Nivea

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lylah, Módosítva: 2019. június 26.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A BB nappali arckrém ásványi anyagokat, B5 provitamint és egy leheletnyi alapozót tartalmaz: Segít egyenletessé varázsolni az arcbőrt és a pórusok felszínét. Segít elfedni a bőrfelszín tökéletlenségeit: az apró bőrhibákat, foltokat, pirosas bőrszínt, finom vonalakat, valamint a sötét, szem alatti karikákat, Segít ragyogóbbá varázsolni az arcszínt és az arcbőr természetes tónusát. Könnyed, gyorsan beszívódó formulája hidratál. 20 faktorszámú UV szűrővel segít védeni a bőrt a nap káros sugaraival és a korai öregedéssel szemben. Jelen termék használata nem helyettesíti a megfelelő napvédő termékek használatát. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

ELADVA / Nivea Essentials BB Nappali Arckrém SPF20
Ár: 1500 Ft (+/- 500 Ft postaköltség ) , Eladó: MLotti
Állapot: Bontatlan, eredeti celofán csomagolás található rajta , Helyszín: Esztergom , fizetés: Személyesen vagy postai úton is átvehető, ezútobbi esetben előreutalást követően
hedip

2019. szeptember 8.

A második típusú BB krém, amit használok. Jobb mint a Garnier, legalábbis számomra. Eddig jól bevált. A melegben csillogós lesz, de az a bármyelik alapozóra is igaz, amit eddig használtam. Nekem a sötétebb árnyalat van, meg, szépen fed és hidratál. Ha pirosabb 1-2- pattanás, akkor arra még icipici alapozót kenek, de alapvetően meg vagyok vele elégedve. És az illata is szuper :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Rita0126

2019. augusztus 1.

Amikor először megvettem, az üzletben csak a normál árnyalat volt, nem is tudtam hogy van belőle világosabb. Persze az nekem sötét lett így anyukámnak adtam tovább. Neki teljesen kedvenc lett. Én később beszereztem a világosabbat is, kellemes lágy fedése van, pici púderrel fixálva nekem elég tartós is. Ha sietek vagy nincs kedvem az alapozással "bajlódni" akkor ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Flortim

2019. július 5.

Minimális fedéssel rendelkezik, inkább egységesíti az arcbőrt, mintsem takar. Krémes állagú, számomra kellemes illattal. Könnyű használni. Nem pereg, nem ül bele a ráncokba, nem kukacoskodik. Fontos szempont számomra, hogy fényvédőként is funkcionál. Engem meggyőzött, máskor is újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak