Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2016. december 16.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

Extrém hidratáló ajakrúzs természetes kollagénnel. Színtiszta pigmentek az erőteljes színekért. Krémesen lágy érzés a tápláló méznektárnak köszönhetően.

Ár: 2199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
CSERE is - Maybelline Color Sensational Rúzs 2db
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Próbáltak, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Maybelline Color Sensational Rúzs - 620 Pink Brown
Ár: 1000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: Egyszer próbált!, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

Juliafr

2020. június 10.

Én nem rég próbáltam ki és nagyon szeretem. A színe gyönyörű és hosszantartó, nem fél óra alatt kopik le.. :D
Abszolút jár az 5 csillag!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Abszolút jár az 5 csillag!!

Candy21

2020. április 25.

Nagyon szuper kis rúzs jó krémes a fedése is rendben van. Nem szárít a tartóssága sem rossz egy pár órát kibír szépen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Mosomacko21

2020. április 14.

Szeretem mert hidratál, nem szárít de nem ez a leghosszantartóbb rúsz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Szeretem mert hidratál, nem szárít de nem ez a leghosszantartóbb rúsz.

CsinCsilla

2020. április 13.

Rengeteg színben halmoztam fel belőle az évek alatt, ez a kedvenc rúzsom, ár érték arányban az egyik legjobb! Kellemes viselet és finom illata van, igaz nem tartós, de szépen kopik, főleg a természetes rózsaszín és nude árnyalatok. Reggelente mindig ezekért nyúlok, általában egy sötétebb rózsaszínt használok (most a Pink Brown 620 árnyalat a kedvencem), de van lila és piros rúzsom is, alkalmanként azok is előkerülnek a nesszeszeremből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Theodora

2020. február 25.

Sosem próbáltam még ezt a terméket a Maybellinetől, de vágytam egy rúzsra, amely jó a mindennapokra, felkenhetem a bkv-n is akár, ha sietek, tartós, nem statement rúzs, értitek. A 620-as Pink Brown árnyalatra esett a választásom és azóta kenem a számat vele, mióta megvettem. Fel is kentem a metrón a boltból hazafelé menet, a telefonom volt a tükör és otthon csak néztem, hogy milyen szépek az ajkaim. :D
Ahhoz képest, hogy nem matt, elég tartós. És a sok matt után most jó is ez a kis krémes formula.
Én, mint a matt rúzsok rajongója viszont örülnék, ha megtalálnám ugyanezt a színt mattban, ha VALAKI TUD ILYET, KÉREM ÍRJA MEG, MELYIK AZ. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

szivko

2020. január 23.

Krémes állagú, így egyáltalán nem szárítja az ajkakat. Nagyon szeretem, a fedése is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Toothfairy

2019. november 12.

A 620-as “Pink brown” árnyalatot használom, mégpedig az ötödiket belőle. Ez az első rúzsom, amit teljesen elhasználtam, ráadásul már többször is.
A színe az ajkaim színére hasonlít, de picivel sötétebb, élettel telibb. Rengeteg bókot kaptam már rá, sokan kérdezték, hogy mit használok. Az állaga kellemes, krémes, éppen ezért ne várjuk, hogy a helyén marad egész nap, mint egy tartós folyékony ajakrúzs, de nem is ezzel hirdetik. Egyáltalán nem szárít, kényelmes viselet, szépen kopik. Ha a csomagolását nézzük, akkor a műanyag kupak könnyen karcolódik, de ez számomra nem von le a rúzs értékéből.
A legnagyobb negatívuma az illata. Iszonyúan erős, tartós, szúrós illat. Érdemes az üzletben megszagolni, mert aki érzékeny az illatokra, esélyes hogy nem fogja szeretni. Ha az illatanyagtól megválnának, akkor módosítanám az értékelésemet maximumra.
Mindezek ellenére én újra és újra fogom venni, ameddig a piacon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Mindezek ellenére én újra és újra fogom venni, ameddig a piacon van.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 21.

Update: már korábban is éreztem, hogy ez egy sikeres vonal. Jók ezek a Maybelline rúzsok!
Persze, hogy időközben bővült a kör: a 620-as Pink Brown is itthon van. Krémes, mályvás nude szín. Azt viszont csak most tudtam meg, hogy a MAC Modesty árnyalat dupe-ja. Ami jó, az jó, nincs is ezen mit ragozni.

2017. július 20. Vakteszten Diornak jelölném... A 910 Shocking Coralra esett a választásom, ami inkább fukszia szín, mint koráll. Igazi nyári rúzs, olyan táskába dobálós, ezért nem zavar a műanyag házikó. Volt régebben egy Dior rúzsom, mintha annak lenne a dupe-ja. Lassan, de biztosan eljutok oda, hogy rúzst drogériából is érdemes venni, felesleges vagyonokat költeni a márkaboltokban. Ott már csak egy esetben vagyok hajlandó pénzt hagyni, ha igen nagy a ...sale.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

98SzAnDi19

2019. július 12.

Szép a színe és jó a fedése. Viszonylag gyorsan kopik és kicsit egyenetlenül, de elnézem neki. Kellemes viselet és nem vettem észre, hogy szárítana

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

VariZsofia

Korcsoport: < 18
2019. május 23.

A 885-ös bold árnyalat van meg és imádom. Ha kopik akkor sem sokat (orrfújás, párszor le is töröltem). Gyönyörűen pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 23.

Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag