Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2016. december 16.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

Extrém hidratáló ajakrúzs természetes kollagénnel. Színtiszta pigmentek az erőteljes színekért. Krémesen lágy érzés a tápláló méznektárnak köszönhetően.

Ár: 2199 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Color Sensational Rúzs Glamourous red
Ár: 1200 Ft + ajándék , Eladó: Kittus89
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként előre utalás után, vagy foxpost
Ár: 1499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
VariZsofia

Korcsoport: < 18
2019. május 23.

A 885-ös bold árnyalat van meg és imádom. Ha kopik akkor sem sokat (orrfújás, párszor le is töröltem). Gyönyörűen pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 23.

Szofi1101

2019. május 8.

Nekem nagyon tetszik ez a rúzs! Nem szárítja a számat, szép a színe és finom illatú. Tartósságra szerintem közepes, persze kopik evés-ivásnál, de gyorsan újra lehet kenni. Az enyém intenzív színű is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

padriiiii

2019. április 6.

620-as árnyalat van meg. Krémes állagú, nem feltűnő szín, nem szárítja az ajkakat, de nem is tart sokáig. Evést-ivást nem nagyon bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

mikkamakka75

2019. február 15.

Hollywood red színben van meg, amiben nincs semmi hollywoodi, meg az èn szàmon nem is igazàn red, de teljesen rendben van ès jòl is àll. Könnyen kenhető, ecsettel tökèletesen eldolgozhatò, nem emeli ki az esetleges szàrazabb baràzdàkat, nem ül bele azokba, nem folyik meg (igaz, kontùrceruzàt is hasznàlok), nem kopik csùnyàn ès ami a legjobb, hogy 16 òra alatt 2 pici igazítàssal elvan a szàmon. Az intenzitàsàbòl idővel veszít, de mèg evèsnél is viszonylag egyenletesen kopik, nem csak közèpen, hogy a többi kiüljön a szàm szèlère, mint sok màs, ennèl sokkal dràgàbb rùzsnàl is. Ùjrakenve sem csùnya, könnyen igazíthatò. Nekem nem is szàrít vèszesen. Lehet, hogy itt is van a színek között különbsèg, de èn ezzel a hollivùdi nempirossal tökèletesen elègedett vagyok..

Mondhatnàm, hogy ebben az àrkategòriàban ötös, de igazàbòl az utòbbi 1-2 èvben vett összes rùzsomnàl jobban teljesít rajtam, pedig vetten "nèhànyat" az ezer forintostòl a 12 ezer forintosig..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

CeCeDrake

2019. február 11.

Egy màlyvás és egy korallos színt birtokoltam régebben, nem vagyok egy nagy rúzsos, az én igényeimnek megfelelt.
Ha látnám valahol a 235-ös Warm me up árnyalatot vagy egy szép barackos színt, ami tetszik, újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

kissagi19

2019. január 19.

240 Galactic Mauve árnyalatot használom. Nagyon hasonlít az ajkaim színéhez.
Áttetszően fed, az illata csodás. Nem szárítja az ajkaim. Beszédet jol birja, egyenletesen kopik. Evést-ivást nem bírja, de könnyű újrakenni. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

240 Galactic Mauve árnyalatot használom. Nagyon hasonlít az ajkaim színéhez.

CandyPop

2019. január 15.

965- Siren in scarlet árnyalatban van meg nekem ez a termék. Ez egy vörös matt rúzs, ami tökéletes volt számomra első vörös rúzsnak, de ma már nem állja meg a helyét. Sajnos elég erősen szárít, de felkenéskor az állaga jónak mondható. Több órás viselet után azonban már érezhető a kellemetlen szárazság. Összeségében megérte kipróbálnom, de biztosan nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Anett44

2018. december 28.

Az 540-es Hollywood red árnyalatban van meg, az illata nagyon kellemes, kicsit szárítja a számat, a hétköznapokra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Ophelia

2018. november 19.

A galactic mauve árnyalatnak nem tudtam ellenállni... Hűvösebb lilás, csillámos, fényes, nagyon bejön. Egész jól hidratál, kellemes viselet. Nem túl tartós, mint általában a krémes rúzsok, de evés ivás nélkül jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

2018. október 22.

A pink pearl árnyalat van meg, nagyon szeretem. Jó kis rúzs, nem szárít, szépen fed. Nem túl tartós, de ez nálam nem gond. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!