Medipharma Cosmetics

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: csikevix89, Módosítva: 2017. június 6.

Lelőhely:   patikák

Modern hatóanyag-kombinációja stimulálja a szempillák növekedését és egyúttal intenzív feketére színezi azokat. Az eredmény: dúsabb, ápolt, különálló szempillák. A festetlen szempillák is fokozatosan sötétebbé válnak.

Illatanyag- és parabénmentes, prosztaglandin hormon nélküli termék.

Fruzsina89

2018. november 19.

Hát ár-érték arányban gyalázatos. Egy egyszerű ricinusolajjal ugyanazt a hatást értem el mint ezzel a termékkel.
Nem is túl tartós és hatalmas pillákat sem varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Nem is túl tartós és hatalmas pillákat sem varázsol.

zsoffyy

2018. július 2.

Sajnos a vélemények elolvasása előtt rendeltem meg, egyáltalán nem vált be... A keféje számomra tökéletes, nagyon szép, ívelt szempillát csinál, viszont még 2 óra elteltével sem száradt meg teljesen. Nagyon túlárazták a teljesítményéhez képest. Nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Demonshadow

2018. június 18.

Anyu rendelte meg magának horror áron, hogy az ő rövid, pörge szempilláival majd csodát fog tenni. Mikor megvette, akkor jött rá, hogy ő ezzel a kefével saját magának sose tudja majd befesteni a szempilláit, ezért nekem adja. Hát, bevallom, szökőévente ha egyszer használom, így nem látom, hogy lenne értelme attól eltekintve, hogy valamivel hangsúlyosabbak lesznek a pilláim. Igazából az ecset elég butus, sete-suta, semmi extra, a pillákat sem igazán emeli ki, így olyan, mint egy pár száz forintos kis no name vacak. A hosszú távú hatásairól nem tudok nyilatkozni, de az előttem szólókat olvasva ehhez sem fűznék nagy reményeket. Inkább marad a ricinus és az E-vitamin kapszula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

LondonBee

2017. december 16.

Most fogyott el a tubus, amit vettem... Sajnos nekem sem vált be. Felkenésnél szépen dolgozott, mély fekete színt kaptam, különálló szempillákat, de azonkívűl semmit. Több hónapos használat után sem lett több szempillám, nem lettek a meglévők sötétebbek, így sajnos csak annyit tudok elmondani róla, hogy egy nagyon drága szempillaspirált vettem... Biztosan nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Forster

2017. november 20.

Én is vettem ilyet. Az ég világon semmit nem ér, nem csinál semmit, alig látszik, pénzkidobás. Ráadásul ez elég sok pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 20.

jakani

2017. november 20.

Nagy reményeket fűztem ehhez a spirálhoz, a szempilla sötétítés miatt leginkább. A pillahosszabbításban minden terméknél vannak kételyeim, eddig egyik sem jött be akármit próbáltam.
Duo-packot vettem egyből, mondván úgysem elég egy tubust elhasználni. Nekem kb 2 hónapig volt elég egy tubus, úgy, hogy minden nap sminkelem magam.
A festéke maszatol, nehezen szárad, a kefe pedig rémes (nekem).
Egy szó mint száz: nem lettek sötétebbek a szempilláim és hosszabbak sem. :(

Remélem ti sikerrel jártok, de egyszerre csak egy tubust vegyetek! Tanuljatok az én hibámból. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

A festéke maszatol, nehezen szárad, a kefe pedig rémes (nekem).
Egy szó mint száz: nem lettek sötétebbek a szempilláim és hosszabbak sem. :(

nikfekete

2017. november 2.

Nagyon szeretem, hogy nem potyog vagy hullik napközben. Kb 2 hét használat után nem vettem még észre, hogy feketébb lenne a szempillám, de lehet több idő kell neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Craftastic

2017. június 28.

Vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatban, mivel szépen teszi amit kell, értem ezt úgy hogy szépen ki tudom vele festeni a szempilláimat, nem potyog napközben, intenzív fekete a színe. De, ennyi pénzért azért többet várnék tőle, 3 hete használom és dúsító, ápoló hatást nem vettem észre igazán, illetve azt sem látom, hogy a festetlen pillákat is színezné.. Összességében jó kis termék, viszont csupán 5 ml, tehát egészen kicsi mennyiség. Szerintem lányok spóroljatok egy kis pénzt és válasszatok egy egyszerűbb spirált, hisz az is ugyanezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1, Biotinoyl Tripeptide-1, Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2