Nivea

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lylah, Módosítva: 2019. június 26.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A BB nappali arckrém ásványi anyagokat, B5 provitamint és egy leheletnyi alapozót tartalmaz: Segít egyenletessé varázsolni az arcbőrt és a pórusok felszínét. Segít elfedni a bőrfelszín tökéletlenségeit: az apró bőrhibákat, foltokat, pirosas bőrszínt, finom vonalakat, valamint a sötét, szem alatti karikákat, Segít ragyogóbbá varázsolni az arcszínt és az arcbőr természetes tónusát. Könnyed, gyorsan beszívódó formulája hidratál. 20 faktorszámú UV szűrővel segít védeni a bőrt a nap káros sugaraival és a korai öregedéssel szemben. Jelen termék használata nem helyettesíti a megfelelő napvédő termékek használatát. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

viragocskaa

2021. április 6.

Iszonyú sötét, pedig a világosabbat vettem meg belőle... Használni sem tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Iszonyú sötét, pedig a világosabbat vettem meg belőle... Használni sem tudom

irisz25

2021. március 26.

Nagyon szeretem ezt a BB krémet, mivel amúgy is sok dolgom Nivea. Elfedi a bőrhibáimat, foltjaimat nagyon jól fed ahoz képest, hogy csak BB krém. Jól hidratál nap közben. Nem pattogok ki mellette már hozzá szokott a bőröm, nagyon tetszik az illata is. Eddig ez a legjobb BB krémem ! Szuper, köszönöm! ♡

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Dyana91

2021. február 26.

Már ŕégóta szemeztem ezzel a BB krémmel, de sajnos nekem nem vált be. A világosabb árnyalatot kentem fel és szépen el is tudtam oszlatni, a fedése jó volt és az illata sem volt zavaró, de amint felkentem égetni kezdte az arcomat és szárította is. Így elajándékoztam barátnőmnek, hátha neki beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

kodorka

2020. október 26.

Eddig kipróbáltak közül kedvenc BB-krémem (bár ennél magasabb árkategóriásak közül még nem válogattam.) Könnyed, szépen eloszlatható, ici-picit szárít, de legalább mattítja is a bőröm. Nem tökéletes, de elégedett vagyok vele, már többször újravettem. Ami a BB-krémek világában zavar, hogy egy két árnyalat közül kell válogatnom, így szinte lehetetlen eltalálni az éppen aktuálisan kellő árnyalatot. A nivea árnyalatok legalább nem narancssárgásan ütnek el az arcomtól, de így is azt a technikát alkalmazom, hogy veszek egy világosabbat és sötétebbet és az aktuális barnasági színemnek megfelelően keverem össze őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

ahalasz

2020. október 14.

Mióta sikerült egy normális arcápolási rutinnal helyreteni a vízhiányos kombinált bőrömet, teljesen jó. Előtte azért néhol érdekesen nézett ki, főleg ahol száraz foltok voltak, így viszont tökéletesen beszívódik, szépen fed :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

nonblonde

2020. október 7.

Nekem teljesen bevált. Szép, egyeneletes a bőrfelszín, nem olajos, nem zsíros, könnyen eloszlik. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

GabriellaBodnar

2020. október 7.

Sokáig használtam, mert jól hidratál és egyben jól fed is, de egy idő után olyan volt, mintha a bőrömet "eltömítette" volna, és csak zsírosodott tőle. Hiába használtam púdert fölötte. Arról nem is beszélve, hogy az ára is egyre csak nő mindenhol. Inkább váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

emmy

2020. augusztus 3.

Nyárra kerestem BB krémet vagy színezett hidratálót, pont valami könnyebbet az alapozó helyett. Ez sajnos nem az, nagyon fullasztó, zsíros hatása van a nyári hőségben. A színe se az igazi, a világosabb árnyalat is pont túl sötét. Keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

GoldenJasmine

2020. július 25.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle, de sajnos teljes pénzkidobás volt, mert az én világos bőrömhöz még ez is borzasztóan sötét. Próbáltam más BB krémmel/ alapozóval keverni, nem működött. Púderrel használva sem tudott annyit világosítani rajta, hogy használható legyen. Maszkos, fullasztó hatása van, viszont jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Zerneboch

2020. június 14.

Leginkább azért vettem, mert zsíros, de száraz arcbőröm van, így gondoltam hátha a Nivea majd kellően hidratálni fog, de azért legyen arcvédő hatása is, de ne legyen túl erős. A Garnier BB krém nekem kissé túlságosan is fedett, nehéz hatást ért el, a Nivea BB ellenben légies, és a nagyon világos arcbőrömhöz kiválóan illik. Tetszik a klasszikus Nivea krém illata, és úgy néz ki a napfénytől is véd: könnyen leég az arcom, egész napos ligeti séta után sem égtem le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak