Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Dúsító szempillaspirál.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

indibaby

2016. március 31.

Átlagos spirál, talán annyi a pozitívum, hogy légiesen könnyed. Az ára nekem sok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.

rata.sum

2015. február 3.

Nem tudom, gyártják-e ezt még... de ha nem, én biztos nem fogok könnyeket ejteni.
Drogériás viszonylatban elég nagy Max Factor-fan vagyok, de ez a spirál nekem hajítófát sem ér.
Sajnos nem vagyok valami szép, látványos pillákkal megáldva. Ezt használva nem történik semmi azon kívül, hogy a pilláim -amúgy elvékonyodott és színtelenre fakult- utolsó millimétere is fekete lesz. Nem dúsít, nem hosszít, nem emel meg. Teljesen sminktelennek látszom, satnya, csak egy pöttynyivel feketébb szempillákkal. Alsó pillák színezésére használgatom, mert nincs szívem kidobni még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 3.

biharianiko01

2013. november 28.

Nem rossz, de nem is ez a legjobb spirál, olcsóbban kifejezetten jobbakat is lehet venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

iiika

2013. november 4.

Nagyon szerettem, bár már kb 3 éve mást használok, de tervezek visszatérni hozzá. Ilyen dús pillákat nem varázsolt még egy spirál sem. Az tetszett benne, hogy nem hosszította az égig a pillákat és lett "szálas", hanem szép tömött lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

ercsike76

2013. szeptember 16.

Még tavaly vettem egy ilyet, nagyon szerettem mert szép pillákat csinált. De mikor elkezdett beszáradni akkor folyamatosan begyulladt a szemem tőle. Biztos a festék állagától, nem tudom, talán belepergett a szemembe. :-(
Ezért adok neki egy 3ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Ezért adok neki egy 3ast.

greengirl

2013. augusztus 18.

Már jó ideje használom, nagyon szeretem. Látványos változást érek el vele, szerintem ha elfogy (már féléve használom) újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

garden32

2013. július 21.

Nekem is tetszik ez a spirál. Nem nehezíti el a pillákat és nem pereg, nincs pandamackó sminkem a nap végén sem. Egyetlen hátránya szerintem, hogy elég hamar fogy, elég kevés mennyiség van a tubusban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

iyanna

2013. július 6.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Az első, amely nem csomósítja a pilláimat, nem maszatol, nem pereg, bírja a strapát. Kicsit drágának találtam, mert nem akciósan vettem, de jól teljesít és remélem, sokáig kitart. Biztosan újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

kbeata87

2013. május 30.

Nagyon jó szempillaspirál! Eddig is MF-t használtam, többek közt ezt is használtam már, de újra megvettem, akciós most szépségbolton és 1600-ért nagyon megérte! Újra fogom venni egészen biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

sefernyak ildiko

2013. május 18.

Ajànlom azok figyelmèbe akik ismerik ès hasznàljàk a CHANEL INIMITABLE szemspiràljàt.A hatàs ugyanaz...Nagyon szèpen szètvàllasztja a pillàkat a szilikon kefècskènek koszonhetoen,egy rètegben termèszetesen szèp, rètegezve viszont nagyon szèpen dùsìt, nem csomòsodik, ott marad a helyèn ès szèpen oltozteti a pillàkat.Konnyen lemoshatò, jaaa ès az àra is kedvezo, èn a barnàt hasznàlom nappali sminkhez, a feketèt meg amikor kedvem van.Ha szeretitek a termèszetes hatàsù szempillàkat akkor ez a spiràl optimàlis, ugyanùgy min a chanel kollegàja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.