Maybelline

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999 Ft

• minden arcbőrárnyalathoz univerzális színt kínál
  • krémes összetételének köszönhetően nem szárítja ki az ajkakat, viselése kellemes
  • sokáig megmarad az ajkakon, és nem folyik be a ráncokba
  • finom, selymes és vonzó megjelenésű ajkakat eredményez

7 árnyalatban kapható

Ár: 2999 Ft , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Maybelline Color Sensational Rúzs Galactic Mauve
Ár: 1400 , Eladó: peppi
Állapot: kb 3 alkalommal probalt fertőtlenített , Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BRebi

2021. november 1.

Előnye, hogy nem szárad ki tőle a szám, viszont hátránya, hogy nekem mindig elkenődik és olyan, mintha csúnyán körbe lenne rajzolva a szám. Még egy kevés van belőle, azt elhasználom, de utána nem fogok több ilyet rúzst venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Szilu08

2021. október 13.

Nagyon szeretem. Kényelmes viselet, nem szárít, egészen tartós is. Kopik, viszont nem feltűnően. Evés ivás után újra szoktam kenni. 166 Copper Charge árnyalat van meg, gyönyörű szín, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

nikiii.*

2021. október 13.

Ez a rúzs maga egy csoda, örök szerelem. 133-as Almond Hustle árnyalatban vettem meg, ami számomra a TÖKÉLETES nude árnyalat -- ami élénk tavasz színtípusként egy óriási elismerés, mivel eddig bármilyen nude árnyalatot próbáltam, mindegyiktől úgy néztem ki, mint egy vízihulla, szóval aki esetleg szintén ebbe a színtípusba tartozik, érdemes tennie vele egy próbát. Csodaszép barackos alapárnyalata van, nagyon krémes, és gyönyörűen mutat az ajkakon. Külön imádom benne, hogy jól bírja a sok beszédet, az evést és az ivást, és nem kell attól félnem, hogy elkenődik vagy elmászik a helyéről (ehhez viszont hozzátenném, hogy minden alkalommal a Bourjois átlátszó rúzsceruzámmal használom, ami nekem szintén csoda, enélkül még nem próbáltam). Nem szárítja az ajkakat, nem emeli ki a száraz részeket, csodásan pigmentált, nincs erős parfümszaga és elviselhetetlen íze, ráadásul egy-két apró frissítéssel egy egész napot kibír úgy, hogy eszem-iszom-beszélek. Pár óra után kezd kopni, viszont teljesen egyenletesen, és nem kelt összecsomósodott hatást. Ez az a rúzs, amit tanárként is merek és imádok hordani, és nem kell attól félnem, hogy óra végére úgy fogok kinézni, mint Joker. Szerintem életem első rúzsa lesz (ha az ajakápolókat nem vesszük ide), amit azelőtt fogok teljesen elhasználni, hogy megromlana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

duchess_g

2021. szeptember 22.

Nekem tetszik. Drogériáshoz képest jó minőségűek a Maybelline rúzsok, nem szárít nagyon, viszonylag tartós, szépen kopik. Van 1-2 nagyon szép színük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Szeos

2021. szeptember 17.

Nemrég ruháztam be egy ilyen rúzsra, eddig nagyon tetszik. Szépen megáll és viszonylag tartós is - nagyon jól pigmentált, jó döntés volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

MissSejla

2021. július 3.

A mauva for me volt meg nekem, nagyon szeo szin. Majdnem teljesen elhasznaltam. Ma mar kicsit neheznek erzem az uj formulakhoz kepest, de ar ertek aranyban es minosegben ia jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Lina14

2021. január 2.

leértékelve megvettem az 540 hollywood red árnyalatot. ez egy mályvás, őszies piros szín. az állaga finom krémes, pigmentált, könnyű felvinni és nem szárít. az egyetlen hátránya, hogy a klasszikus rúzs formula nem a legtartósabb, így napközben újra kell rakni, de ha ez nem zavar, szerintem sokan fogják szeretni ezt a rúzst
Update: ajándékba kaptam egy 150 stellar pink nevű árnyalatot, az a 2000-esévkre emlékeztető gyögyházas sápadt pink amit nem viselek el magamom, sem senki más, akit ismerek, így ki lett hajítva. Ha ezt nem nézzük, akkor maga a rúzs lletve a fedése teljesen jó volt, nem volt foltos sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

wallflower87

2020. október 15.

Ár-érték arányban szuper kis drogériás rúzs, arra tökéletes, ha csak valamit gyorsan fel akar dobni az ember hétköznap. Nekem a 'Made for all' szériából van meg a 'Mauve for me' árnyalat, ami a nevével ellentétben inkább barnás, mint mályvás, nekem icipicit túl meleg tónusú, ettől függetlenül elég természetesen mutat az ajkaimon, de azért mégis látszik, hogy van rajtam rúzs. Nagyon kellemes érzés felkenni, jó krémes az állaga és viselés közben sem szárít. Szép pigmentált, és viszonylag jól bírja a gyűrődést - persze nem kell tőle extrém tartósságot várni, de nem is úgy hirdetik. Személy szerint én imádom az illatát, édes vaníliás-karamellás, szerintem egyáltalán nem zavaró, de aki nem szereti az erős illatú rúzsokat, az inkább ne ilyet vegyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

Sammael

2020. szeptember 20.

Nekem a Berry bossy árnyalat van még, ami a számon egy nagyon mély, sötét lila színben mutat. És ez egyszerűen nagyon gyönyörűen mutat! Szép matt, a fedése pedig kiváló. Tartós, és egyáltalán nem kenődik. Én ehhez 900ftér jutottam hozzá, de eredeti áron is megvenném, mert egyszerűen mesés. 🥰🥰🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Candy21

2020. április 25.

Nagyon szuper kis rúzs jó krémes a fedése is rendben van. Nem szárít a tartóssága sem rossz egy pár órát kibír szépen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag