Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

A Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál extra fekete változata.

amygdala0131

2021. július 20.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem sikerült megszeretnem. Összetapasztja a pilláimat, egyáltalán nem tűnnek íveltebbnek, dúsabbnak vagy hosszabbak használat után. A Loreal Lash Paradiset váltottam erre, ki akartam próbálni a sok jó vélemény miatt, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Leilal

2021. július 3.

Ez a kedvenc spirálom. Nem folyik, sokáig kitart es gyönyörűek lesznek tőle a pilláim. Amióta rátaláltam csak ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

Sterc

2021. május 20.

Gyönyörűen ível, talán ezt tudja a legjobban és tényleg szép fekete, valamint extra tartós szerintem, nem potyog, lemosni is alíg bírtam úgy bírta a gyűrödést, pedig nem vízálló spirál. Nekem a problémám az, hogy az alsó pilláimat megcsinálni vele valamiért hatalmas szenvedés, valahogy nehéz "megfogni" vele őket, helyette összemaszatolom vele a bőrt, ez valószínáleg a kefe alakjától és méretétől van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 20.

adrika9411

2021. április 15.

Szép ívelt pillákat csinál, jó a kefe íve, nem okoz csomós hatást. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Nitusss

2021. március 13.

Az itt olvasott vélemények alapján gondoltam, hogy kipróbálom, de eléggé csalódtam. Túl sok festéket visz fel (hónapok elteltével is), összetapasztja a pilláimat, inkább póklábas hatást lehet vele elérni, mintsem drámait. Más szempillaspirállal együtt még éppen elhasználom, de nálam nem újravevős :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

pandito

2021. február 13.

Legkedvencebb kedvenc spirálom!! Eddig semmi nem tudta legyűrni, nekem nagyon újra és újravevős.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 13.

arankaalanghy

Korcsoport: < 18
2021. január 10.

Imádom!! Nem sminkelek erősen, ezért ez tökéletes számomra. 1 max 2 rétegben viszem fel, elég a festék rajta szerintem, jó a kefe íve, szép a színe, nem potyog és nem csomosít. Aki termeszetes hatású szempillákat szeretne, annak bátran ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 10.

pinksunset

2020. december 28.

Annyian dícsérték ezt a spirált, így gondoltam én is kipróbálom. Semmi extra. Egy rétegben szép csak, ha többet rakok nagyon összeragasztja a pilláim. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 28.

Alexa789

2020. december 22.

Több esélyt adtam neki, de nem tudtam megszeretni. Egyedüli spiralként semmilyen hatást nem értem el vele, ha duplán kentem osszecsomosodott. Cserébe potyog, elkenődik, viszont lemosni nagyon nehéz, ritkította rendesen a szempillám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

FuegoFuego

2020. december 21.

Sok szempillaspirált kipróbáltam már, de eddig ez az egyik, ami a legjobban bevált! Szép hosszú, fekete pillákat csinál, és egészen jól megmarad a nap végére is, nem pereg le. A kefével könnyen lehet dolgozni. Nálam biztosan újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.