Nivea

Ár:   589 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 589 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 589 Ft

Félhosszú, hosszú és fénytelen hajra. Visszaadja haja életteli lendületét és káprázatos fényt ad a hajnak. Selymessé és rugalmassá varázsolja haját.

Ár: 589 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Nagycseng

2019. november 13.

Szeretem, szuper selymes lesz a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Szeretem, szuper selymes lesz a hajam!

KEAnna

2019. november 13.

Még mindig keresem a tökéletes sampont,de addig is megelőlegezem a csillagokat. Finom az illata, jó az állaga. A vékony szálú hajamnak szép fényt ad és ami plussz, hogy a száraz hajvégeimet láthatóan javította már az első mosásnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.

Gabrielaa

2019. július 13.

1-2 éve jó pár sampont kipróbáltam.Ezt is.Ugyan puha lett a hajam de lelapult,a természetes hullámok szinte eltűntek belőle.Néhány mosás után már száradás után fénytelen volt a hajam.Akkoriban nem tudtam melyik összetevő nem volt jó.Most úgy gondolom hogy egy sampon csak tisztitsa meg a hajat és ne legyen tele visszazsirozó anyagokkal.A végekre úgyis balzsam kell.Nagy nehezen fogyott el.Anyámnak adtam végül az ő vastag szálú,normál hajára úgy-ahogy megfelelt.Nem lett fényesebb a haja.Valahogy elfogyott de nem vettük újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

esztig

2019. május 29.

Nagyon jó illatú, de az én hajam sokkal hamarabb bezsirosodott tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nagyon jó illatú, de az én hajam sokkal hamarabb bezsirosodott tőle.

Vattacukor1990

2018. december 14.

Az én hajam igazából nem fénytelen, de ártani nem árthat alapon próbára tettem ezt a sampont is. Látványosan fényesebb lett a hajam tőle. Annyira csillogóan fényes hajat, amit ezáltal kaptam, még semmivel nem sikerült elérnem. Más extrát nem tudok róla mondani, a balzsamjával együtt szépen teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

googles

2018. augusztus 16.

Nalam nem valt be. Viszketett tole a fejborom, nem volt jo a hajamra sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Nalam nem valt be. Viszketett tole a fejborom, nem volt jo a hajamra sem.

Moni86

2018. május 26.

Csalódás. Zsíros egy nap után az egész hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Csalódás. Zsíros egy nap után az egész hajam.

emmike

2018. január 28.

Egy barátnőm ajánlására vettem meg, csak úgy kísérletezni, így a balzsamját nem vettem meg. Nem igazán jött be. Első nap gyönyörű tőle a hajam, csodálatosan puha, egy kicsit csillog is. De másnapra sajnos már annyira zsíros, lapos és kezelhetetlen az egész...talán ha minden nap hajat mosnék (mint a barátnőm aki ezt a sampont használja) akkor jó lenne, de nekem ehhez soha nem lenne elég türelmem és időm. Nagyon örültem hogy elfogyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Barbika

2017. december 8.

Varázsolni ugyan nem tud, de egész jóféle. Nem olyan jó mint az Elseve tükörfény samponja, de ez sem rossz. Balzsam nélkül mondjuk nem ér sokat ez sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

pinkpapucs

2017. december 5.

Régen sokkal jobb volt ez a termék, és azt adta, amit ígér. Tükörfényt. Mostanában egyáltalán nem használom, csak elnehezíti és zsírosítja a hajam, ráadásul mégcsak csillogni sem csillog tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.