Neutrogena

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

De-aging molekuláival stimulálja a bőr természetes kollagén - és elasztintermelését és megújítja a bőrfelszínt. C-vitamint* tartalmaz, ami segít az egyenetlen bőrtónus javításában és csökkenti a sötét bőrhibákat. SPF 20-as fényvédő faktorral.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Leander

2022. május 22.

Nem rossz, de semmi extra. Egy átlagos krém, zsírosabb/vegyes bőrre. Száraz bőrre kevésnek tűnik. Visszafogott az illata, segít hidratálni a bőrt, jól lehet rá sminkelni, de valahogy hiányzik a "hűha" hatás. Szóval korrekt, de nem csodaszer - sok hasonló krém van a piacon, adott esetben olcsóbban is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

Timcsoki

2022. április 23.

Nekem nagyon bevált, kellemes kis krém! Még a száraz bőrömre is jó, megfelelően hidratál! Nagy hidegben kell alá a szérum, mert magában kevés! A bőrsimításról nem sokat tudok mondani, mert ezekben a dolgokban nem hiszek, hogy egy kence képes ráncot csökkenteni… de tény, hogy több ráncom sem lett! Sminkelésnél sem volt még baj vele, de én nem rá sminkelek, hanem vele! Összekeverem a kezemben a BB krémemmel (amiből sajnos a legvilágosabb is sötét) és úgy viszem fel! Ezzel a módszerrel pedig tökéletesen bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

Pocokkiralylany

2022. február 4.

Nagyon megörültem mikor megláttam, régóta szeretnék egy hidrataló-fényvédő kombós krémet egyben, reméltem ez lesz a tuti. Sajnos azonban nagy csalódás lett. Ha vékonyan kenem fényvédőnek kevés, igényel pluszt, ha vastagabban meg már önmagától felkukacosodik egy finomabb arcsimítástól… teljességgel rétegezhetetlen, sokféle termékkel próbáltam, de meg a saját neutrogena-s fényvédőjét is ledobja (minden más egyebet is)
Számomra emiatt használhatatlan, hiába lenne jó hatása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

Számomra emiatt használhatatlan, hiába lenne jó hatása

ndorka

2022. január 26.

Szerettem volna egy jó kis tápláló fényvédős nappali krémet, de a hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert nagyon kellemetlen használni. Akármit csinálok ilyen lemorzsolódó réteget hagy a bőrömön, nem szívódik be teljesen. Kínszenvedés elhasználni a tégelyt, mert nagyon sokáig tart, most egyelőre az itthon maradós napokon kenegetem nappali krémnek, mert sminkelni nekem esélytelen rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 26.

jane79

2021. február 20.

Termékmintát kaptam. Nagyon könnyen beszívódik a krém kellemesen hidratál. Talán nekem télre túl könnyű. Teljes kiszerelésben is megvenném. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Szilviams0118

2020. december 9.

mintát kaptam belőle, úgy gondoltam az én arcbőrömnek nem jó, de tévedtem! nagyon szépen kisimítja és táplálja, zsíros érzet nélkül. Gondolkodok, hogy megveszem normál kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

julcsi13

2020. szeptember 30.

Termekmintat kaptam belole, azt hasznaltam el. Nagyon tetszett az allaga es az illata is finom volt, az arcomon szinte azonnal latszott, hogy szebb tole.
Aztan masnapra ugy kipattogzottam tole, hogy meg most, 3 nappal kesobb is remes az arcom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

cintialaura

2020. szeptember 18.

Jó állaga van és akit a parfüm nem zavar, annak az illata is tetszeni fog. Érett, szárazabb bőrön látványos “filler” hatása van, a zsíros bőrt viszont kicsapja.
A benne lévő fényvédő önmagában kevés, szóval felőlem hanyagolható is lenne. :)
Update: Hosszútávon használva derült ki hogy bizonyos szérumokkal (kb minddel amit én használok...) darabokban esik le az arcról szóval nem rétegezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

A benne lévő fényvédő önmagában kevés, szóval felőlem hanyagolható is lenne. :)

Yelena

2020. szeptember 3.

Nekem egy kissé nehezen szívódott be a bőrömbe, de ez betudható a meleg nyári időszaknak, mivel ha egy kissé hűvösebb időben használtam a krémet, akkor jobban teljesített e téren. Az illata számomra megnyerő. A ránctalanító hatásáról még nem tudok bővebb véleményt írni, mivel ez az idő nem volt elég a krémnek, hogy teljes mértékben kifejtse a hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

ildici72

2020. szeptember 1.

Teszt csoportban kaptam. Nekem elsőre, amikor kinyitottam a tégelyt, majdnem kifolyt a krém, utána már óvatosabban tekertem le a tetejét. Számomra nem zavaró az illata, melegben egy kicsit nehezebben szívódik be, bár amikor izzad az ember, akkor minden macerás. Kb. egy időben kezdtem el használni a krémet és kollagén port inni, így nem tudom, hogy melyiktől kezdett javulni az arcbőröm, de szerencsére látható a javulás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antibakteriális összetevő. A ThruthInAging cikke szerint viszont újabban pigmentfolt elleni termékekben használt bőrvilágosító összetevő. TIA hivatkozik egy kutatásra, ami szerint állítólag 0.5% Hexylresorcinol hasonlóan hatásos, mint egy 2%-os Hydroquinone (a bőr fehérítés vezető hatóanyaga, ami Európában csak gyógyszer készítményekben elérhető) készítmény.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0