Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. november 13.

Kiszerelés:   4,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

• krémes állag
  • magas pigmentáció
  • hidratálja és ápolja az ajkakat

6 árnyalatban kapható

cicafun

2020. április 30.

Nagyon jól eltalált kollekció a Maybelline-től. Több árnyalatot is megvettem belőle, nagyon kényelmes viselet az ajkakon. Közepesen krémes, könnyen felvihető rúzs, egyáltalán nem szárít, nem emeli ki a ráncocskákat. A legjobb drogériás rúzsok szerintem a Maybelline rúzsai. Krémés állaga ellenére egészen tartós, szépen kopik, a sötétebb színek megszínezik az ajkakat. Isteni vaníliás kürtöskalács illatú.
300-as Stripped rose: igazi bézses-nude rózsaszín, a kollekció leghétköznapibb darabja.
305 Frozen Rose: szép, de nekem picit túl hideg mályvás rózsaszín.
320 Streamy Rose: a kedvencem, igazi mályva szín, pici barnával megspékelve
340 Blushed Rose: a legsötétebb szín, gyönyörű, mályvás-pinkes-enyhén pirosas árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

305 Frozen Rose: szép, de nekem picit túl hideg mályvás rózsaszín.
320 Streamy Rose: a kedvencem, igazi mályva szín, pici barnával megspékelve

Plusskutya

2020. április 20.

Nagyon kellemes meglepetés ez a rúzs!
Abszolút impulzusvásárlás, megláttam és beleszerettem a színébe - 305 'Frozen Rose' (és pont akciós volt :-) A termékleírásban szereplő összeget fizettem érte, de elvileg 20%-os akcióban?! 2.899 Ft helyett 2.174-ért hoztam el.
Az árnyalat hozza a 'my lips but better' látványt, rajtam minimálisan mályvásabb - mauve-osabb, szép, természetes szín.
Állagát tekintve krémes, puha, könnyen kenhető, utána puhák az ajkaim, de ami a meglepetés: hihetetlenül tartós!
Alap és minden macera nélkül gyorsan feltettem, miután hazaértem a shoppingolásból, kíváncsi voltam a színre, a formulára és a tartósságra.
Aztán ettem (almát felszeletelve), ittam, jóóóó sokat beszéltem (egész délután), és este, amikor belenéztem a tükörbe, még mindig ott volt a számon!
És egyáltalán nem szárított, pedig eddigi tapasztalatom alapján egy rúzs vagy tartós - és akkor szárít, vagy nem vágja agyon az ajkaimat - de hamar eltűnik a számról, kb. attól, hogy lélegzem...
Szóval BRAVÓ Maybelline! Csillagos ötös ez a rúzs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 20.

Nagyon kellemes meglepetés ez a rúzs!
Szóval BRAVÓ Maybelline! Csillagos ötös ez a rúzs!

Diaaa

2020. február 19.

Ma megvettem a frosen rose árnyalatot. Nem egy kihívó nyári, vidám rúzs, de ilyen is kell :) Szerencsére nem sápaszt pedig elég hideg szín. Pigmentált, krémes, nem szárít de mégis tartós(evés kifog rajta de az ivás nem hozza le) illata az eddig megszokott maybelline rúzs illat, amit én imádok 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).