Max Factor

Ár:   4120 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: vasmacska, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   7,2 ml
Lelőhely:   drogériák, online

• a műanyag kefe tökéletesen szétválasztja a pillákat, és meggátolja az összetapadásukat
  • a textúra jelentős hosszúságot és térfogatot kölcsönöz a szempillának
  • a pigment hangsúlyos fekete színt biztosít
  • a kefe - alakja révén - göndöríti és megemeli a szempillát

3 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

brigitta97

2024. május 7.

Nem pereg, nem kenődik el, könnyen lehet dolgozni a spirálfejjel, nagyon szép dúsító hatással rendelkezik. Már az első használatkor sem folyik a termék, azonban kicsit hamar betud száradni. Könnyen lemosható, ha véletlenül belekerül a szemembe akkor irritálja, de extra érzékeny a szemem, szóval emiatt nem jár levonás. Már többször újravásároltam, eddig ez a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

dandelion97

2024. május 7.

Nagyon szuper ez a spirál! Bejáratni sem kell, az első perctől kezdve nagyon szép pillákat csinál. Nem kell sokat babrálni vele, 2-3 réteg és tökéletes. Nem maszatol, mégis könnyű lemosni, biztosan újraveszem.☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

Misa

2024. április 13.

Számomra ez a tökéletes szempillaspirál: nincsen feleslegesen sok festék a kefén, nem tapasztja össze a pillákat több rétegben sem, nem maszatolódik és nem pereg le a nap végére, mégis könnyen le lehet mosni. A formula inkább krémes, nem zselés és nem vizes. Inkább arra jó, hogy fokozatosan építsük fel vele a fedést. Nagyon szépen hosszabbít és szétválaszt, mély fekete színe van. A kefével könnyű dolgozni, számomra legalábbis.
Teljesen más vonalat képvisel, mint a maybelline vagy essence termékei, ezért aki a sok festéket felvevő, cuccosabb spirálokat szereti, azoknak ez biztosan csalódás lesz, de az én igényeimhez ez lett maga a tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 13.

shajni

2023. december 11.

Nagyon rossz! Korábban használtam ezt a szempillaspirált, egész jó volt. Azóta nem tudom mit változtattak rajta, vagy mit nem, de szörnyű. Zéro pillákat csinál, alig építhető, szúr a spirálja, talán el is van deformálva. Pozitív pontja, hogy nem pereg le a szem alá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. december 11.

msramoona001

2023. december 1.

Jókat olvastam róla és 2 x vettem meg kuponokkal. Keféje jó szilikonos szerintem a legtökéletesebb. EL Sumptious Knock out és Lancome Volume A Porter-hez hasonlítottàk én mindet próbáltam szerettem. sumptious ilyen kefével megszûnt:( Visszatértem a Lancomera.
Ez a Max, hamar száradt ki pergett le és irritálta a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 1.

Ez a Max, hamar száradt ki pergett le és irritálta a szemem.

Bianca01

2023. november 7.

Régóta használom, de az elmúlt egy évben úgy vettem észre, hogy változtattak az állagán és drágább is lett. Eleinte azt hittem véletlen olyat vettem ami be van picit száradva, de erre 3x egymás után kicsi az esély. Kevés ideig használható, a feje is elkezd idővel kapirgálni a szem tövében, ahogy szárad ki a festék. Kevés festéket visz fel, minimálisan hosszít. A tartóssága még mindig jó és könnyen lemosható, de többször nem fogok venni sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 7.

Nytrus

2023. október 13.

Az itteni értékelések miatt vettem meg, de sajnos csalódnom kellett benne. Eddig a Lovely spirálját használtam, azt szerettem volna egy nem pergősre leváltani. Nem rossz spirál, de nekem ugyan úgy lejött nap végére és hatásában kb ugyan azt tudta, így ár/érték arányban nem túl jó. Végül a Clinique lash power hozta meg azt az eredményt, amit ettől vártam. Igaz dupla ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 13.

Estee

2023. augusztus 11.

Mindennapokra elmegy, de őszintén sokkal jobb szempillaspirálok is vannak. Biztosan nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 11.

Beata91

2023. június 18.

Szerencsére akcióban vettem meg, mert teljes áron nem éri meg egyáltalán. Nagyon kevés festéket vesz fel viszont szép hosszú ívelt pillákat csinál. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 18.

lilowada

2022. december 8.

Én nem tudom, hogy ki milyen filmet nézett, de számomra ez a szempillaspirál azonnal ment a kukába miután megvettem. Teljesen sűrű állagú és fénytelen volt a festék maga a kefén, mikor megpróbáltam feljuttatni a pilláimra, közel semennyi sem ment át belőle. Elég csalódott vagyok, hogy igyekeztem drogériás spirálok közül egy fixen megbízhatót beszerezni és ennyire benéztem. Az se kizárt persze, hogy egy beszáradt, ezer éve a boltban álló darabot fogtam ki pont. 🤷🏻‍♀️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Olajsav. Az olajsav egy zsírsav féle, melyet elsősorban bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak. A zsírsavak a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők. A zsírsavak és így az olajsav is különösen ajánlott összetevő a száraz bőrre.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.