Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   drogériák

• A Voluptuous egyedi, speciálisan kiképzett HÉLIX kefe alakja lehetővé teszi 360°-os használatot. Magával ragadó, vonzó tekintetet varázsol.
  • A Boost tip technológia segít a nehezen hozzáférhető, apró szempillákat is kiemelni és rögzíteni. A lemez-szerű elrendezésnek köszönhetően gyönyörűen elválasztja a szálakat egymástól.

Alsace

2020. március 27.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Az elején nehéz volt megszokni a nagy kefét, de hamar bele lehet jönni. Szép, különálló pillákat varázsol, nem pandásodik, tartós, a lemosással se kell sokat szenvedni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

balazskrisztii

2018. július 11.

Maximálisan meg vagyok elégedve a Max faktor spirálok festékével, soha semmilyen irritációt nem okoz, tartós, nem pereg, de könnyen lemosható (nem vízálló). Szeretem a nagy szilikon keféket, haladok végig az összesen, 2 alkalom kellett ahhoz, hogy ráálljon a kezem, a végeredmény magáért beszél. Aki nem szereti a bumszli keféket, az ne vegye meg, egyébként gyakorlás kérdése a végeredmény, a festék tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Csutak

2018. április 5.

Barna-fekete színben van meg és nem bánom, hogy nem fekete. Szeretek vele dolgozni, bár nehézkesen indult a mi kettőnk kapcsolata, mert az első néhány használatkor még összetapasztotta a pillákat, de már nem. Valóban el tudom érni vele a nagyon bent és nagyon kint levő szempillákat is, de csodát ez sem tesz. Dúsítani egyáltalán nem dúsít, mert még így sem látszanak sűrűnek a pilláim, csak akkor, ha barna vagy fekete ceruzával, tussal vonalat húzok a pillák tövébe. Amit nem bánok, mert emellé viszont nagyon tartós. Részemről öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Goodgirl001

2017. október 14.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspiralt. Kb. 1 honapja hasznalom es minden alkalommal tokeletes pillakat tudok kesziteni vele. Intenziv a szine es nagyon tartos is. A legtobb szempillaspirallal ellentetben es meg a nap vegere sem kenodik el vagy pereg le a festek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Zember

2017. augusztus 5.

Sok spirált kipróbáltam már életemben, de szinte mindig megmaradok a Max Factor False Lash Effect termékeknél. Eleinte megijedtem ettől a furcsa kialakítású kefétől, de tényleg csak rá kell érezni a használatára. Szép, íveltek a pilláim tőle, rendesen szétválasztja, egyáltalán nem csomósodik, nem pereg le és imádom, hogy a nap folyamán bármikor újrarétegezhetem a festéket, nem lesz pókláb hatás vagy ilyesmi.
Nagyon örülök, hogy megvettem, kuponnal meg bőven megérte. Már legalább az 5. alkalommal vásárolom újra és ezután is biztosan így teszek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Adrienna

2017. május 15.

Egy ideig ezt a szempillaspirált használtam, de kb. két hét után már nem lehetett olyan szép ívelt és hosszú szempillákat varázsolni vele, mint az első néhány alkalommal. Nekem nem a kefével volt problémám, hanem a minőséggel. Továbbra is keresem az "igazit".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

vica85

2016. augusztus 26.

Rá kell érezni a használatára, de azután tényleg szép, ívelt, különálló pillákat kapunk. Nálam nem ez a műszempilla-hatás, de hétköznapokon tökéletes. Az alsó pillákra viszont nálam felejtős.

Update: Nem nyúltam érte, mert mert egy idő után bosszantott, hogy ennél egyszerűbben is el tudom érni ugyanezt a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

tenzsu2

2016. július 27.

Nem rossz nem rossz de nem az igazi. Tényleg nagy a keféje, elég szépen ki lehet vele festeni a pillákat de nem adja azt a hűha hatást szerintem. Ahhoz képest azért nem olyan olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

kkinga07

2016. június 2.

Bumszli, nagy kefe, nem egyszerű használni, de szép a végeredmény. Szerintem jó, azt hiszem újraveszem, legalábbis ha nincs jobb ötlet. Vki nem tudna nekem ajánlani egy olyat, ami tényleg drámai pillákat varázsol? Akár high end terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Hildo

2016. május 5.

Volt már szerencsém tömérdek szempillaspirálhoz, de Ő benne van a Top5 ben! Tudni kell vele dolgozni, de aki hozzászokott az óriás ráadásul csavart spirálú fejekhez annak nem lesz vele gondja! Hosszú, dús és ívelt pillákat csinál, nem csomósodik a sokadik réteg után sem, ami külön plusz pont! Ettől jóval drágább spirálok sem teljesítettek jobban! Szerintem bőven megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.