Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiKistot, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A Nivea önbarnító testápoló 24 órán keresztül hidratálja és érezhetően puhábbá varázsolja a bőrt. Egyenletes, természetesnek ható, csíkok nélküli barnaságot biztosít, a frissesség illatával. Páfrányfenyő kivonattal és szőlőmagolajjal dúsított.

Sophiaprincess

2019. október 24.

Már a második tubussal veszem, nagyon szeretem. Gyorsan észrevehető a változás, számomra az illata is kellemes. A bőröm is selymes puha lesz utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

tothmoni

2019. szeptember 26.

Tegnap este használtam elösszőr a terméket, nem hittem benne őszintén szólva, de nagyon meglepődtem amikor már ma észre vettem a változást.Nekem elég világos a bőröm ugyhogy nem biztos,hogy más is elsőre észre veszi a változást. Eddig szuperül bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Jucuus

2019. szeptember 6.

Már régóta szemezgettem vele, mert eddig a Dove önbarnítóját használtam, de hogy elfogyott, gondoltam kipróbálom a Niveát. Érdekes, kellemes illata van, egész hamar beszívódik, könnyű elkenni-nem ragad. Akciós áron vettem meg, de teljes áron is olcsóbb, mint a Dove, mert ez 400 ml-es. :D viszont nem győzött meg, alig ad valami színt, az előbb említett önbarnító sokkal jobb szerintem, mert bár drágább, hamarabb fogy, de első használat után gyönyörű barna bőrt ad. Legalább hidratál. Na sebaj, azért még elhasználom, hátha ha harmadjára kenem magamra, akkor barnább leszek.. :D egyelőre 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

racz1012

2019. július 22.

Nagyon jó testápoló. A sok jó vélemény hatására gondoltam egy próbát megér, és nekem bevált. Több napon át kell használni mire látszódni fog a szín, de utána elég 3 naponta újra kenni a szín fenntartása miatt. Nagyon enyhe önbarnító illata van, amit én el tudok viselni. Nem hagy nyomot, nem kopik foltosan. Rajtam picit sárgás árnyalata van de ez belefér. Mindenképpen megéri ez a mennyiség ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Lilly83

2019. július 9.

Normál bőrre vettem meg a világos/normál bőrre való változatát. A sötétebbet kellett volna. Nekem a színe kissé halvány. Csak a lábamra használom, mert nagyon nehezen barnul. Az állaga jó, könnyen kenhető, nem csíkos, viszont elég lassan szívódik be, főleg a kánikulában. Illata sem rossz, bár picit érződik rajta az a tipikus önbarnító szag. Összességében jó terméknek találom. Ár-érték arányban is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Dorcsaa

2019. július 4.

Eleg vilagos boromre megvettem a sotet borre valot, de jol tettem.Nagyon szepen el lehet dolgozni, nem csikos, nem foltos (vagy ha megis nem szembetuno) a mennyisegtol fuggo a hatasa,ha tobbet kentem fel sotetebb lettem,arcra is hasznaltam es nem volt semmi irritacio,szepen fogott.Ar-ertek aranyban ez eddig a legjobb amit hasznaltam, nagy mennyiseg es jo epithetosege van es nem sarga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Mila85

2019. június 29.

Túl vagyok már pár önbarnítós testápolón, kezdve a Johnson's-tól, szóval vagy 12 évnyi tesztelés van mögöttem, rosszabbnál rosszabb eredménnyel, szín szag kopás. Már pár éve nem használok ilyeneket, rajtam minden sárga lesz. Dove volt legutolsó amit próbáltam, büdös és sárga. Viszont niveára nem emlékeztem hogy milyen, 400ml akcióban rossmannban nagyon jó árban volt, a flakonba szagolva is kellemes illat csapott meg. Igazából nem vártam tőle sokat. De egészen megszerettem. Picit barnul a testem nyáron, de sajnos már annyira nem hagyhatom, mint régen, ezzel segítek rá, meg a biobaza, de mióta ez meg van a másikat nem is használtam, mert ennek jobb az illata. Enyhe színt ad, de heti 2x használva azért már látszik, dob egy kicsit és szép kellemes a színem. Jól hidratál, a beszívódása valóban nem valami jó 30 fokban, ezen igazít javíthatnának, hisz az lenne a lényege hogy melegben is tudjuk kenni. Nem leszek büdös önbarnító szagú napokig utána, és nem csúnya sárga. Én más ilyet már nem fogok venni drogériából, illat, szín, kopás területén nekem ez a legviselhetőbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Feliciana89

2019. június 29.

Sziasztok!

Hófehér bőröm van. A legvilagosabban vettem. Nekem picit nehezen szívódik be, ami picit idegesítő, mert körülményessé teszi a használatát, DE így is használom 2 naponta, esténként.

Szép egységes színt ad, nem kopik csúnyán, nem foltos és nem hagy nyomot a textíliákon.

Reggelre puha, selymes bőrt ad. Nekem bevált. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Sziasztok!

Reggelre puha, selymes bőrt ad. Nekem bevált. ;)

csaktimi

2019. június 16.

Pro:- konnyebben kenheto es jobb illata is van mint a dove-nak bar nekem azzal sincs bajom
-nagyobb mennyiseg majdnem ugyanannyiert mint a dove
-kicsit termeszetesebb szinem lett tole mint a dove-val bar a kriterium hogy sotetebb borre valo nekem semmitmondo, vilagos boron is dolgozik szepen es selymes lesz a borom utana

Kontra:
-ORAK MULVA IS OTT CSUCSUL AZ EGESZ TESTEMEN! Szornyu, csiszamlos, nem szivodik be, kinlodas az egesz plane most hogy meg ejjel is 40 fok van. Kepez egy filmes reteget ami ottmarad, masnap (mar ha kibirja addig az ember) ragad, azonnal rohantam furdeni. A dove legalabb 5-10 perc utan beszivodik es csak a jellegzetes illat marad.

A negativ tulajdonsaga ellenere meg mindig hasznalom mert szep szinem lesz tole es meg mindig sokkal jobb ezeket a kremeket hasznalni mint napozni meg szolizni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

-nagyobb mennyiseg majdnem ugyanannyiert mint a dove

Kontra:

SunnySide

2019. június 4.

Ez volt életem első barnítója. Laikusként sokat nézelődtem előtte, olvasgattam a véleményeket és végül emellett döntöttem. És milyen jól döntöttem. Első használat előtt nagyon féltem, ezért alaposan leradíroztam minden porcikám, azóta viszont volt már, hogy egy gyors zuhany után csak úgy felkentem nem annyira odafigyelve és egyáltalán nem lettem foltos tőle. A másik nagy félelmem az volt hogy sárgás árnyalata lesz rajtam, de ez sem történt meg. Az illata valóban kicsit pirított szotyis, de számomra ez nem zavaró, sőt, eléggé nyárias. Más barnítókat is szagoltam ezelőtt, azokhoz képest valami isteni.
A hatása már pár órán belül látszik, azonban nekem mindig másnapra lesz a tuti. A ruhákat, ágyneműt nem fogja be. Kenés nélkül 2-3 nap alatt fakul ki, nem kopik foltosan!!

Egy jó tanácsom/észrevételem van: Nekem eléggé fehér a bőröm, kicsit sem kreolos alapból, ennek ellenére mégis a sötétebb árnyalatot vettem meg végül és jól döntöttem, mivel ezzel sem olyan nagyon barna a hatás, a világosabb meglehet meg sem látszana.

Nagy plusz, hogy hosszabb használat után vettem észre, hogy nagyon selymessé, puhává teszi a bőröm, ez egyáltalán nem volt az elvárásom, viszont nagyon örülök neki.

A kiszerelése nagy, szerintem sokáig ki fog tartani, egy szezont (április-augusztus) mindenképpen kibír. Ha önbarnítóhoz fogok nyúlni máskor is, tuti ez lesz az.

Ár-érték arány is kiváló. Mint testápoló és mint barnító is jelesre vizsgázott nálam. Azért kíváncsi vagyok, hogy a melegebb nyári pancsolós napokon mennyire hamar fog kopni és illatozni, de egyelőre megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol