyekony is,ennek ellenere jo a fedese, eros kozepes es nem maszkszeru. Nem fenyesiti at a bort, csak jo par ora utan kell esetleg ra puderezni. A tartossaga is nagyon jo,a 16 ezer Ft-os Armani alapozotol szazszor tartosabb,legalabbis az en boromon. Szinte vegtelen szinpalettaja van. Ar ertek aranyban kivalo,szuper termek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Nagyon jo alapozo,a zsiros bornek aldas!

Bebek

2015. július 11.

Nagyon durva, hogy mennyi árnyalatban kapható! Én Ivory-t használok általában, de itt volt Ivory-ból is 6 árnyalat! :O Netről rendeltem, szóval élőben nem tudtam kipróbálni, hogy passzol-e a színe, de szerencsére eltaláltam.
Az én bőröm irtózatosan zsíros. :( Nyáron meg még durvább. Plusz ugye vannak apróbb dolgok , amiket el kell(ene) fedni. :)
Ez az alapozó telitalálat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egész nap mattít, csupán egyszer kellett a homlokomat bepúderezni. Gyönyörűen fed, maszkhatás nélkül. Viselni sem nehéz, egyáltalán nem érzem, hogy az arcomon van. :)
Próbáltam már majdnem mindenféle márkát, aminek van mattító alapozója, de eddig ez az egy, ami tökéletesen bevált! :)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

OOKakadu

2014. augusztus 6.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az alapozóval. Nyáron nagyon zsírosodik a bőröm, viszont helyenként nagyon kiszárad. Ez az alapozó úgy mattít, hogy nem hangsúlyozza ki a száraz helyeket. Egész nap a helyén marad, illatmentes, így az érzékeny bőrömre is pont jó. A többi mary kayes termékhez képest egész jó az ára, és rengeteg árnyalatban létezik. Megérte az árát!

update: nem tudok vele betelni! nagyon szépen fed, és mégsincs maszkhatás! jövő nyáron is ezt használom majd, az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.