Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hnhenna, az összetevőket feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Egyedi technológiájának köszönhetően valódi úttörő a sminkelés világában! Egyszerre dúsítja és hosszabbá varázsolja a pilláidat, a tubusban található, mintegy 30 000 rostnak köszönhetően, amik megtapadnak a pilláidon, és extra hosszúságot kölcsönöznek a szálaknak.

ghostofcampnou

2020. május 27.

Örök kedvenc spirál. Gyönyörű, hosszú pillákat csinál, egész nap a helyén marad, mégsem nehéz lemosni. Sajnos nem igazán szoktam már látni drogériákban, de remélem kihoznak valami hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

DoriBal

2018. június 2.

Szeretem nagyon, inkább hosszít, mint dúsít, de én pont ilyen célra választottam. Szépen lehet dolgozni vele, nem maszatolódik. Keféje eleinte furcsa, de hamar meg lehet szokni és utána már nagy kedvenc lesz. Szerencsére leárazottan jutottam még hozzá, de sajnos egy ideje már teljes áron sem találom a rossmannban :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Szilviams0118

2018. február 28.

vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban....egyetlen pozitívuma, hogy szépen szétválasztja a pillákat és íveli őket, de semmi mást nem tesz, nem dúsít, nem hosszabbít. egyébként nem ennyi a jelenlegi ára és még le is van akciózva a rossmannban, így elhasználom a mindennapokra jó, de biztos nem fogom újravenni.nagyon fura keféje van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

busa01206

2016. október 5.

Kulfoldon covergirl neven futo tarsaert nagyon sokan odavannak es miutan en is kiprobaltam, megertettem miert. Nagyon tartos, nap vegen se potyog es szep hosszu pillakat csinal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Surin

2016. szeptember 16.

Nagyon nehéz volt találnom rendes szempillaspirált, de szerencsére ez azok közé tartozik. Nagyon szeretem. Igaz, hogy sok a festék az ecseten, de azt lehúzogatom róla. Nekem nagyon bevált, mivel nem kenődik el és elképesztően sokáig fennmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Zsuzska1979

2016. augusztus 26.

Vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. Egyertelműen tartós de kicsit túl sok festék kerül a szempillámra meg néha olyan darabos. De nem talaltam azota se jobbat ugyhogy ezt hasznalom és tovább keresem az igazit. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

bianka0210

2016. július 6.

A kefe elég sok festéket visz fel a szempillákra, amitől eleinte nem áll szépen, de egy idő múlva jobb lesz a helyzet. Sajnos hosszabbak nem lettek a szempilláim tőle, és a nap végére úgy néztem ki, mint egy panda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

isetev

2016. május 12.

Imádom. Hatalmas, sűrű pillákat csinál.Alig tapaszt.Nekem eddig a legjobb spirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Airamanna77

2016. május 5.

Alapból szeretem ezt a márkát, sok termék bevált már tőlük, de ez a spirál nem a legjobb. Az elején nem jó, sok festéket vesz fel, nem lehet szépen kifesteni a pillákat vele. Egy kis idő múlva viszont jobb lesz a helyzet. Akkor már jobban teljesít. :) De nekem nem hosszabbított, dúsítani sem nagyon, de a hosszabbítás felejtős. A keféjével viszont szépen szétválasztja a pillákat. Ár-érték arányban nem túl jó, vannak jobb spirálok is a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

souzanna

2016. április 20.

Ugyanannyira nem jött be, mint az előző. Egyáltalán nem szerettem, mert maszatolódott a szemem alatt.A False Lash széria sokkal jobb volt ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.