Naturissimo

Ár:   2941 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az allantoin, a B- és A-vitaminok, valamint a lenmag és a cickafarkfű kivonata gyorsítja a hámregenerációt és a gyulladáscsökkentő hatást növeli. A mandulatej hidrolizátuma a vitaminokkal és az illóolajokkal az ép körömlemez képződését támogatja. Az értékes bőrfinomító olajok és a lanolin hosszantartó kézvédelmet biztosít. Különösen ajánlják a kirepedezésre hajlamos, érzékeny bőrűek és a cukorbetegségben szenvedők részére.

Száraz, kirepedezésre hajlamos sarkak bőrápolására kiváló, hatékony természetes bőrpuhító hatóanyagokkal készülő krém. A környezeti ártalmaknak erősen kitett kéz bőrápolására is ajánlják.

Nem tartalmaz parafinolajat, etoxilált emulgeátort, szintetikus színezéket, szintetikus konzerválószert és szintetikus illatanyagot.

henni1977

2018. július 30.

Tesztelésre kaptam itt a Krémmánián
A hatásával teljes mértékben elégedett vagyok, aránylag gyorsan beszívódott, valóban szépen hidratálja a kezet és a lábat is, viszont az illata nagyon erős, engem kifejezetten zavart , de elhasználtam, mert ha már bekerültem a tesztelők közé, ez így korrekt.
Sajnos az illata miatt biztos nem venném meg.ezért -1 csillag
Aki szereti a nagyon erős gyógynövény illatot neki jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Tesztelésre kaptam itt a Krémmánián
Sajnos az illata miatt biztos nem venném meg.ezért -1 csillag
Aki szereti a nagyon erős gyógynövény illatot neki jó választás lehet.

potimano

2018. július 29.

Összességében egy klassz kis krém. Kifejezettem tetszik benne, hogy natúrkozmetikum, és az összetevői ennyire szépek. A lábamra jobban szerettem használni, mint a kezemre, de csak azért, mert elég erős gyógynövény illata van, és a kezemre az édesebb illatú krémeket preferálom :D Ettől függetlenül a kézre is sokszor jutott, és szépen tette ott is a dolgát. Az árát én egy kicsit soknak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

barkuska

2018. június 18.

Kevés kell belőle, nagyon jól hidratál, jók az összetevői is! :) Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, jó pár éve már nem szívesen használok mű cuccokat, minél kevesebb méreg szívódik be az ember bőrén, annál jobb. Az illata is elmegy, jo zsíros az állaga, de nem hagy zsíros érzetet. Főként estére, elalvás előttre javaslom, hogy legyen ideje beszívódni. A család több tagja is próbálkozott vele egyébként, mindenki elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

MissWolf

2018. május 23.

A hatása valami elképesztő! Már első használat után pihe-puha lett a bőröm, hát még hosszútávon. Egy csillagot viszont le kell vonnom, mert az illata számomra kellemetlen és sajnos elég sokáig érződik használat után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Stella1993

2018. május 20.

Nem kell belőle sokat használni, gyorsan beszívódik. Az árát kicsit sokallom, téli hidegben talán újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

amina22

2013. december 12.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, hosszan tartó hidratáló hatású, nagyon kevés kell belőle így sokáig elég, gyorsan beszívódik, és finom gyógynövényes illata van. Még télen a legnagyobb hidegben is kiállta a próbát, egyáltalán nem száradt ki a bőröm. Már az első használat alkalmával teljesen meggyőzött, amikor egyszer úgy kiszáradt a kezem, hogy már kirepedezett és fájt, ezzel a krémmel kentem be mindössze egy alkalommal, és teljesen rendbehozta a bőröm egy éjszaka alatt, azóta csak ezt használom. Az összetevői nagyon jók, és egyébként szerintem nincs semmi baj a csomagolásával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. június 11.

Lehet, hogy megtaláltam a koromnak, a bőröm állagának megfelelő kézkrémet! Ráadásul az összetevői is rendben vannak!
Szépen simítja a kézfejemen a bőrt, jól beszívódik, nem kell belőle sok! Szóval, igazán rendben van a krém! Örülök, hogy kipróbáltam!
Néhányszor már a lábszáramon is használtam, ott is jó, de ahhoz kicsit drága, hiszen mindössze 50 ml-es a tubus az 1300 Ft-os árért. A lábamra így inkább továbbra is testápolót használok.
Mivel az összetevők második helyén a Glycerin van, amely az itteni rendszerben ugyan zöld jelzést kap, mégis aggodalmaskodtam és rákérdeztem a forgalmazónál, milyen eredetű is ez az összetevő, és ezt a választ kaptam:
„A Biola kizárólag csak növényi glycerinnel dolgozik, és csak a 7-9%-os töménységű glycerint használja, ami viszont kifejezetten jó a bőrnek, ugyanis nagyon jó felszíni nedvességtartó hatása van.”

Forrás: http://bionom.hu/biobolt/kozmetikumok/arcapolas/arckremek/biola-gyongyvirag-ejszakai-arckrem.html#comment-10940

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Sorbitol h 1 1