Nivea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 650 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszsopte, Módosítva: 2012. január 12.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 650 Ft

Tusoláshoz és hajmosáshoz. A friss, férfias illat felélénkíti érzékeit, mialatt a mentakivonatot tartalmazó átlátszó, kék gél frissítő és vitalizáló habbá alakul – a tökéletes feltöltődésért, energiával teli és friss érzésért.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 650 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

tpr

2020. május 17.

Szerintem az egyik legjobb Nivea férfi tusfürdő, kellemes, friss illattal, ami intenzitásban a legjobbak közt van. Jellemzően "olajosabb" hatású zuhanyozás közben, valószínűleg valamelyik hidratáló alapanyag miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

veresbarbi

2017. július 4.

Utántöltőjét vettem, az illata nagyon jó,de párom szerint nagyon szárítja a bőrét, pedig nem különösebben érzékeny. Talán kézmosónak el tudjuk használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

kovacsrekaa

2015. augusztus 31.

Kellemes, férfias illat. Draga párom bőrén fürdés utan, de meg másnap is erzem, illetve az agyban is.:) A dmben sokszor akciós, 549Ft vagy az utantoltojet veszem meg akciósan :) Apukám is oda van erte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

blackcat00616

2015. június 12.

Párom ezt használja, csak már más a csomagolása :) Annyira kellemes az illata, nem az a tipikus, ami a férfi illatok zöme... Puha lesz a bőre és lefekvéskor is érződik, Ő is azt mondta, csak ezt a tusit fogja venni. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

hodori

2015. január 4.

Klasszikus illatú, igazi férfias tusfürdő.
A kedvencem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

Klasszikus illatú, igazi férfias tusfürdő.
A kedvencem!

kalanyostimea1006

2014. december 26.

Paraben ide oda es minden fele csunya osszetevo, a baratom minden tusfurdotol kiuteses lesz csunya piros az arca a mellkasa,minden kiszaritja a hajlataiba.Egyedul a nivea tusfurdok nem.Ezen bellul is az energy a kedvence es nekem is en pl a senzitiv illatat nem tudom elviselni.Ez a tusfurdo megerdemli az 5 csillagot,mert bizton allitom hogy a szuper erzekeny boron bevallt.Gratula minden erzekeny boru pasinak ajanlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

MarosGergo

2014. február 22.

Ez a LEGJOBB Nivea tusfürdő amit idáig használtam! A legjobb az hogy ilyen kellemesen mentolos az illata. Továbbá jól ápolja a bőrömet és frissnek érzem magam! Ez nem 5* hanem 50000*!!! Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 22.

Laura19

2013. szeptember 25.

Régen Apukám használta, nagyon szerettem az illatát. Igazi férfias illat.
Aztán a napokban találtam ismét és vettem a férjemnek. Neki is tetszik az illata, nem szárítja a bőrét se. Amikor ezzel tusol, úgy érzem, mintha Apukám illatát érezném... :$

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Régen Apukám használta, nagyon szerettem az illatát. Igazi férfias illat.

Csilluska

2013. április 14.

Barátom használt egy időben ilyet, elmondása szerint semmi extra, egynek jó:) Az összetevők miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

marshmallow

2012. július 21.

Párom kedvenc tusfürdője és én is imádom az illata miatt. :p Az egyszem parabén és a sok alcohol denat miatt lehet hogy kap másikat kipróbálásra, meglátjuk hogy szívesebben használja-e ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Zöld)