Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: vasmacska, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   7,2 ml
Lelőhely:   Müller, DM

legallybrunette

2019. május 3.

A Transformot jobban szeretem, de sajnos sosem kapható ott, amerre én járok. Nem rossz spirál, bár a tökéletestől messze van. Én már azt is értékelem, ha nem mászik le az egész a szemem alá, csak a fele. Ha jó napom van, és nem dörgölöm meg a szemeimet, akkor szépen fent marad. Nem nagyon dúsít, inkább talán cseppet hosszabbít, de amúgy átlagos holmi. A keféjét szeretem, a kicsi pilláimat jól lehet vele adjusztálni. Jelenleg nem találtam jobbat 8-10 ezer alatt, ezért ez van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 3.

Szandrusa

2019. március 29.

Kb. 12 éve bukkantam rá, nagyon sokat elhasználtam belőle. Néha elcsábultam/ok, de mindig visszatérek hozzá. Jó a keféje, szétválaszt, megemel, hosszabbít. A festék tartós, nem potyog estére sem. Kibontás után nehezebb vele dolgozni, de pár használat és tökéletessé válik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

solyczi

2019. március 13.

Nagyon jó kis szempillaspirál, ívelt pillákat tudok vele készíteni, nem maszatolodik el, nagyon jó a keféje. Viszont estére pict iritálja a szemem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

karajznoemi

Korcsoport: < 18
2019. január 8.

Imádom!! Nagyon szépen elválasztja a szempilláimat, szép fekete színe van és ami a legjobb; nem potyog és nem kenődik el egyátalán. A legeslegjobb szempillaspirál, amit valaha is használtam, örök kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 8.

Milly

2018. november 27.

Ívelt, hosszabb szempillákat varázsol, én szeretem. Nem csodaszer, de nekem amúgy is rövid szempilláim vannak, így műszempilla hatást nem vártam tőle. Nap végére látom hogy potyog egy picit, de nem feltűnő mértékben. Szerintem a teljes árát nem éri meg, de kuponos napokon jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Lunacska

2018. november 10.

Ívelt, latvanyos pillakat készít, erőteljes hatást lehet vele elerni, nem maszatolodik el, nem irrital. Imadom a keféjet, könnyen lehet vele festeni az also es felső pillasort is, de nehezen lehet építeni a retegeket, ha ma megszáradt. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

orsolyap

2018. augusztus 9.

Kétszer vettem eddig. Jó néhány év különbséggel, hátha valami változás van az összetevőkben, kialakításában. Sajnos, ez sem lehet mesterművet varázsolni a pilláimra. Hozza a fekete színt, de nem emeli meg a szempillákat. Harmadszor nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

molly02

2018. május 14.

nagyon szuper! amikor akciós biztosan veszek belőle mert szép pilát csinál, de elmarad a wow hatás, illetve borzasztóan drága ahhoz képest..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

szregina

2018. május 7.

Szerintem vagy 10 éve ezt a spirált használom, én nagyon szeretem. Szerintem nagyon szép pillákat lehet készíteni vele, viszonylag tartós is, az egyetlen problémám, hogy kicsit irritálja a szemem (igaz, elég érzékeny szemem van). Időről időre próbálkoztam más spirálokkal is, de mindig visszatértem ehhez. Most a szemirritáció miatt azt hiszem ismét kipróbálok majd valami újat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Csobanka

2018. április 11.

Sajnos nagyon jellegtelen számomra. Nem maszatolt de ettől többet várok ennyi pénzért. Sokáig lehet használni. A pillákat enyhén szürkére színezi, semmit nem tesz hosszabbítás vagy dúsítás érdekében. Lehet, hogy a nagy pillás hölgyeknek ez egy természetes megoldás a mindennapokra de számomra ez a nesze semmi fogd meg jól kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.