Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

E Vitaminnal és Hydra IQ-val gazdagított formulája:

• Alaposan tisztítja, tonizálja a bőrt és még a sminket is eltávolítja egyetlen lépésben.
  • Hidratálja a bőrt, hogy megőrizze annak természetes nedvesség egyensúlyát.
  • E vitamint tartalmazó formulája gyengéd a bőrhöz.

Az alaposan megtisztított és felfrissült arcbőr érezhetően csodálatossá válik.

TimyBlanco

2016. április 21.

Kuponos akcióban vettem, mert már nagyon kellett egy arctisztító, gondoltam bízok a Nivea-ban. Nos, nem kellett volna. A sminket leimádkozni sem lehet ezzel a cuccal, különös hatása nincs, csak Nivea illatú. Csoda ha ebben az életben még lesz kedvem elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

marryjane

2016. március 10.

Szeretem a Nivea termékeket, de ez egy forintot sem ér. Nem tisztít valami hatékonyan és nekem 3 alkalom után megromlott. Olyan büdös alkohol szaga volt, hogy muszáj voltam kidobni. Nekem mindenképp 1 csillagot ér, mert pénzkidobás volt. Nem csak a romlandósága miatt nem veszem újra, azért sem, mert az alapozót nem szedi le az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

nashko77

2015. november 24.

Hát... Még jó, h féláron vettem, bár még úgy is drága, ha azt vesszük. Sminkeltávolító hatása szinte semmi, de a tonizálás terén is nagyon alul van. Szódabikarbónával és szőlőmaggal keverem össze arcradírhoz, így talán el fogom használni. Az illata miatt, és mert ebben az összetételben jól teljesít, és a hidratáló hatása is érvényesül, kap 2 csillagot, de még mindig azt tartom, h pótolható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

SimonO

2015. augusztus 11.

Hiába fogyott el nálam kettő flakonnal, sajnos sminkeltávolításra nem hatékony. Később összekevertem arcradírral (a szalicilsavas termék szárította a bőröm ) az arcradír szárító hatását kiütve az arclemosó hidratáló képességével megfelelő arcfrissítőnek elment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

bamy

2015. július 23.

Szeretem az illatát, kellemes érzés amikor felviszem a bőrömre, nekem mindig olyan hűsítő hatása van, nyugtatja a bőrt, viszont nem mondanám, hogy eltávolítja a sminket, max nagyon felszínesen, pláne nem tisztítja a bőrt. Elfogyni se nagyon akar, nem veszem újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

izus1211

2014. július 22.

Sajnos csak álldogál a szekrényemben.. hiába a várakozás, a tisztító ereje eléggé kevéske, nem ezt vártam tőle :S
Sminkeltávolítás céljából vettem, de csak kenem és kenem és kenem...leszedem a vattakoronggal és bármennyiszer megcsinálhatnám ezt de ugyanúgy jön találok sminkmaradványokat a korongon :S
Egy ezresért vettem, de nem venném újra az 100% !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Egy ezresért vettem, de nem venném újra az 100% !!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol