Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Gezakekazeg, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Fényvédők

Rendkívül erős védelem a naphoz nem szokott bőrnek. Az enyhén színezett spray segítségével megbizonyosodhatunk róla, hogy a teljes testfelületet bekentük. A bőrbe való beszívódás után a termék színe eltűnik. Erősen vízálló termék - véd a fürdőzés során, azonban azt követően kérjük, kenje be a gyermeket újra.

Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Alexandra19

2016. június 12.

Gyerekeknek valo termek letere magamom hasznalom, es nagyon szeretem. Jo az illata, tetszik a kiszereles, gyorsan beszivodik es szerintem nem tul zsiros, nem szoktam ragadni tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

KezdoManias

2015. június 26.

Kékes-zöldes, ám a szín sajnos rögtön eltűnik, amikor felkenem. Így a törpikémnél, ha nagyon izeg-mozog, nem is tudom, hol kentem már be. Persze mivel színes, neki nagyon tetszik:-) Kicsit ragacsos, de viszonylag gyorsan beszívódott. Az összetevői viszont sajnos borzalmasnak tűnnek, nem voltam a beszerzésnél kellőképp körültekintő. Nem is csoda, hogy a kislányom hasa és mellkasa totál kiütéses lett tőle mindkét alkalommal, amikor próbáltuk. Hiába véd a leégéstől, sajnos így használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

Zafír

2015. június 15.

Rettenetes termék! Szeretem a Niveát, de ezt többet sem a gyerekre, sem magamra nem fogom kenni. Egyedül az a jó benne, hogy színezett, és ezt a gyerekek mókásnak találják. Olyannyira ragad, hogy felöltözni is alig lehet tőle, ennek ellenére nem igazán vízálló. Pénzkidobás volt, majd tovább ajándékozom, vagy kidobom. Szörnyű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Alice83

2014. június 20.

Lehet h a gyermekeknek szuper( bár az ő véleményük irreleváns) , de felnőtt embernek borzalmas..ragacsos, fehér réteget hagy ..egy évtizeddel ezelőtti fényvédőkre emlékeztet..akkor még elment..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

szaboka79

2014. június 17.

A másfél éves kisfiam hófehér bőrére vettem. Igen mókás cucc, mert mikor a flakonból kifújom, még világoszöld színe van. :) Nagyon hatásos, nem fogja meg a nap a kis bőrét, nemhiába 50+ faktor. Persze sűrűn újrakenem. Kuponnal vettem a DM-ben, de teljes áron is simán megvenném, mert megéri. Nekünk bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.