Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andiamo, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajápolók

Élénkíti és védi a hajszínt, miközben puhává és könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Folyadékkristályok & UV-szűrő

Bettina13

2017. december 9.

Színt nem véd, viszont elnehezít. Az illata nem rossz, bár nem az én világom. Festett hajra, töredezésre nem hat. Szerencse hogy ajándékba kaptam, különben nagyon csalódott lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

olasz78

2016. október 13.

Kedvenc hajbalzsamom! Nagyon szeretem az illatát. Könnyen kifésülhető utána a hajam. Sokszor újra vettem már és újra is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Melpomene21

2016. február 25.

Egyetlen elvárásom volt ezzel a termékkel szemben: a színvédés. Ezt ígérte, de nem váltotta be a hozzá fűződő reményeket. Más területen pedig közömbös vagyok, mert semmi másban nem változtatott a hajamon, és semmivel nem lett szebb, vagy jobb a termék használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

zsuzska80

2015. november 30.

Nekem tetszik az illata:) és tényleg könnyebben ki tudtam fésülni a hajam! Vékinyszàlú festett szàraz hajam most puhàbb az első hasznàlat utàn:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

bélám

2014. május 16.

Biztos, hogy nem veszem újra. Amit egy balzsamtól elvárok - selymesség, puhaság, könnyű kifésülhetőség - semmit nem teljesít. Próbálom kifésülni a nagy gubancot a fejemen, amit csinál a hajamból... közben azt érem, hogy tönkreteszem a hajam a hajkefével. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

bdori

2014. március 16.

Nekem is elnehezítette a hajamat,és az illatát se szeretem. Két csillag,mert a semminél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Sabinilla

2013. november 3.

Szeretem ezt a balzsamot. A gyors hétköznapi hajmosások alkalmával használom, amikor nincs se időm, se kedvem pakolásokkal bajlódni. A hajamat nem nehezíti el, és nem is zsírosodik tőle gyorsabban, van benne jojoba-olaj, aloe kivonat, a hajam lágy esésű puha és illatos lesz tőle. Én az illatát is kedvelem, kicsit cukorkás úgymond és sokáig megmarad. Szőkített haj ápolására , ha csak ezt használnám, kevés lenne, de kiegészítésként nekem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 3.

cioccolata

2013. augusztus 26.

A sok szilikontól baromi csúszós, formázhatatlan hajam lett. :( Pedig nem vékonyszálú, de én a dús hatást szeretem, ahhoz azonban túlságosan elnehezítette.
Vastag szálú, göndör hajra lehet esetleg ideális.
Az illata miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Vastag szálú, göndör hajra lehet esetleg ideális.
Az illata miatt kap 2 csillagot.

jégvirág

2013. augusztus 1.

Színvédő hatását nem nagyon vettem észre, de segített a hajam szárazságán. Valóban kicsit elnehezíti a hajat, de én ennek örültem, mert a dús, nehezen kezelhető hajamat kicsit lelapította, de sajna zsírosította is. Az illata nem tetszett + a szebb összetevőjű termékeket kedvelem. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

devcat

2013. január 28.

Nem vált be, elnehezedett tőle a hajam, olyan lett tőle, mintha 4 napja nem mostam volna hajat. Összeállt tőle, pedig kimostam rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid