Max Factor

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

audreyenn

2024. április 26.

GLAMOUR napokon vettem, celofános új darabot, de már első hasznalatnál azon filóztam hol van benne a festék??? Borzalmas. Maradok a high endebb verzióknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 26.

annh

2024. március 28.

Barna árnyalatot vettem meg belőle leárazva. Magával a barna színnel és azzal, hogy a keféje kevés festéket vesz fel, gyönyörű természetes hatást lehet elérni vele. Egyébként nem csomósodik, nem akadnak össze a szempilláim tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 28.

Greeka

2023. november 6.

Szerintem csak az ára Masterpiece. A keféje nem rossz de azért valljuk be láttunk már ilyen szilikon kefét, nem olyan unikális. Ami számomra teljesen érthetetlen az állaga. Az első darabnál azt hittem , hogy egy beszáradt darabot sikerült megvennem szóval újravettem. Nos másodjára is így jártam, az elején van benne anyag aztán mintha néhány használat után azonnal kifogyna vagy beszáradna nem tudom. Nagyon nem érte meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 6.

zs001

2021. június 25.

Kiárusításon jutottam hozzá, potom pénzért. Korábban éveken keresztül használtam, és szerettem is. De aztán mindig elcsábultam más spirálokra.. most, hogy újravásároltam, jöttem rá, hogy ennél jobb nem is kell hétköznapra. Teljesen tökéletes. Nem pereg, szép a színe, nem csomósodik össze, és hosszít is meg dúsít is. Amit különösen szeretek benne, hogy nem lesznek tőle merevek a szempilláim, hanem szép puhák maradnak. A nap végén pedig egy mozdulat az eltávolítása. Nekem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

kkpanna92

2020. május 8.

Nekem nem lett kedvenc, de nem egy rossz spirál. Az ár-érték miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Boriskajuliska

Korcsoport: >54
2019. május 29.

Régebben már használtam de jobbra emlékeztem. A kefe a szokásos szilikon, de az én rövidke pilláimra alig visz fel festéket pedig lefóliázva vettem, ergó nincs beszáradva csak minden festéket lehúz a nyaka a keféről így legalább 3x kell nekifutnom hogy értékelhető eredményt kapjak. A mi jó, hogy nem kenődik maszatolódik, és könnyen lemosható. Újra nem veszem.

UP: Kidobtam! annyira keveset vett fel a kefe hogy ráuntam a sokszori próbálkozásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 29.

orsolyap

2018. augusztus 24.

Nekem nem lett mestermű, csak egy közepes sprirál, amely a egy hónapos használat után elkezdte ledobálni a festéket. Elhasználtam, de másodszor már nem vettem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Cinka

2018. augusztus 22.

A kedvenc szempillaspirálom! Egyszerre dúsítja és hosszítja a pillákat, természetes hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

onlany83

2018. január 25.

Tökéletes a keféje, az állaga, a színe, nekem number one.
Nem pereg, egy lépésben szépen fed és ível.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Tökéletes a keféje, az állaga, a színe, nekem number one.
Nem pereg, egy lépésben szépen fed és ível.

Monika1119

2017. október 5.

Mindennapi használatra szerintem tökéletes. Szépen különválasztja és kiemeli a pillákat. Én szeretem a természetesnek ható, de látványos hatást, és ez teljesen ezt nyújtja számomra. A kefén pont annyi festék marad amennyi kell, nem ragacsos, gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Olajsav. Az olajsav egy zsírsav féle, melyet elsősorban bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak. A zsírsavak a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők. A zsírsavak és így az olajsav is különösen ajánlott összetevő a száraz bőrre.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.