NeoStrata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2012. március 23.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

10 AHA (8% glikolsav, 2% citromsav)

Kisimítja a bôrt, fényesebbé, ragyogóbbá teszi. Első alkalommal AHÁ-t használó, normál bőrű páciensek számára . Széles UVA/UVB védelem. Csökkenti az apró ráncok mennyiségét. Citromsavat tartalmaz, amely anti-oxidáns hatású. Olajmentes, nem okoz komédót és aknét. Megakadályozza a gyantázás és borotválkozás miatti szőrbenövést.

Kiszerelés: 40 g

vidak.regina

2013. október 16.

Használtam ezt a krémet egy darabig, és a ránctalanító, bőrfeszesítő hatása megkérdőjelezhetetlen, nagyon jó. De valóban csak száraz bőrűeknek való, mert nekem is T-vonalban zsíros a bőröm, és nekem is fénylett tőle a homlokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

letta

2012. június 13.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon-nagyon fénylik tőle a bőr. Még a mintát se használtam el belőle, annyira nem tetszett. A 2 féle lotion (Ultra Smoothing Lotion és Lotion Plus) azonban verhetetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

Viki000

2012. május 13.

A normál, lotion változattal nagyon elégedett vagyok, de erről nem tudom ezt elmondani. Mintát használtam 2 napig, nagyon fénylik a bőröm,látható fehér réteget képez és ragad. Nem venném meg nagyban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Ancsi78

2012. március 8.

Mintát próbáltam belőle. Hatásra ugyanaz, mint a lotion. Rajtam nagyon fénylik, de ez nem az ő hibája. Egyébként egy nagyon jó állagú krém, kiválóan hidratál, nem csak a bőrfelszínt "zsírozza". Sajnos nem nekem való, de amúgy szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0