Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2016. december 16.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

Extrém hidratáló ajakrúzs természetes kollagénnel. Színtiszta pigmentek az erőteljes színekért. Krémesen lágy érzés a tápláló méznektárnak köszönhetően.

Ár: 2199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 1000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: Új! , Helyszín: Győr , fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Lina14

2021. január 2.

leértékelve megvettem az 540 hollywood red árnyalatot. ez egy mályvás, őszies piros szín. az állaga finom krémes, pigmentált, könnyű felvinni és nem szárít. az egyetlen hátránya, hogy a klasszikus rúzs formula nem a legtartósabb, így napközben újra kell rakni, de ha ez nem zavar, szerintem sokan fogják szeretni ezt a rúzst
Update: ajándékba kaptam egy 150 stellar pink nevű árnyalatot, az a 2000-esévkre emlékeztető gyögyházas sápadt pink amit nem viselek el magamom, sem senki más, akit ismerek, így ki lett hajítva. Ha ezt nem nézzük, akkor maga a rúzs lletve a fedése teljesen jó volt, nem volt foltos sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

wallflower87

2020. október 15.

Ár-érték arányban szuper kis drogériás rúzs, arra tökéletes, ha csak valamit gyorsan fel akar dobni az ember hétköznap. Nekem a 'Made for all' szériából van meg a 'Mauve for me' árnyalat, ami a nevével ellentétben inkább barnás, mint mályvás, nekem icipicit túl meleg tónusú, ettől függetlenül elég természetesen mutat az ajkaimon, de azért mégis látszik, hogy van rajtam rúzs. Nagyon kellemes érzés felkenni, jó krémes az állaga és viselés közben sem szárít. Szép pigmentált, és viszonylag jól bírja a gyűrődést - persze nem kell tőle extrém tartósságot várni, de nem is úgy hirdetik. Személy szerint én imádom az illatát, édes vaníliás-karamellás, szerintem egyáltalán nem zavaró, de aki nem szereti az erős illatú rúzsokat, az inkább ne ilyet vegyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Sammael

2020. szeptember 20.

Nekem a Berry bossy árnyalat van még, ami a számon egy nagyon mély, sötét lila színben mutat. És ez egyszerűen nagyon gyönyörűen mutat! Szép matt, a fedése pedig kiváló. Tartós, és egyáltalán nem kenődik. Én ehhez 900ftér jutottam hozzá, de eredeti áron is megvenném, mert egyszerűen mesés. 🥰🥰🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Juliafr

2020. június 10.

Én nem rég próbáltam ki és nagyon szeretem. A színe gyönyörű és hosszantartó, nem fél óra alatt kopik le.. :D
Abszolút jár az 5 csillag!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Abszolút jár az 5 csillag!!

Candy21

2020. április 25.

Nagyon szuper kis rúzs jó krémes a fedése is rendben van. Nem szárít a tartóssága sem rossz egy pár órát kibír szépen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Mosomacko21

2020. április 14.

Szeretem mert hidratál, nem szárít de nem ez a leghosszantartóbb rúsz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Szeretem mert hidratál, nem szárít de nem ez a leghosszantartóbb rúsz.

CsinCsilla

2020. április 13.

Rengeteg színben halmoztam fel belőle az évek alatt, ez a kedvenc rúzsom, ár érték arányban az egyik legjobb! Kellemes viselet és finom illata van, igaz nem tartós, de szépen kopik, főleg a természetes rózsaszín és nude árnyalatok. Reggelente mindig ezekért nyúlok, általában egy sötétebb rózsaszínt használok (most a Pink Brown 620 árnyalat a kedvencem), de van lila és piros rúzsom is, alkalmanként azok is előkerülnek a nesszeszeremből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Theodora

2020. február 25.

Sosem próbáltam még ezt a terméket a Maybellinetől, de vágytam egy rúzsra, amely jó a mindennapokra, felkenhetem a bkv-n is akár, ha sietek, tartós, nem statement rúzs, értitek. A 620-as Pink Brown árnyalatra esett a választásom és azóta kenem a számat vele, mióta megvettem. Fel is kentem a metrón a boltból hazafelé menet, a telefonom volt a tükör és otthon csak néztem, hogy milyen szépek az ajkaim. :D
Ahhoz képest, hogy nem matt, elég tartós. És a sok matt után most jó is ez a kis krémes formula.
Én, mint a matt rúzsok rajongója viszont örülnék, ha megtalálnám ugyanezt a színt mattban, ha VALAKI TUD ILYET, KÉREM ÍRJA MEG, MELYIK AZ. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

szivko

2020. január 23.

Krémes állagú, így egyáltalán nem szárítja az ajkakat. Nagyon szeretem, a fedése is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Toothfairy

2019. november 12.

A 620-as “Pink brown” árnyalatot használom, mégpedig az ötödiket belőle. Ez az első rúzsom, amit teljesen elhasználtam, ráadásul már többször is.
A színe az ajkaim színére hasonlít, de picivel sötétebb, élettel telibb. Rengeteg bókot kaptam már rá, sokan kérdezték, hogy mit használok. Az állaga kellemes, krémes, éppen ezért ne várjuk, hogy a helyén marad egész nap, mint egy tartós folyékony ajakrúzs, de nem is ezzel hirdetik. Egyáltalán nem szárít, kényelmes viselet, szépen kopik. Ha a csomagolását nézzük, akkor a műanyag kupak könnyen karcolódik, de ez számomra nem von le a rúzs értékéből.
A legnagyobb negatívuma az illata. Iszonyúan erős, tartós, szúrós illat. Érdemes az üzletben megszagolni, mert aki érzékeny az illatokra, esélyes hogy nem fogja szeretni. Ha az illatanyagtól megválnának, akkor módosítanám az értékelésemet maximumra.
Mindezek ellenére én újra és újra fogom venni, ameddig a piacon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Mindezek ellenére én újra és újra fogom venni, ameddig a piacon van.

Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag