Max Factor

Ár:   4120 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: vasmacska, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   7,2 ml
Lelőhely:   Müller, DM

• a műanyag kefe tökéletesen szétválasztja a pillákat, és meggátolja az összetapadásukat
  • a textúra jelentős hosszúságot és térfogatot kölcsönöz a szempillának
  • a pigment hangsúlyos fekete színt biztosít
  • a kefe - alakja révén - göndöríti és megemeli a szempillát

3 árnyalatban kapható

széva

2022. január 1.

Egyre jobban szeretem a márka spiráljait. Van egy pont ilyen spirálom arany tokban, de ez mintha jobb volna. Nekem spirál nélkül alig látszanak a pilláim viszont ha ezzel 2- 3x átfestem szuper. Nem pereg nem maszatol. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 1.

kittir

2021. október 1.

Nem igazán szerettem meg. Szerintem átlagos pillákat csinál. Nem csomósodik de rajtam maszatolódik és lepereg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

biaszabo1

2021. szeptember 18.

Első használatra megijedtem, hogy valami beszáradt terméket vettem meg. Kihúztam a kefét és látszatra semmi nem volt rajta, sőt felvitelkor sem érezni semmilyen festés érzetet, mintha egy kemény műanyaggal simogatnám a szempilláimat. De valami csoda módon hosszítja a pillákat, számomra felfoghatatlan, hogy miként történik ez meg. Jó sokat tettem rá, mivel ici pici vékony pilláim vannak és elsőre nem nagyon akart látszódni a változás. Több rétegben sem csomóz, inkább hosszít, de minimálisan dúsít is (éppen annyira ahogyan a legtöbb spirál szokott). Rögtön megszárad, nem hagy nyomokat a szemhéjon és egyáltalán nem jellemző a pókláb sem. Ha igen, akkor átfésülöm egy kis kefével és a szárazsága ellenére is szétjönnek a szálak. Nem hullanak róla darabok és a hosszított végek rugalmasak, így ha felkentem egy picit hátra nyomom az egész sort és úgy is marad, de göndörítővel is ugyanolyan jól működik. Szóval le vagyok nyűgözve. Egyetlen félelmem, hogy hamar be fog száradni, de emiatt nem vonok le pontot, mert pont az állaga az, ami miatt könnyen használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Sunny1230

2021. szeptember 16.

Először is szeretném megköszönni a korábbi hozzászólók részletes tapasztalatait, mert nekem ez most nagyon hasznos volt. Évek óta keresem a tökéletes spirált. Nagyon sok fajtát kipróbáltam már, az olcsótól a tizenezer forintosig, rengeteget. Alapvetően sajna elég rövid és egyenes pilláim vannak, tehát külön művészet szexi, reklámba illő tekintetet varázsolni belőle, de igazából a műszempilla hatást sose kedveltem, csak szerettem volna kicsit kiemelni, anélkül, hogy pár óra múlva panda szemeim lennének. A legtöbb spirállal ez volt korábban a bajom, hogy hiába csináltak csodaszép pillákat, pár óra múlva ott volt az a fáradt fekete maszat a szemem alatt, ami tökéletesen árulkodik arról, hogy reggel sminkeltél és túl vagy már egy hosszú fárasztó munkanapon :D
Ez viszont egy csoda! Imádom a keféjét, tökéletesen szétválasztja a pillákat, mivel nem nagy bumszli, a szemzughoz is ügyesen be lehet férkőzni vele. És nem pereg, nem potyog, nem kenődik, nyoma sincs maszatnak. Imádom, ha rajtam múlik sose cserélem le. Notinon vettem, kb fele annyiért mint drogériában, ez csak fyi :) És ami még szintén fontos: sminklemosóval szépen le lehet mosni. A Max Factornak korábban már befürödtem egy vízálló spiráljával, ami leszedheteten volt, és 2 használat után ment a kukába, de szerencsére ennél nincs ilyen probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

acsklaudia

2021. augusztus 21.

Természetes hatás. Nem gyullad be tőle a szemem! Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

Természetes hatás. Nem gyullad be tőle a szemem! Nagyon szeretem.

HofTunde

2021. június 14.

A lehető legjobb szempillaspirál, ami a piacon kapható! 🙂🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

A lehető legjobb szempillaspirál, ami a piacon kapható! 🙂🙂

bkincs11

2021. április 21.

Valami hihetetlen, hogy NEM RAGADNAK ÖSSZE A PILLÁIM amikor használom😀😀😀 Én nem tudom mit tettek bele, de csoda egy termék lett ez! Szerintem ez a tökéletes szempillaspirál, gyönyörű pillákat csinál, tartós, nem potyog, nem csomósodik, nem ragasztja össze a pillákat, jól lehet rétegezni, egyenletesen fed... Nálam úgy érzen verhetetlen lesz örökre, pedig nagyon háklis vagyok szempillaspirálok terén :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Asztraia

2021. március 19.

Eleinte idegenkedtem ettől a fajta kefétől - nem szeretem a műanyag tüskéseket - , de végül igencsak megszerettem :)
Nagyon szépen fed, szétválaszt, nem csomós, nem ragad, nem póklábas, szépen építhető, egész nap tartja magát, nem potyog, nem pereg, gyönyörű igéző, legyező pillákat kreál. Totál könnyű a pilláimon, nem húzza le a több réteg sem. Nagyon könnyű vele dolgozni.
Plusz pont, hogy könnyen, foltmentesen eltávolítható a bőrön ejtett paca :)
Ez a spirál tényleg megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Plusz pont, hogy könnyen, foltmentesen eltávolítható a bőrön ejtett paca :)
Ez a spirál tényleg megéri az árát!

fflora0923

2020. november 2.

Az előző hozzászólóhoz hasonlóan én is azt gondolom, hogy lenyomja a Mac-et vagy akár a Clinique-t. :)
Itteni vélemények alapján vettem meg és nem bántam meg, sőt :)
Szép nagy pillákat csinál, nem pereg le kb a nap felére mint nagyon sok szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nem bántam meg, sőt :)

nuszy92

2020. október 5.

Nem gondoltam volna, hogy még egy Mac-et is lever, vagy Lancome-ot, de igen! Legalábbis én így gondolom. A legjobb spirál, amit valaha használtam, pedig nekem aztán rengeteg volt. Egy használat után mindig mást választottam, mert sosem voltam igazán elégedett. Ez a kis csoda még 40 fok melegben sem kenődik el, nem lesz pandaszem abszolút, pedig nem is vízálló. Ellenben könnyű lemosni, szép nagy pillákat lehet vele csinálni és nem csomósodik! A keféje jó, kényelmes vele dolgozni. Remélem mindig fogják gyártani, bár olvastam, van aki 12 éve bukkant rá és azóta használja, szóval kicsit nyugtató, hogy ezt folyamatosan gyártják és fogják is valószínűleg. Köszi Max Factor, kellemes csalódás. Nem mindig a tizenezres a jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.