Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiKistot, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A Nivea önbarnító testápoló 24 órán keresztül hidratálja és érezhetően puhábbá varázsolja a bőrt. Egyenletes, természetesnek ható, csíkok nélküli barnaságot biztosít, a frissesség illatával. Páfrányfenyő kivonattal és szőlőmagolajjal dúsított.

Ár: 500 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Használt, Helyszín: Dömös , fizetés: Fox, postán maradó

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ansc

2021. szeptember 16.

Sokkal kevésbé ragadós és büdös mint a dove önbarnitós testápolója, ugyanakkor nem is barnít olyan szépen. Míg a dovenak elég 2 napi használat, ennél a niveanál inkább 3-4 szer kell bekennem a testem, hogy látható változás történjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Anita1978

2021. július 3.

Szupiii!
Màr egyszeri alkalmazás után is szep színem lett, es ugyan van natur Alverde arcbarnitom is (azt is imadom), az arcomra is kenek belole. Puha tőle a bőröm, de valóban lassan szívódik be, de legalább nincs tipikus barnító illatom tole. Imádom az illatát.Rossmanban akcios volt (1.200), es a 400ml-ert ez nagyon jo ar. A sötétebb bőrre valót vettem, bar halvany boru vagyok, de gyakorlat, h a vilagos borre valo meg sokkal gyengebben teljesit, azaz alig latszik.
Jah, es plusz pont h le van ragasztva a boltban, tehat tudom, h en nyitom ki eloszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Szupiii!

Reebuus

2021. június 8.

Úgy emlékszem nyeremény útján jutottam hozza, igaziból megszerettem. Előtte a d betűs márka ugyanilyen testapolojat használtam, ez is hasonló a számomra. Én a labaimra használom minden nap, radirozok előtte, amire nekem kell arra bevált. A lábaimmal nem bírok megbarátkozni ha annyira fehérek, 1-2 árnyalatot ad, nekem elég. A szokásos illat engem nem zavar, néha kicsit tényleg sok tud lenni, nem akar beszivodni, ha túl sokat kenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

tami9898

2021. február 16.

szerintem nem jó, foltos leszek tőle, hiába ügyeltem rá, hogy egyformán kenjem el
ezen kívül megfogta a szín a világosabb ruháimat, valamint fürdés után a szín a törölközőn volt és nem rajtam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Vivus94

2020. július 31.

Könnyű eloszlatni, nekem nem lett foltos az eredmény, viszont tényleg elég nehezen szívódik be, miközben a melegben az ember lánya még alá is izzad. Viszonylag szépen barnít, bár nekem kicsit sárgás az eredmény. Aztán elég gyorsan kopik és sajnos nem szépen, hanem foltokban teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Gretiii

2020. július 2.

Ez volt az első barnító testápoló, amit használtam, de gyorsan rájött lem, hogy mi nem vagyunk kompatibilisek egymással. Számomra nyáron teljesen használhatatlan, mert egyszerűen nem képes beszívódni a bőrömbe. A csomagolásán a használati útmutató szerint amíg nem szárad meg, addig nem szabad ruhával érintkeznie, de ez így vállalhatatlan, mert nemcsak nem szívódik be, de még eszméletlenül izzaszt is. És persze megvan az a szokásos barnítós illata is, amit én pl nem bírok elviselni magamon még alvás közben sem. Nagyon világos bőröm van és azt gondolom hogy némi színt sikerült elérjek vele, ezért adok 2 csillagot, de a termék többi negatív tulajdonsága miatt többet nem tudok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

eeniko

2020. június 29.

Ez az első önbarnítóm, és tényleg, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Én a lábaimra használom, azokat általában egyáltalán nem éri nap, napozni meg nem szoktam. 3 alkalommal használtam eddig, és most vettem észre először, hogy már szebb színe van a lábaimnak. A krém könnyen elolszik, gyorsan bemasszírozom, a térd és a boka környékére jobb figyelni, hogy oda ne kerüljön túl sok. Szuperül hidratál, kellemes érzetet hagy maga után.
Az a szag, ami a krém felvitele után körülbelül negyed órával keletkezik, teljesen elviselhető, hamar elilllan. Nekem nem színezett be semmit, este fürdés után használom. Valószínűleg kétnapotna fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Tincs

2020. június 13.

Nem viszem túlzásba a használatát. Sajna a lábam 20 árnyalattal világosabb mint a testem többi része, ezért szoli után este mindig bekenem vele. Nem tapasztaltam csikozást, vagy foltos kopást. Jól hidratál, azonban a tipik önbarnitó szag itt is beüt egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

missk

2020. június 12.

Szolizás mellett használom minden este, lábfejen látszik a legjobban, hogy ér valamit! Furi az illata, elég nehezen szívódik be, de szeretem! :) A 24 órás hidratálás persze marhaság, mert reggelre száraz a lábamon a bőr..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Hasmoininfa

2020. május 25.

Első próbálkozásom volt a barnítókkal, azt hittem normális, ha fürdésnél vagy borotválkozásnál konkrétan ‘mosom’ ‘magamról lefelé, de más barnítóknál nem volt ilyen. Legalább 3-4x kellett felkennem, hogy egy kis színem legyen, pluszba, izzadtam, mint egy ló, és attól is féltem, hogy barna cseppek csöpögnek le rólam. Melltartómat is befogta, másfél flakon után nekiadtam barátnőmnek, mert untam, hogy várnom kellett fél órákat a száradásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol