Nivea

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. március 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló hatású CC krém SPF 15 UVB és UVA védelem

Kiszerelés: 50 ml

mannus93

2019. november 5.

Szerintem szuper kis krém, természetes barna hatást ad az arcomnak. Aki erősebb fedést és mattabb hatást szeretne fixálhatja púderrel. Én így használom. A Niveás illat pedig nagyon kellemes nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

ritair

2018. május 8.

Alapvetően megbántam, hogy megvettem, mert a világosabb árnyalata is túl sötét a bőrömhöz, ráadásul szinte egyáltalán nem fed. Még csak nem is egységesíti a bőrfelszínt, inkább csak csillog tőle, mint egy diszkógömb. Az egyetlen pozitívuma a finom, klasszikus Nivea illat, de alapvetően nem az illatáért vesz az ember CC krémet... Az egyetlen, amire használom, és amire viszont jól működik, az az, hogy az alapozómhoz keverek belőle egy kicsit a természetesebb fedésért és krémesebb állagért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

M_Reni

2018. április 25.

Update: nem sokáig használtam, 1 csillagot le kell vonjak az erős illata miatt, nekem megfájdult a fejem tőle. Sajnos nem tudom így használni. Érzékeny az orrom az illatanyagokra (parfümvásárlás pl. szóba se jöhet), de ez nem a krém hibája, az én orrom a finnyás :D Még adok neki esélyt a jó időben is.

CC v BB krémet szerettem volna, de van könnyű viseletű alapozóm így maradt a CC. Itteni vélemények alapján erre esett a választásom. A hódmezővásárhelyi Müllerben vettem. Ma volt rajtam először (alapozó után nagyon furcsa volt) de egész jó viselet. A homlokom vagyis a T vonalam zsírosodni szokott, de ennél a krémnél nem vettem észre. Hidratálót nem kentem alá, mert ez alapjába hidratál. Pirosítóval kicsit felturbóztam. Nem tudom mennyire kell fednie egy CC-nek, mert még nem volt. Egy minimális színt adott az arcomnak. Szerintem csinálja amit kell. Plusz pont h ez 50 ml-es, nem úgy mint más hasonló krémek amik 30 ml-ek. Így jobban megérte. De valószínű csak melegben fogom használni vagy mikor csak elszaladok a boltba és ne ijedjenek meg tőlem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Heraklion

2018. március 28.

Nagyon szeretem. Olyan, mintha semmi nem lenne rajtam, de közben az összhatás valahogy mégis sokkal egységesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

kecskesszuszu17

2017. december 7.

Nem rossz krém. Nyárra vette, mert képtelen vagyok negyven fokban elviselni az alapozót, és ezt többen ajánlották. Hát... valójában nyáron nem nagyon tudtam használni, mert nekem nagyon tömör a textúrája, már akkor gyanús volt mikor kipróbáltam, mert nagyon sűrű, ragadós. Ellenben a színe jó, és kétségtelenül hidratál, a forróságot átvészelve sokkal jobban szerettem. Pozítívum még hogy nagyon kevés kell, hogy kiegyenlítse az arcbőrömet, ami teljesen elég hétköznapokra, ha éppen nyugodt a bőröm.
Hozzá kell még tennem, hogy DMben kerestem, nem is egyben, de rohadtul nincs, ráadásul a dolgozók azt sem tudták miről beszélek, gyakorlatilag hülyének néztek, hogy miről beszélek. Végül Müllerben találtam meg, ahol viszont roskadásig volt a polc vele. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Hannibal

2016. augusztus 28.

Nagyon jó kis krém ,nekem száraz a bőröm,tényleg hidratál és nem rászárad a fejemre mint sok másik. (általában ez a gondom a színezett "hidratálókkal",BB krémekkel) . Bár tulajdonképpen fogalmam sincs miben más ez a CC ,mint a BB de működik,szép színe van,a fedése nagyon enyhe ,könnyű . Tényleg csak kicsit egységesebbé teszi az arcot ,és beletapad a pirosító ,nekem tulajdonképpen ennyi elég is . Nem irritál .

Egy dolgot jegyeznék meg ,hogy akinek sárgás a bőre szerintem nem fogja szeretni,inkább rózsaszínes az árnyalata .
Szóval szuper ,én 3000 Ftért vettem a müllerben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Szóval szuper ,én 3000 Ftért vettem a müllerben.

Mici3

2015. június 9.

Ajándékba kaptam, a színe picit sötét az alap bőrszínemhez, de nyáron tökéletes. Mellette nekem nem volt szükségem arcápolásra, jól hidratál. Könnyen felvihető, egyenletes színt kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

forraine.timea

2014. június 20.

Korábban a Nivea BB krémjét használtam, de mindig alá kellett hidratálnom, mert nekem önmagában felkenve kellemetlen érzést keltett a bőrömön, száraznak éreztem tőle. Ehhez a krémhez sok reményt fűztem, mert több barátnőmtől is jót hallottam róla. Egy nagyon könnyű kis nyári színezett krém, jól hidratál, hamar beszívódik. A BB krémhez képes sokkal halványabb a fedése, de szép üde és természetes végeredményt eredményez. Mindennapi használatra tökéletes, amikor nem akarok alapozót használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

csefylillus

2014. május 29.

Kb. egy hete használom, azért vettem, mert szerettem volna egy színezett hidratálót, ami véd a nap ellen, és valamilyen módon gátolja az öregedést. Ezt találtam a Müllerben, és eddig tetszik, bár kicsit lassan szívódik fel, és az én bőrömhöz nem a tökéletes választás valószínűleg, mivel az enyém zsírosodásra hajlamos, és ez a krém valószínűleg idősebb korosztálynak lett kitalálva, akiknek kevésbé problémás a bőrük. Ennek ellenére még kísérletezem vele, mivel a színe és a fedése tetszik. Tényleg korrigálja a színeket, és nekem kiváltja az alapozót, erre már csak a Max Factor legendás púderét használom, és egy Kiko színkorrigáló púdert. Na meg arcpirosítót és highlightert. Elkalandoztam. Lényeg a lényeg, ajánlom kipróbálásra, de inkább normál/száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Titanium Dioxide (Nano)
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Myristic Acid, Arachidic Acid
Illatanyagok: Myristic Acid, Benzyl Alcohol, Limonene, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.