Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Kézkrémek

Dius1991

2014. június 17.

Éjszakára szoktam használni, szépen táplálja a kezeimet. Megszokott nivea illata van, bár én nem bánom, mert nem mindig jó, ha valami már messziről illatozik. Én nagyon szeretem, nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Maniac

2014. március 27.

Nagyon tömény kézkrém, nappalra el sem tudnám képzelni. Sűrű, krémes, nem is dolgozható el igazán, kell neki az éjszaka, hogy beszívódjon, de reggelre igazán puhává teszi a kezeket. Az illata nem az a tipikus Niveás, amit én személy nem is szeretek, inkább édeskés-krémillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

lasvegas7

2013. június 30.

Egy igazán jó kézkrém,mely hidratál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Egy igazán jó kézkrém,mely hidratál!

lasvegas7

2013. június 27.

Jól hidratál,de azok a csúnya összetevők!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Jól hidratál,de azok a csúnya összetevők!

Babooca

2013. március 31.

Régen sokszor ezt vettem éjszakára, és szerettem is, de azóta sehol nem is láttam, és meg is feledkeztem róla. Az összetevőket is inkább csak csukott szemmel nézném most már..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

orsolyanovak

2013. január 27.

Nagyon szerettem ezt a kézkrémet. Tényleg az egyik legjobb, sokáig érezhető a hatása. Szerintem tipikusan nivea illata van. Gazdaságos egy ilyen adag, nem kell vele naponta 6x kenegetni a kezünket. Az összetevői miatt viszont nem veszem újra :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

queengus

2012. augusztus 27.

Én nagyon szeretem,régóta megvan,de szép puha lesz a kezem tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Én nagyon szeretem,régóta megvan,de szép puha lesz a kezem tőle.

Yndre

2012. március 10.

Már az összes Nivea kézkrémet kipróbáltam, de ez a legjobb. Nagyon finom illatú és jó textúrájú krém. Tény, hogy nehezen szívódik, de ezért éjszakai. Mindig szeretem váltogatni a kézkrémeket, de ebből 100%, hogy a későbbiekben úja beszerzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Ayla

2012. február 2.

Nagyon szeretem: éjszakára tényleg tökéletes választás! Különleges, nyugtató illata van, a kezet pedig tökéletesen ápolja, igazi bababőrt csinál. Hátránya, hogy nagyon lassan szívódik be, viszont cserébe ugyanolyan hatást nyújt, mint egy jóval magasabb árkategóriás, 4-5 ezer forintos kézkrém. Evilshedevilhez hasonlóan én is pamutkesztyűvel használtam, így nem zavart, hogy sokáig zsíros maradt utána a kezem és szerintem a hatása is jobb lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

Maddie

2012. január 20.

Az összetevő listája elég csúnya, de megbocsátom neki, mert ez az első kézkrém, amivel ha lefekvés előtt bekenem a kezem, akkor reggel nem száraz kezekkel ébredek. Kicsit tényleg lassan szívódik be, de így éjszakára használva engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.