Neutrogena

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

De-aging molekuláival stimulálja a bőr természetes kollagén - és elasztintermelését és megújítja a bőrfelszínt. C-vitamint* tartalmaz, ami segít az egyenetlen bőrtónus javításában és csökkenti a sötét bőrhibákat. SPF 20-as fényvédő faktorral.

jane79

2021. február 20.

Termékmintát kaptam. Nagyon könnyen beszívódik a krém kellemesen hidratál. Talán nekem télre túl könnyű. Teljes kiszerelésben is megvenném. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Szilviams0118

2020. december 9.

mintát kaptam belőle, úgy gondoltam az én arcbőrömnek nem jó, de tévedtem! nagyon szépen kisimítja és táplálja, zsíros érzet nélkül. Gondolkodok, hogy megveszem normál kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

julcsi13

2020. szeptember 30.

Termekmintat kaptam belole, azt hasznaltam el. Nagyon tetszett az allaga es az illata is finom volt, az arcomon szinte azonnal latszott, hogy szebb tole.
Aztan masnapra ugy kipattogzottam tole, hogy meg most, 3 nappal kesobb is remes az arcom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

cintialaura

2020. szeptember 18.

Jó állaga van és akit a parfüm nem zavar, annak az illata is tetszeni fog. Érett, szárazabb bőrön látványos “filler” hatása van, a zsíros bőrt viszont kicsapja.
A benne lévő fényvédő önmagában kevés, szóval felőlem hanyagolható is lenne. :)
Update: Hosszútávon használva derült ki hogy bizonyos szérumokkal (kb minddel amit én használok...) darabokban esik le az arcról szóval nem rétegezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

A benne lévő fényvédő önmagában kevés, szóval felőlem hanyagolható is lenne. :)

Yelena

2020. szeptember 3.

Nekem egy kissé nehezen szívódott be a bőrömbe, de ez betudható a meleg nyári időszaknak, mivel ha egy kissé hűvösebb időben használtam a krémet, akkor jobban teljesített e téren. Az illata számomra megnyerő. A ránctalanító hatásáról még nem tudok bővebb véleményt írni, mivel ez az idő nem volt elég a krémnek, hogy teljes mértékben kifejtse a hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

ildici72

2020. szeptember 1.

Teszt csoportban kaptam. Nekem elsőre, amikor kinyitottam a tégelyt, majdnem kifolyt a krém, utána már óvatosabban tekertem le a tetejét. Számomra nem zavaró az illata, melegben egy kicsit nehezebben szívódik be, bár amikor izzad az ember, akkor minden macerás. Kb. egy időben kezdtem el használni a krémet és kollagén port inni, így nem tudom, hogy melyiktől kezdett javulni az arcbőröm, de szerencsére látható a javulás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Miamia

2020. augusztus 31.

Hasznalom mar nehany hete, igy mar kialakult rola velemenyem. Egyelore csak a nyari nagy melegben tudtam hasznalni. Kicsit soknak erzem ebben a hosegben, erdemes puderrel tompitani a fenylest. En sminkelek napkozben, igy mattito primerrel, puderrel kozmetikailag eleganssa lehet tenni. Tegelyes a kiszerelese, amit nem igazan kedvelek, nem jo belenyulkalni. Az illata szamomra nem zavaro, nem erzekeny a borom. Holnaptol huvosebb ido lesz, kivancsi leszek a viselhetosegerol. Update-elni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Kokapu

2020. augusztus 31.

Trnd projekt keretében kaptam ezt a terméket. Alapvetően egészen kellemesek vele a tapasztalataim. Kellemes az állaga, könnyen beszívódik, hidratál. Nagyon jól tudtam rá sminkelni is. Ami nem annyira tetszett, hogy tégelyes a kiszerelés, illetve az illata bár valóban kellemes, de én jobban szeretem az illatanyag nélküli arckrémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

noriszia

2020. augusztus 25.

Mintát kaptam csak a DM-ben, a krém állaga jó, és nagyon pihe puha lesz tőle a bőröm. Viszont én nem bírom az ilyen intenzív illatot. + nem akarok parfümöt kenegetni az arcomba. Még a mintát se fogom elhasználni :/ Erre a parfüm dologra igazán odafigyelhettek volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

HaziManka

2020. augusztus 25.

Én is tesztelésre kaptam a krémet, kombinált, 40 év feletti bőrömnek túl zsíros volt.
Ránctalanító hatásáról nem bizonyosodtam meg ilyen rövid idő alatt, de nem is vártam igazán,
mert szerintem ezekkel a termékekkel inkább megelőzni lehet ezt.
Állaga,illata kellemes bár én alapvetően illatmentes termékeket szoktam használni.
Könnyen beszívódik viszont nekem utána nagyon fénylett a bőröm,mindig púderezni kellett utána.
A fényvédő hatása szerintem maximum télen elég,nyáron 30 vagy magasabb faktorszámú krémet kenek
az arcomra.Összességében egy kellemes hidratáló krém száraz bőrüeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

mert szerintem ezekkel a termékekkel inkább megelőzni lehet ezt.
az arcomra.Összességében egy kellemes hidratáló krém száraz bőrüeknek.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antibakteriális összetevő. A ThruthInAging cikke szerint viszont újabban pigmentfolt elleni termékekben használt bőrvilágosító összetevő. TIA hivatkozik egy kutatásra, ami szerint állítólag 0.5% Hexylresorcinol hasonlóan hatásos, mint egy 2%-os Hydroquinone (a bőr fehérítés vezető hatóanyaga, ami Európában csak gyógyszer készítményekben elérhető) készítmény.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.