Best of Beauty 2019

New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Fényes ajakápoló alma illattal. Az alma formában található balzsam hidratálja az ajkakat.

A Krémmánia legjei: NYC Applelicious ajakápoló

ariiratku

2017. december 7.

A legvilágosabb 350-es szín volt meg. Hát felkenve nagyon furcsán nézett ki. Azt hiszem, valójában csak a külseje fogott meg. Az illata is elég mű volt. A parabéntartalom se hoz neki csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

borb.biaa

2016. szeptember 17.

Nekem az Apple Blueberry Pie árnyalatban volt meg nagyon sokáig, és imádtam. Ápolta az ajkaimat, kiemelte a számat, egész tartós is volt, főleg ahhoz képest, hogy egy színezett ajakápoló, és az illatát is imádtam. Nem tudom, hogy lehet-e még kapni, de ha igen, akkor fogok belőle venni egy-két árnyalatot, mert amellett, hogy jó, hihetetlenül olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Lizybaba99

(!)
2016. augusztus 1.

Elég régen vettem,nem is tudom miért csak most vèlemènyemezem. Akciós volt, jó volt az illata, mondom majd suliba jó lesz. Hat egyszerűen olyan undorító íze volt, hogy nem bírtam elhasználni így kuka lett a sorsa. (Ami amúgy eléggé ütközik az elveimmel, ha valamiért pénzt adok ki, akkor azt el is használom...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Szandii27

2016. június 9.

Nekem a 359-es van meg és IMÁDOM. Csodás a színe és az illata, nagyon tartós.Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 9.

Maanina

2015. augusztus 11.

Kifejezetten szép a színe, nagyon jól vannak összepárosítva az árnyalatok. Tartós, de nekem kicsit túl természetes a hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Dori1997

2015. április 20.

Nekem a 354-es és a 357-es árnyalatokban van meg és nagyon szeretem, tökéletes hétköznapi színek! Bár a 354-es pont olyan, mint az ajkaim színe, így jobban szeretem, a 357-est ennek az utánpótlására vettem meg, de sajnos az üzletben nem jutott eszembe melyik van meg nekem és ez tűnt a legközelebbi színnek. És bár nem az, azért elfogom használni, szeretem őket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Yume

2015. április 20.

Akciósan kb 300FT ért jutottam hozzá a 357-es Apple Blueberry Pie és a 354-es Apple Blossom árnyalatokhoz . Az első inkább egy lilás szín , eléggé pigmentált , ezért hétköznap nem is szoktam hordani , a másik ( 354-es ) pedig egy nagyon kellemes rózsaszínes-pirosas szín , ami teljesen jó hétköznapokra.Mindkettőnek alma illata van , de nekem nagyon mű és néha már émelyítő . A hidratáltsága és tartóssága viszont remek , szóval szerintem mindenképpen megéri .Én nagyon szeretem őket . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Kicsijó

2015. április 7.

Müllerbe találtam rá erre a termékre a leárazottak között.Először a 350-es árnyalaton akadt meg a szemem amit azonnal dobtam is a kosaramba.Tovább kutakodva a 358-as akadt a kezembe.Elsőre sötétnek tűnt majd hezitálva beledobtam ezt a másik mellé.Leárazva nem volt egészen 300 Ft egy darab.Kimentem egyből ki is bontottam őket (jól be van csomagolva :D ) és a 350-eset kentem fel.Hűűű mikor megláttam...Gyöngyház fényű amivel nincsen baj,de szerintem kicsit világos hozzá a bőröm.Akárkit megkérdeztem mindenki azt mondta,hogy ha sötétebb lenne a bőröm jó lenne.Haza érve felkentem a másikat és bele is szerettem! :D Jól csillog szép színe van és na jó annyira nagyon nem hidratál, de nem is vártam tőle...A napokba tuti vissza megyek még legalább veszek egyet.Nálam 5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 7.

Béatrice

2014. december 22.

Rossmannos kiárusításon vettem egy 354-es árnyalatút (Apple Blossom), mert emlékeztem, hogy a teszten jól szerepelt. Előtte is nézegettem már párszor, de valahogy nem jutottam el oda soha, hogy vegyek is, pedig amúgy sem volt drága. Hmm, hát nem rossz, de nekem nem hidratál eléggé, így elég gyorsan el is fogyasztottam. Amúgy tényleg szép színt ad, de pár éve inkább a sima ajakápolókat preferálom, már rég használtam ilyen színezettet, igazából annyira nem is hiányzott. Az illata pedig, hmm...nem tudom, hogy már egy tök régi darabot sikerült megvenni vagy eleve ilyen mű illata van. Bár nem annyira vagyok oda az almás illatokért kozmetikumok terén (pedig a gyümölcsöt szeretem), de azért kíváncsi lettem volna egy igazi almás illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Petraa

2014. november 21.

Nekem az Apple Blueberry Pie van meg, és IMÁDOM! Finom alma illatú, pont mint az almás Orbit :D Viszonylag tartós, és nagyon szeretem az ajkaimon viselni, mert puhává varázsolja őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.