Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

A Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál extra fekete változata.

Ár: 2000 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

rekuci2

2020. augusztus 5.

Legjobb szempillaspirál drogériás kínálatban. Én csak ezt használom semmi mást. Extra tartós, nem pereg, nem maszatolódik, mindent tud amit elvárna az ember. Sírás, könny álló. Mi kell még? Bátran ajánlom mindenkinek aki nem használta volna😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

karika97

2020. május 11.

Többször újravettem, szeretem. Nem csomósodik, szépen elválasztja a pillákat, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Rea96

2020. április 2.

Egyik kedvenc szempillaspirálom. Nálam többször újravevős. Nem csomósodik, hatalmas szép nagy pillákat csinál és nap végén könnyű lemosni. Én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

Mia0602

2020. március 19.

2019 november
Joy napi fogás volt ez is. Keresem az igazit!
Tényleg extra fekete!
Kicsi, ívelt szilikon keféje van. Nekem kézre áll, jól tudok vele dolgozni. Több festéket vesz fel mint kellene, ezért kicsit ügyeskedni kell. Ível, hosszít, szétválaszt. Nem pereg, nem maszatolódik.
Rövid, egyenes pilláim szebben mutatnak, de nem az igazi.

2020 február
3 hónap után csomós, tapaszt, nagyon kellemetlen a használata.
Egy pohár forró vízbe állítom eltűnnek belőle a csomók, így még húzom egy ideig a kidobását.

Március
Nagyon szeszélyes, minden hónapban más arcát mutatja. Most például elégedett vagyok vele.
Pont jó mennyiségű festéket vesz fel, szépen ível, szétválaszt, kicsit hosszabbít is.
Bár a színe már nem olyan intenzív mint a kezdeteknél és a hatás sem túl tartós.
De nem pereg és nem maszatolódik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 19.

2019 november
Joy napi fogás volt ez is. Keresem az igazit!
Tényleg extra fekete!
Rövid, egyenes pilláim szebben mutatnak, de nem az igazi.

2020 február
3 hónap után csomós, tapaszt, nagyon kellemetlen a használata.

Március
De nem pereg és nem maszatolódik!

danyadi77

2020. március 9.

Azon spirálok közé tartozik, amit már legalább másodjára megvettem. Nem sok ilyen van. Sokáig ez volt az etalon, de mióta próbáltam Too Faced-et is, úgy gondolom, az látványosabb. Eleinte sok festéket vesz fel, de amúgy tökéletes. A keféje is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

kiscsillag248

2020. február 23.

Gyönyörű szempillákat varázsol és nem irritálja a szememet, örök szerelem marad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Colormonkey

2020. január 31.

Gyönyörű szempillákat csinál, csak nehéz lemosni. De ezt minden reggel megbocsátom neki, mert kb ezt a spirált keresem tíz éve! :) :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Zsozsi21

2020. január 17.

Meg kellett tanulnom használni, hogy ne kenjem fel mindenhova, mert kissé sok festéket vesz fel a kefe. Szép dús pillákat csinál, szét is választja őket. Az elején a nap felénél kicsit elkenődött, pár hónap után azonban megszűnt a probléma, miután beszáradt kicsit a festék, így már tökéletesen tart, nem potyog, nem mászik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Skatie013

2020. január 3.

Gyönyörű, szép szempillákat csinál, imádom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Gyönyörű, szép szempillákat csinál, imádom! :)

BRebi

2019. december 13.

Update: Többször újra vettem, azonban egyre ritkábban nyúlok hozzá. Szép pillákat csinál, azonban a szemeimet nagyon irritálja miután felvittem, és a lemosása is nehézkes.

Kedvenc szempillaspirálom, nagyon meg vagyok vele elégedve! Göndörítő nélkül is gyönyörűek a pilláim a nap végéig. Ez a szempillaspirál olyanoknak ajánlott, akiknek a szempillái egyenesek és szeretné, ha szép, hosszantartó ívet kapnának a pillái a nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.