Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

dizabella01

2016. október 21.

Nagyon szerettem ezt a terméket, finom kis szemcséi voltak és mennyei illata. Egyik első arclemosóim közé tartozott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

Yubiri

2016. március 15.

Termèkmintàt próbáltam, kellemes volt használni, az illata is jò volt. Jobban radìrozott, mint az arcradìrok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Moonlight

2014. március 5.

Én akkor figyeltem fel rá,mikor már a kivonás miatt leakciózva láttam.Azonnal megtetszett az illata...nagyon szeretem. És tartósan meg is marad a bőrön,amit még arcradírtnál nem tapasztaltam. Jól radíroz,bár kicsit azért szárít. Ezért nem vonok le tőle csillagot.
Szerencsére még miután elfogyott,akkor is sikerült egy utolsó utáni darabot találni :)
Hú,de nagyon spórolni fogok vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Hú,de nagyon spórolni fogok vele...

ST-ke

2013. december 27.

radírnak jó lenne, akár mindennapra is, ha nem csípne mint állat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

radírnak jó lenne, akár mindennapra is, ha nem csípne mint állat...

niki994

2013. október 22.

Nekem nem vált be egyáltalán... csípte a bőrömet olyan szinten, mint ha sósavat öntöttek volna rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

amdola

2013. augusztus 8.

@Ejwi : itt kapható: http://egeszsegbolt.unas.hu/spd/unas_931504/Nivea_Natural_Beauty_Arclemoso_150ml

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

gotti.toth

2013. május 8.

Kellemes arcradir, szeretem az illatat, hasznalata utan mindig frissnek erzem a borom tole. Heti max. ket alkalommal boven eleg hasznalni, mindennapi hasznalatra szerintem nem megfelelo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

baririta

2013. április 25.

Imádom... Már majdnem kifogyott, és ez már a sokadik újravásárlásom volt, nem tudom, vajon ezután mit fogok használni, ami megközelíti ennek a hatékonyságát, ha tényleg nem forgalmazzák már. Nagyon jól tisztít, tényleg felfrissíti a bőrt, egyenletes lesz tőle és kisimul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

nudli

2013. március 13.

Na most már értem miért nem találtam múltkor a boltban. Sajnálom h nem gyártják már, szerettem. Jól radírozott, nem karistolt. Egyetlen negatívuma szerintem csak az volt h nekem szárította a bőröm, de megbocsátottam neki ezért, mivel gyönyörű lett mindig használat után a bőröm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Jennyke

2013. január 31.

Én nagyon szeretem ezt a bőrradirt,finom az illata,közepesek a szemcséi,felfrissiti az arcom.Az egyik kedvence arcradirom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.