Maybelline

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999 Ft

• minden arcbőrárnyalathoz univerzális színt kínál
  • krémes összetételének köszönhetően nem szárítja ki az ajkakat, viselése kellemes
  • sokáig megmarad az ajkakon, és nem folyik be a ráncokba
  • finom, selymes és vonzó megjelenésű ajkakat eredményez

7 árnyalatban kapható

Ár: 2999 Ft , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft/db , Eladó: Vestara
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: átutalással, postán
Maybelline Color Sensational Rúzs 233 Pink rose
Ár: 2600 postás , Eladó: zsuzsibuzsi
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után

Burya

2023. december 6.

Mauve For Me árnyalat van meg, ami egy meleg tónusú, sötétebb nude árnyalat. Elégedett vagyok vele, jól pigmentált, krémes rúzs, nem szárít, tartós és szépen kopik. Nálam simán kenterbe verte az YSL, Chanel és Lancome rúzsokat, ráadásul az ára töredéke azoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 6.

Honeyhair

2023. május 2.

A 240 Galactic Mauve árnyalatot vettem meg, mert a sok nude rúzsom mellé szerettem volna egy lilásat is, méghozzá fényeset. Nekem nem is annyira mályva ez a szín, inkább ametisztre emlékeztet, de nagyon tetszik. A világos, hideg-naturális árnyalatú bőrömhöz úgy érzem, jól áll, a fémes-gyöngyházas fényét pedig nagyon nőiesnek tartom. Az állaga is kitűnő, könnyen felvihető, és ahhoz képest, hogy nem matt, viszonylag tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 2.

g0809

2023. március 28.

A Lady Red árnyalat van meg, ami eléggé vörös, illetve a Plum Passion, ami meg lilás. Szép színük van, könnyű felkenni, bár én használok hozzájuk ajakceruzát is, Krémes és lágy a textúrájuk. Szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 28.

Mothcslaura

2022. december 19.

Én teljesen áron még soha sem láttam sehol sem, de megéri az árát az tuti. Minden árnyalat megvan belőle, a 745 el egész életem végéig ellenék szerintem, pedig a rúzs gyűjteményem a legnagyobb a sminkek közül

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 19.

biusz

2022. október 4.

Fogalmam sincs, hogy hogy nem véleményeztem még ezt a rúzst, mikor most használom nyolcadik éve a 620-as Pink Brown árnyalatot. Ez a rúzs mindenre jó, de konkrétan mindenre. Annyira ritka hideg nyárként egy tényleg jó árnyalat, hogy én gyakorlatilag mindenhova kenem. Akcióban már akár 650-nért is meg lehet szerezni, de ez azon kevés dolog egyike, amit teljes áron is bármikor megvennék. Van egy külön rúzsom a számra, és egy, amit pirosítónak, esetenként pedig szemfestéknek használok, ugyanis krémes állagából fakadóan nagyon kellemes viselet az én kombinált bőrömön. Sminkrajongó hideg nyaraknak kötelezővé tenném a táskájába - hihetetlenül szépen illik a mi színeinkhez. És persze az sem utolsó, hogy kevés olyan rúzs van, amit bátran merek kenni tanításhoz is, ugyanis nem kenik/folyik/terül mindenhova akkor sem, ha végigbeszélem a nap jelentős részét (na meg aminek be lehet vallani a nevét, ha egy gyerek megkérdezi - khm... khm... Nars). Újrakenni is könnyű, nem lesz maszkos vagy maszatos akkor sem, ha esetleg nem tudjuk letörölni az előző réteg maradványait. Ez nem egy tartós matt/folyékony rúzs, nem is próbálja annak eladni magát, így a tartósságáért haragudni sem lehet. Én szeretem ezt a klasszikus rúzs formulát, és pont állagából fakadóan marad kellemes viselet, ami nem szárítja az ajkakat. Remélem sosem vonják ki a forgalomból - ez túlzás nélkül csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 4.

BRebi

2021. november 1.

Előnye, hogy nem szárad ki tőle a szám, viszont hátránya, hogy nekem mindig elkenődik és olyan, mintha csúnyán körbe lenne rajzolva a szám. Még egy kevés van belőle, azt elhasználom, de utána nem fogok több ilyet rúzst venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Szilu08

2021. október 13.

Nagyon szeretem. Kényelmes viselet, nem szárít, egészen tartós is. Kopik, viszont nem feltűnően. Evés ivás után újra szoktam kenni. 166 Copper Charge árnyalat van meg, gyönyörű szín, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

nikiii.*

2021. október 13.

Ez a rúzs maga egy csoda, örök szerelem. 133-as Almond Hustle árnyalatban vettem meg, ami számomra a TÖKÉLETES nude árnyalat -- ami élénk tavasz színtípusként egy óriási elismerés, mivel eddig bármilyen nude árnyalatot próbáltam, mindegyiktől úgy néztem ki, mint egy vízihulla, szóval aki esetleg szintén ebbe a színtípusba tartozik, érdemes tennie vele egy próbát. Csodaszép barackos alapárnyalata van, nagyon krémes, és gyönyörűen mutat az ajkakon. Külön imádom benne, hogy jól bírja a sok beszédet, az evést és az ivást, és nem kell attól félnem, hogy elkenődik vagy elmászik a helyéről (ehhez viszont hozzátenném, hogy minden alkalommal a Bourjois átlátszó rúzsceruzámmal használom, ami nekem szintén csoda, enélkül még nem próbáltam). Nem szárítja az ajkakat, nem emeli ki a száraz részeket, csodásan pigmentált, nincs erős parfümszaga és elviselhetetlen íze, ráadásul egy-két apró frissítéssel egy egész napot kibír úgy, hogy eszem-iszom-beszélek. Pár óra után kezd kopni, viszont teljesen egyenletesen, és nem kelt összecsomósodott hatást. Ez az a rúzs, amit tanárként is merek és imádok hordani, és nem kell attól félnem, hogy óra végére úgy fogok kinézni, mint Joker. Szerintem életem első rúzsa lesz (ha az ajakápolókat nem vesszük ide), amit azelőtt fogok teljesen elhasználni, hogy megromlana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

duchess_g

2021. szeptember 22.

Nekem tetszik. Drogériáshoz képest jó minőségűek a Maybelline rúzsok, nem szárít nagyon, viszonylag tartós, szépen kopik. Van 1-2 nagyon szép színük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Szeos

2021. szeptember 17.

Nemrég ruháztam be egy ilyen rúzsra, eddig nagyon tetszik. Szépen megáll és viszonylag tartós is - nagyon jól pigmentált, jó döntés volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.