Missha

Ár:   $10-15   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről (ebay)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2015. április 13.

Ár:   $10-15
Lelőhely:   online külföldről (ebay)
Kategória:   Fényvédők

• 7 féle keleti tea kivonat védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól
  • frissítő, hidratálóhatású

Lencseee

2016. május 25.

Elhasználtam egy tubussal. Az INCI-jét csak utólag néztem meg. a parfüm, bármennyire is az utolsó helyen van benne, én nagyon kiéreztem, ellenben az alkohol szárítóhatását abszolút nem vettem észre, a böröm elviselte. nekem kicsit "olajos érzete volt. ha már akkor érdekelt volna az INCI elemzés, amikor megvettem, biztos nem ezt választottam volna. (korábban azt hittem, ami Missha, az garancia a szuper termékre...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Trehalose, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.