Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiKistot, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A Nivea önbarnító testápoló 24 órán keresztül hidratálja és érezhetően puhábbá varázsolja a bőrt. Egyenletes, természetesnek ható, csíkok nélküli barnaságot biztosít, a frissesség illatával. Páfrányfenyő kivonattal és szőlőmagolajjal dúsított.

Gretiii

2020. július 2.

Ez volt az első barnító testápoló, amit használtam, de gyorsan rájött lem, hogy mi nem vagyunk kompatibilisek egymással. Számomra nyáron teljesen használhatatlan, mert egyszerűen nem képes beszívódni a bőrömbe. A csomagolásán a használati útmutató szerint amíg nem szárad meg, addig nem szabad ruhával érintkeznie, de ez így vállalhatatlan, mert nemcsak nem szívódik be, de még eszméletlenül izzaszt is. És persze megvan az a szokásos barnítós illata is, amit én pl nem bírok elviselni magamon még alvás közben sem. Nagyon világos bőröm van és azt gondolom hogy némi színt sikerült elérjek vele, ezért adok 2 csillagot, de a termék többi negatív tulajdonsága miatt többet nem tudok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

eeniko

2020. június 29.

Ez az első önbarnítóm, és tényleg, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Én a lábaimra használom, azokat általában egyáltalán nem éri nap, napozni meg nem szoktam. 3 alkalommal használtam eddig, és most vettem észre először, hogy már szebb színe van a lábaimnak. A krém könnyen elolszik, gyorsan bemasszírozom, a térd és a boka környékére jobb figyelni, hogy oda ne kerüljön túl sok. Szuperül hidratál, kellemes érzetet hagy maga után.
Az a szag, ami a krém felvitele után körülbelül negyed órával keletkezik, teljesen elviselhető, hamar elilllan. Nekem nem színezett be semmit, este fürdés után használom. Valószínűleg kétnapotna fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Tincs

2020. június 13.

Nem viszem túlzásba a használatát. Sajna a lábam 20 árnyalattal világosabb mint a testem többi része, ezért szoli után este mindig bekenem vele. Nem tapasztaltam csikozást, vagy foltos kopást. Jól hidratál, azonban a tipik önbarnitó szag itt is beüt egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

missk

2020. június 12.

Szolizás mellett használom minden este, lábfejen látszik a legjobban, hogy ér valamit! Furi az illata, elég nehezen szívódik be, de szeretem! :) A 24 órás hidratálás persze marhaság, mert reggelre száraz a lábamon a bőr..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

Hasmoininfa

2020. május 25.

Első próbálkozásom volt a barnítókkal, azt hittem normális, ha fürdésnél vagy borotválkozásnál konkrétan ‘mosom’ ‘magamról lefelé, de más barnítóknál nem volt ilyen. Legalább 3-4x kellett felkennem, hogy egy kis színem legyen, pluszba, izzadtam, mint egy ló, és attól is féltem, hogy barna cseppek csöpögnek le rólam. Melltartómat is befogta, másfél flakon után nekiadtam barátnőmnek, mert untam, hogy várnom kellett fél órákat a száradásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

rekaanagy

2020. március 2.

Teszi a dolgat tokeletesen, nem foltos, nem sarga es nem szinezi a ruhakat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Teszi a dolgat tokeletesen, nem foltos, nem sarga es nem szinezi a ruhakat :)

magyarigy

2020. január 14.

Nem ad túl intenzív barnaságot (a sötét bőrre valót vettem), bár így télen ez nem is elvárás nálam. Láttam, hogy többen írták itt a rossz szagát - pedig szerintem önbarnító mivoltához képest elég jól teljesített. Tetszik, hogy egyáltalán nem szárítja a bőröm, és nagyon könnyű vele dolgozni. Még egyszer sem lettem foltos tőle. Arcra viszont nem ajánlom zsíros bőrűeknek, sajnos nekem is kijöttek a pattanások, ráadásul színben nem láttam különbséget az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Luca05

2020. január 12.

Ez az első önbarnító krém amit használtam, szóval nincs viszonyítási alapom, de szerintem elég jó termék. Én a nagyon világos bőrömre a sötét bőrűeknek valót használtam és pont jó lett az eredmény. Egyetlen bajom vele hogy, gyorsan és csúnyán kopik. Valahol már teljesen fehér a bőröm, valahol világosbarna, valahol sötétebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Victoriaformosa

2020. január 9.

Nagyon világos bőröm van, ami mégis nehezen barnul. Nem vagyok híve a szoliknak, így eddig csak napon sütkéreztem, aztán leégtem. Na, ilyen az én bőröm. Abszolút nem vártam tőle sokat, mindössze puhaságot és hidratálást. Első használat után láthatóan bronzosított, foltok nélkül. A hidratálást is hozta, puha és illatos volt a bőröm tőle. Nem volt zsíros, olajos érzés, amit utálok. Számomra igazán tökéletes testápoló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

TBianka

2019. december 11.

A sötétebb bőrre valót vettem meg, azon felül, hogy konkrétan semmi barnaságot nem ad, mivel először magamon próbáltam az amúgy se fehér bőrömön, de nem láttam kB két hétig semmi változást, pedig minden nap kentem, utánna hófehér barátom egyik lábán próbáltam így hátha ténylegesen látni is fogjuk a változást, de semmi. Ez melett iszonyat büdös lesz rajtam egy óra után, nem is tudom mihez hasonlítani, de undorító.
Pedig nagyon akartam szeretni, meg ezzel motiválni magam, hogy így legalább minden nap testápolózzak, de nekem ez a krém nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol