Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: BV, az összetevőket feltöltötte: Floraline, Módosítva: 2013. április 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Eredmény: Egy lépésben megtisztított bőr érezhetően frissé válik.

KissMinnie

2017. október 18.

Nagyon szeretem az illatát. Kellemesen, de hatékonyan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Nagyon szeretem az illatát. Kellemesen, de hatékonyan tisztít.

domcsismiracle

2017. október 15.

Csak kb. 1 hét után jöttem rá, hogy lehet nem muszáj rajtahagynom a bőrömön... Úgy egyébként nagyon puha volt reggelre a bőröm. Így, hogy most csak lemosóként használom micellás víz után, így nagyon szépen letisztítja a fennmaradó sminket is, amit a víz nem hoz le. Még nem tudom eldönteni, hogy mi a véleményem, egyelőre inkább semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

fanni0330

2016. július 27.

büdös is, nem is tisztít jól. nincs több hozzáfűznivalóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

büdös is, nem is tisztít jól. nincs több hozzáfűznivalóm.

ehilda

2016. május 24.

Szerintem jól tisztít, a púdert megfelelően letisztítja az arcomról, krémes érzet marad utána, de még ezután a szemfesték lemosását végzem el, erre pedig a jonshon bebe actisztítót használom, mert a tenyerembe vízzel felhígítva lemosom egyszerűen, dörzsölés nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

lucintaa

2015. november 28.

Jó lenne, ha...nem érezném azt a tömény alkohol szagot. :( Érdekes, hogy alapból a tejnek kellemes Nivea illata van, és ez az erős alkohol szag csak az arctisztítás közben jön elő.
Alapjáraton pedig a hatékonyságával meg vagyok elégedve. Jól tisztít és frissít, nem szárítja agyon a bőrt, és puhává teszi, jó hozzányúlni az arcomhoz. :) Reggel használom, ezzel gyorsan kész is vagyok, és időt spórolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Andismile18

2015. augusztus 7.

Nem az igazi, de nem is rossz. Tetszik ez a két funkiciója, hogy nem is muszáj lemosni és akkor tényleg hidratál, de ha sietnem kell akkor le is moshatom. A lényeg hogy nem szárít és leszedi a napi piszkot. Az eredeti árában nem venném meg újra, de akciósan megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

MissKB

2015. június 23.

Jaj nem valami jó ez az arctisztító... Kellemes, a Nivea termékekre jellemző illata van, de egyáltalán távolítja el a szempillaspirált, és a tust is csak elkeni, amitől persze az egész arcom fekete lesz és sokáig kell törölgetni, hogy valamelyeset javuljon a helyzet. Szóval mindenképp kell még használni utána valami hatékonyabb tonikot (és valamit, ami leszedi a vízálló szempillaspirált). Szerencsére a Glamour napokon szereztem be, így nem érzem annyira nagy pénzkidobásnak, de az eredeti árát bőven nem éri meg. Talán reggeli arcfrissítőnek elhasználom, de nem fogom újra venni az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

WorkingClassGirl

2015. május 11.

Hajjajj.. Hát ezen nagyon gyorsan túladtam, pedig szeretek gyűjtögetni. Hirtelen felindulásból vettem, épp akciós volt, a bolt is zárás előtt, én meg már olyan régen nem vettem arctisztító tejet.. Nagy hiba volt. Szerintem nagyon tömény, elviselhetetlen a szaga, és sokáig meg is marad. Tisztító hatás sem sok, de túl konkrét véleményem nem lett róla, mert pár használat után elajándékoztam. Van ám ennél jobb cucc is szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

shiningstar

2015. január 26.

Szeretek kipróbálni száraz bőrökre való dolgokat, de én sajnos soha nem jutok termék mintákhoz így kénytelen vagyok megvenni és elhasználni, még akkor is, ha egyáltalán nem használ. Az illata jó, de hogy őszinte legyek, letudnám élni az életem nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 26.

pono

2015. január 7.

Az en borommel ez nem sokat csinalt, egyebkent is elhagytam az ilyesfajta termekeket, mert nincs ertelme hasznalni. Tele vannak szintetikus osszetevokkel, es meg csak funkciojuk sincs. MIvel ezt a szemre nem lehet hasznalni, mindenkepp kell egy masik arctisztito is, innentol ez ertelmet vesztette. Ezen kivul tenyleg szarit egy kicsit, szoval en megvaltam tole. Annyi pozitivuma van, hogy jo az illata, es kellemes hasznalni, de minek, ha ilyen 'ara' van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol