Neutrogena

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

De-aging molekuláival stimulálja a bőr természetes kollagén - és elasztintermelését és megújítja a bőrfelszínt. C-vitamint* tartalmaz, ami segít az egyenetlen bőrtónus javításában és csökkenti a sötét bőrhibákat. SPF 20-as fényvédő faktorral.

bertasinanna

2020. június 26.

A hasznalata utan neha kipattog a homlokom ha tobb olyan kremet hasznalok egy nap amiben parfum van, igy biztos hogy nem lesz ujravevos. Szerumok hasznalata utan eleg gyakran kukacosodik, de ha nem hasznalok elotte szerumot, vagy eltelik legalabb 1 ora a 2 kozott akkor egesz kellemes erzetet ad es szep sima lesz tole a borom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Nomacs

2020. április 27.

Hát lányok (és fiúk).... Én nagy arckrém felhasználó vagyok, szeretem váltogatni őket, akár drogériás, akár koreai, akár felsőbb kategóriásról is van szó. A Neutrogena márkát alapvetően szeretem (testápolóikat és kézkrémeikeit), így gondoltam adok ennek is egy esélyt, megvettem mellé az éjszakai krémet és a szérumot is.
Ennek az arckrémnek több negatív tulajdonsága van, mint pozitív, az biztos. Pozitív, hogy zsírosabb de még is könnyen beszívódik, és ami számomra a legelőnyösebb, hogy GYÖNYÖRŰ fényt hagy az arcon (ezzel együtt zsíros, olajos bőrüek kerüljék is el), én ezt imádom benne. Nincs túl erős illata, kellemes krém illat.
Ami viszont negatív, hogy ahogy az első véleményező is írta, lehámlik az arcról.... Nem is értem, ez egy 5000 forintos nappali krém, elvárás, hogy lehessen rá sminkelni, ha valaki akar. Felkenés után pár perccel úgy tűnik, hogy könnyen beszívódott, viszont ha 5 perccel után végigsimítasz az arcodon, fehér kukacokban lejön egy szinte már-már viaszos réteg az arcodról... Őszintén nem tudom, ezt hogy gondolták.
El fogom használni, mivel úgy tapasztaltam, hogyha a reggeli vizes szérumomra rögtön rákenem, és a kettőt együtt masszírozom be, akkor nem hámlik le az arcomról, de újravenni így nem fogom. Kár érte, mert tényleg nagyon szép fényt hagy az arcon, de ezért a pénzért ez csak 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

lilaszilva

2019. december 29.

Kettő darab 1,5 ml-es mintát használtam belőle, így tudok róla véleményt alkotni. Szerintem nagyon jó kis krém. Az illata kellemes, könnyen beszívódik, nem marad ragacsos vagy fényes az arcom tőle, szépen hidratál. Ránctalanító hatását -ráncok hiányában- nem tudom véleményezni, de jó terméknek tartom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

toszapo

2019. november 18.

Csak jókat tudok írni róla. Könnyen, gyorsan beszívódik. Teszi a dolgát. Már a másodk naptól èrzèkelni, hogy hakványítja a szarkalábakat ès egysègesebb a bőr tôle.
Kicsit visszapontoztam, mert ha megdörzsölöm a szemem abban a pillanatban kikukacosodik és majd kiesik a szemem úgy marja. Fehér filmréteget hagy a bőrön, a szempillán és a szemöldökön is kifehéredik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antibakteriális összetevő. A ThruthInAging cikke szerint viszont újabban pigmentfolt elleni termékekben használt bőrvilágosító összetevő. TIA hivatkozik egy kutatásra, ami szerint állítólag 0.5% Hexylresorcinol hasonlóan hatásos, mint egy 2%-os Hydroquinone (a bőr fehérítés vezető hatóanyaga, ami Európában csak gyógyszer készítményekben elérhető) készítmény.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.