Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Fényvédők

Könnyű formulájuknak köszönhetően gyorsan felszívódnak és nem hagynak zsíros érzetet a bőrön.

lovecreams

2016. augusztus 1.

Szerintem ennél a naptejnél nincs jobb. Az illata nagyon finom, nekem könnyen beszívódik, nem ragacsos, le tudok mellette barnulni, de mégsem égek le:) Legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

kgergely

2014. július 15.

Kinek a pap, kinek a papné?

Régebben csak Nivea naptejeket használtam, mert egyszerűen nem tudtam a sajátmárkás cuccokról, amelyek sokszor fele, vagy alacsonyabb faktorszámmal akár ötödannyiba sem kerülnek.

A régi jó kis Fabulonokat kb. direkt megszüntették egy időben (pici kiszerelés, narancssárga flakon, fehér kupakkal), hogy mindenki ezeket a túlárazott vackokat vegye!

Mindig röhögök, hogy még a dm-ben is a Nivea van a felsőbb polcokon, a sajátmárkásak pedig legalul. "Hajolj le érte, ha csóró vagy?!".
Hát én bevallom férfiasan nem szégyenlek leguggolni értük.

Az összes Nivea ragacsos, büdös, nehezen kenhető és nehezen is szívódott be eddig. Az is igaz, hogy nem égtem le, kb. ugyanolyan fehér maradtam, mint előtte, mintha csak az egész hetet a szobában töltöttem volna.

Most éppen Lavozon naptejet használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Kinek a pap, kinek a papné?

Hát én bevallom férfiasan nem szégyenlek leguggolni értük.

Most éppen Lavozon naptejet használok.

zita.herkovics

2014. június 12.

Büdös, ragacsos, sárga, kipattogtam tőle. Soha többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Büdös, ragacsos, sárga, kipattogtam tőle. Soha többé.

hempike1

2013. január 7.

Valóban gyorsan felszívódik, szinte mintha csak testápoló lenne. A lényeg, hogy véd, szinte blokkolja a napsugarakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

matrjoska

2012. július 25.

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam annak, mint az előző kommentelő, de talán csak azért, mert az előző naptejemet _tényleg_ nehezen lehetett felvinni, eloszlatni a bőrön. Ennek a krémnek kellemes az illata, szerintem gyorsan és nyomtalanul felszívódik és ennek köszönhetően arcra is kenhető. Egy egész hetes fesztivált bírt ki velem és a párommal. Kettőnk közül csak én nem égtem le, ugyanis én már reggel (!) bekentem magam, és ezt ismételgettem szinte óránként késő délutánig. Néha sikerült a ruhámra is kenni belőle, nem okozott gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate SE
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, PEG-40 Castor Oil, Xanthan Gum
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Titanium Dioxide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citronellol, Coumarin, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.