Mizon

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nidus, Módosítva: 2015. május 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feszességet, rugalmasságot  adó alvó maszk, amely ápolja és kisimítja a finom ráncokat, alvás közben miközben táplálja a bőrt.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Cycloheptasiloxane Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Cycloheptasiloxane Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers eo Urea h Triethyl Citrate a Disteardimonium Hectorite Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Sodium Lactate h Ozokerite Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Sodium Chloride Dimethicone eo I szil 1 0Sodium Hyaluronate h 0 0Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Coptis Japonica ExtractAdenosine gy Glycolic Acid kh Sclerotium Gum Lecithin eo I eu Ursolic Acid i Xanthan Gum ti I eu Atelocollagen h Sodium Chondroitin Sulfate Caprylic/Capric Triglyceride eo Retinol a I v Methyl Methacrylate Crosspolymer BHT a I ta Tocopheryl Acetate a I v 0 0Hydrogenated Lecithin eu Cholesterol eo I eu 0 0BHA ta Phaseolus Radiatus Seed ExtractAvena Sativa (Oat) Meal Extract gy Carbomer Polysorbate 20 ti I eu 0 0Palmitoyl Pentapeptide-3 pep Copper Tripeptide-1 pep Propylene Glycol h Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Chamomilla Recutita Flower/Leaf ExtractVaccinium Myrtillus Fruit/Leaf ExtractSaccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract Gypsophila Paniculata Root Extract Hedera Helix (Ivy) Extract Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Methylparaben ta I par 0 0Polyparaben

JuditTTT

2017. február 11.

Nekem nem vált be túlságosan. Sőt mondhatni sehogy. Utolsó lépésként felkenem, de egy olajos réteggé mászik csak szét, nem szívódik fel. Gyurmaszaga van és mitesszereket okoz. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

GNóri

2016. január 2.

Retinolos krémet kerestem éjszakára. Ennek szép és szuper összetevői vannak (retinolon kívül többek közt hyaluronsav, adenosine, e-vitamin), és barátságos az ára, így őt vettem meg. Nem tudom mi történhetett, de kb. két hét után kettévált a tégelyben a krém és az olajos összetevők. Alul megült a krém, felül úszott rajta kb. két centi vastagon az olaj. Próbáltam összekevergetni használat előtt, de macerás volt, és nem elegyedett össze úgy sem. Biztos jó krém, ilyen összetevőkkel nem lehet melléfogni, de én kidobtam, és nem fogom újra megrendelni, mert félek, hogy megint így járok, és akkor csak pénzkidobás:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Fincsodrett

2015. július 15.

télen vettem, lefekvés előtt alkalmaztam. kombinált bőrre sztem télen jó, nyáron már nagyon sok. én először jó vastagon kentem fel, ami fullasztó volt. utána kitapasztaltam, hogy mennyi elég. reggelre viszont jó puha és hidratált lett a fűtéstől, hidegtől kiszáradt bőröm. állaga elég furcsa, olyan viaszos, de mégse zsíros... fura volt használni, de hatását tekintve megérte megvenni. most nem használom, de télen megint előveszem. kiadós, sok van benne még mindig. nincs benne parfüm, csak az össszetevők illatát érezni, ami nálam pozitívum. a szokatlan állag miatt 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Retinol, BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Atelocollagen, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3, Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az urzolsav egy természetes eredetű vegyület, mely megtalálható a különböző gyümölcsökben és növényekben, többek között az almában, a bazsalikomban, az áfonyában, a bodza virágában, a borsmentában, a rozmaringban, a levendulában, az oreganoban, a kakukkfűben, és galagonyában. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag, maszkoló (szagokat, ízeket elfedő) és bőrkondícionáló hatású összetevő, a truthinaging szerint pedig öregedésgátló, gyulladásgátló, antibakteriális és gombaellenes hatása miatt használják a kozmetikai ternékekben, valamint sebgyógyító hatása is van.

Retinol a I v

Cholesterol eo I eu 0 0

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

buglyos fátyolvirág gyökerének a kivonata, melyet magyar szappangyökérnek is neveznek. A szappangyökér nagy mennyiségű szaponint tartalmaz, ezért az összetevővel elsősorban tisztító hatású kozmetikumokban találkozhatunk.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.