Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2016. február 3.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású ajakrúzs.

Maybelline Color Sensational Ultra Matte Lip Color 05 Cruel Ruby
Ár: 1300 ft + postaköltség , Eladó: vasmacs
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: előre utalás után postázom, vagy Foxpost
Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color 988 Brown Sugar
Ár: 1100 , Eladó: szyrup
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Fonyód, fizetés: Utalás, postán maradó, vagy személyesen :)
Platina890413

2019. augusztus 26.

Nekem a 982-es peach buff van meg . Színe csodás , kell hozzá kontúr ceruza - iszonyatosan krémes , tartossága ( ha nem eszem és nem iszom ) akkor úgy 3 óra. Nagyon hidratált ajakra kell felvinni,mert ha egy csöpp kis szárasság is van rajta már nagyon durván kiemeli. Ennyi pénzért sokkal jobb minőségét is lehet venni. Csupán a színe miatt jár a kettő csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

BRebi

2019. május 27.

A 342-es Mauve Mania van meg, aminek gyönyörű színe van. A fedése nem a legjobb, maga a formula nagyon krémes. Újravenni valószínűleg nem fogom, mert ilyen áron ennél jobb minőségű terméket is tudok venni, azonban egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

zsucci93

2019. április 3.

No no no! Borzalmas textúra. Jaclyn Hill mindig áradozott a beige babe árnyalatról, igy glamour napokon arra csaptam le. Fölöslegesen, mert nem maradt sokáig a kollekcióm része. Ahogy összedörzsöltem a szám, hogy eloszlassam olyan volt, mintha homok lenne benne. Szárított, nem tartott szépen a számon, nagyon nagyon nagy csalódás volt. Soha nem fizetnék érte teljes árat, még a felét is sajnáltam rá :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

mikkamakka75

2019. március 4.

A piros kupakos tàrsa tartóssàgàn, minőségén felbuzdulva vettem ebből egy màlyva színűt. Hàt.. nem vagyok elàjulva tőle. A nem "matt" is mattabb mint ez, ami nem lenne olyan nagy baj, mert nem is szeretem a nagyon matt rúzsokat, de ez annyira krémes és csúszós, hogy kb. órànként kenhetném újra a teljes fedésért. Nem túl pigmentàlt, építeni nem lehet, eves-ivàs nélkül is gyorsan kopik..ezt egy ezer forintos bàrmilyen hidratàló rúzs is tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 4.

Wee

2019. január 31.

Brown Sugar árnyalat van meg.(barnás színű)

Akciósan vettem, ennyiért megéri az árát.
Meglepően tartós, éves után nem kopik olyan darabosan, mint a Superstay Matte Ink.
Szépen rá lehet menni újra evés/ivás után és nem gyűlik össze apró "cafatokban" nap végére.
Nekem nem ragadt fehér bögre szélére és a színe se maradt ott. Szépen szárad és teljesen megfeledkeztem arról, hogy fent van. Természetes érzést kelt.
Kontur ceruza nélkül is meglepően jól teljesített, nem mászott el.

Színe intenzív és jól fed.

Klasszikus rúzs kategóriában jobban teljesített mint bármelyik Catrice rúzsom vagy az Essence.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Brown Sugar árnyalat van meg.(barnás színű)

Akciósan vettem, ennyiért megéri az árát.
Kontur ceruza nélkül is meglepően jól teljesített, nem mászott el.

Színe intenzív és jól fed.

Eedina

2018. szeptember 22.

Nem márkahűséggel, hanem színspecifikusan választottam ki a 940-es Rose Rush árnyalatot. Vékony rétegben felkenve egy klasszikus világos rózsaszín színt kapok, erősen pedig a retro Matel Barbie-s hatást. Jól fed és szépen színez kis mennyiségben használva is. A ráncokba belefut, összegyűlik és szárít is. Rajtam nem kenődik el, persze, ha eszem, iszom vagy papírzsepit használok ugyanúgy lejön, mint a többi rúzsom, hiszen ez a termék nem waterproof. Krémekkel nem hidratálok alá. Azt vettem észre, ha elegendő mennyiségű vizet iszom, a belülről hidratált ajkakon jobban teljesít a rúzs. A szürke ház nem tetszik, a klasszikus henger alakú csomagolásokat megbízhatóbbnak tartom. Ha lehetne külön osztályozni a színre 5-öst kapna, összhatásban csak 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Lina14

2018. augusztus 20.

nekem a 342 mauve mania árnyalt van meg. mint a neve is mutatja, egy lilás-mályvás színről van szó. pigmentált, krémes és kellemes viselet. kicsit tud csúszkálni, ezért érdemes magunkkal vinni hogy újra applikáljuk nap közben, de amúgy nagyon kellemes rúzs

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

bernatd

2018. augusztus 6.

Egyet értek az előttem írt két véleménnyel. Egyáltalán nem olyan a hatása mint amit egy ilyen árkategóriába tartozó rúzstol várnék. Krémesnek krémes de más nincs jó nem nagyon van benne. Igazából szerintem a színnel is felrenyultam. Nem is elég pigmentált, építeni pedig megint nem lehet, mert csúszkal az ajkaimon. Nagyon hamar újra kell kenni,és foltot hagy. Egy kis ajakapoloval alatta még használható is, de nem a legjobb úgyse. Csalódás (főleg h drága ahhoz képest h mennyire nem jó).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

TimyeK

2018. június 28.

Nekem a 983-as árnyalat van meg. Az előttem hozzászóló eléggé szépen összefoglalta a problémát a rúzzsal. Igen én is mindig essence és catrice rúzsokat használok, mert olcsók, de nagyon jó minőségűek, illetve folyékonyból többfélét pl a lovely k-lips nagyon ütős. Gondoltam na megérdemlek egy kis ajándékot vizsgaidőszakban, veszek magamnak egy "márkásabbat"... Nézelődtem és gondoltam jé, milyen szép színek, na jó egyszer belefér. Az első használatkor csalódtam benne, ugyanis kiemeli a száraz részeket hiába hidratálok alá, és amúgy meg radírozom a szám, nem értem mitől foltos a hatás. A szám belső részét nem fogja be... Csomósodik, csíkozódik egyszóval undorító. Pénzt nem ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Kataaaaa27

2018. április 23.

Na jó,befejeztem a kisérletezést a Maybelline rúzsokal.😡A matra száradó folyékony ruzsaik borzalmassak,de ezekről sok jót hallottam es olvastam(itt is),de egy joval olcsóbb essence cagy catrice ruzs sokkal többet ér szerintem.Röviden:igen krémes,tulságossan is,csúszkál es kenődik,fél óra mulva már a szám szélének vonalán kivűl van fél centivel.Aztán csomosodik,undoritóan összegyülik a kis ráncokba,nem tartoós es még nem is túl pigmentált((smoky rose árnyalat).Slapvetően szép szín csak hordhatatlan.Ja az mindegy h hidratált es teljesen száraz ajkakra viszem fel vagy akár ajakápolóra.Kicsit is szaraz ajkakra meg aztán tényleg katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag