Max Factor

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Boriskajuliska

2019. május 29.

Régebben már használtam de jobbra emlékeztem. A kefe a szokásos szilikon, de az én rövidke pilláimra alig visz fel festéket pedig lefóliázva vettem, ergó nincs beszáradva csak minden festéket lehúz a nyaka a keféről így legalább 3x kell nekifutnom hogy értékelhető eredményt kapjak. A mi jó, hogy nem kenődik maszatolódik, és könnyen lemosható. Újra nem veszem.

UP: Kidobtam! annyira keveset vett fel a kefe hogy ráuntam a sokszori próbálkozásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 29.

orsolyap

2018. augusztus 24.

Nekem nem lett mestermű, csak egy közepes sprirál, amely a egy hónapos használat után elkezdte ledobálni a festéket. Elhasználtam, de másodszor már nem vettem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Cinka

2018. augusztus 22.

A kedvenc szempillaspirálom! Egyszerre dúsítja és hosszítja a pillákat, természetes hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

onlany83

2018. január 25.

Tökéletes a keféje, az állaga, a színe, nekem number one.
Nem pereg, egy lépésben szépen fed és ível.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Tökéletes a keféje, az állaga, a színe, nekem number one.
Nem pereg, egy lépésben szépen fed és ível.

Monika1119

2017. október 5.

Mindennapi használatra szerintem tökéletes. Szépen különválasztja és kiemeli a pillákat. Én szeretem a természetesnek ható, de látványos hatást, és ez teljesen ezt nyújtja számomra. A kefén pont annyi festék marad amennyi kell, nem ragacsos, gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

mujerconfused

2017. augusztus 6.

A szaga borzalmas volt, pedig biztos nem nyitogatták mert fóliásat vettem. Hétköznapra szerintem ideális, könnyű használni és nem kenődik. Én a kicsit látványosabb hatást szeretem, szóval nem fogom újravenni, de diszkrét kis mindennapos spirálnak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

alaina

2017. április 12.

Imádom! Szépen különválasztja a pillákat, nem csomós, az eredmény szép :) kicsit drága, ezért kizárólag glamour napon veszem meg, ez már hagyomány :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Joaninha

2016. december 14.

A drogériás szempillaspirál választék közül a legeslegjobb szerintem. Ezt használtam éveken keresztül. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem kenem magam össze vele és mégis sikerül szép hosszan ívelt pillákat csinálnom. Egyben ő volt életem első szilikonkefés spirálja is, azóta csak szilikonkefe jöhet szóba, pláne ha a drámai hatás a cél. Gyönyörű éjfekete színe van, ami tökéletesen befedi a világos színű pilláimat. Egy problémám van vele, hogy egyáltalán nem gazdaságos. Szerintem nagyon drága ahhoz képest, hogy hamar beszárad, akkor meg már elkezd leperegni, ráadsául eleve csak 5 ml, ezért szinte havonta újat kell venni belőle. Emiatt döntöttem úgy, hogy megpróbálkozom a high-endes szempillaspirálokkal és nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

laural

2016. július 6.

Sajnos nem igazán vált be. Az első használatok alkalmával nagyon tetszett, tetszett a szilikonkefe kialakítása, szép, természetes pillákat tudtam vele készíteni, szép mélyfekete a színe, nem csomósodott, nem pergett, nem kenődött fel a szemhéjamra. Aztán sajnos igen rövid időn (1-2 héten) belül teljesen csomóssá, gyakorlatilag használhatatlanná vált. Összetapasztotta a pillákat, s amikor próbáltam tiszta spirállal szétválasztani őket, akkor pedig pergett nagy csomókban. Valószínűleg a meleg nyári időt nem bírta - én legalábbis nem tudom mással magyarázni a történteket. Nyáron vettem, nem tároltam extrém körülmények között, nem hagytam nyitva, nem is vittem magammal tengerparti nyaralásra, de azért folyamatosan eléggé nagy hőség volt. Ilyen gyorsan még egyik szempillaspirálom sem adta meg magát. A kezdeti eredményért jár csak a pont, utána a nullával egyenlő a használhatósága. Nyárra semmiképpen sem ajánlom, ha hűvösebb időben használtam/tároltam volna, lehet, hogy barátok lettünk volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Leander

2016. június 3.

Jó spirál, könny használni, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Jó spirál, könny használni, nem potyog.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.