Nuxe

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 5990 Ft

24hrs bőrnyugtató és hidratáló krém száraz és érzékeny bőrre.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Glycerin h 0 0Dicaprylyl Ether eo Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Mica Octyldodecanol eo I i I al Xylitylglucoside h Glycol Palmitate eu Anhydroxylitol h Arachidyl Alcohol eo Dimethicone eo I szil 1 0Benzyl Alcohol i I ta Cetearyl Glucoside ti I eu Caprylic / Capric Triglyceride eo Capryloyl Glycine ti Parfum / Fragrance i Glyceryl Stearate eo I euSafflower Glyceride/ Palm Oil Aminopropanediol EstersTocopherol a I v 2 2Behenyl Alcohol eo I al Citric Acid kh Xylitol h Sodium Hydroxide Xanthan Gum ti I eu Helianthus Annuus (Sunflower) Oil eo 0 0Arachidyl Glucoside ti I eu Allantoin gy 0 0Butylene Glycol h 1 0Titanium Dioxide f 0 0AcrylatesAloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder Tetrasodium EDTA Dehydroacetic Acid ta Salicornia Herbacea Extract Sclerotium Gum Glycine Soja (Soybean) Camelia Oleifera Leaf Extract Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract Prunus Amygdalus Dulcis Flower ExtractCocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Ethylhexylglycerin Lupinus Albus (White Lupin) Seed Extract Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Pisum Sativum (Pea) Extract a Disodium EDTA Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract Robinia Pseudoacacia Flower Extract Cocos Nucifera (Coconut) Extract Linalool i

Ár: 5990 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
FJV

2019. szeptember 17.

Az illata nagyon finom, de nem szívódott be teljesen. Olajos, ragacsos réteget hagy a bőrön, mindent összekenve, ami az archoz ér. A szem környékét kihagytam, mégis folyamatos zavaró érzést okoz, mintha valami belekerült volna a szembe és több óra múlva szem körüli duzzanat alakult ki. Amint lemostam és szemcseppet alkalmaztam, pár óra múlva javult a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

angyalka1225

2018. március 26.

Amikor egy akciójuk éppen csak ezzel a krémmel volt elérhető, "nagy duzzogva" kipróbáltam ezt a már megszeretett mézes helyett. Nem csalódtam a Nuxe-ban! Az illata életem első ajakápolóját juttatja eszembe még azokból az időkből, mikor anyukám biztos nyakonvert volna, ha más egyéb "sminktermékkel" nyilvánosan mutatkozom. :) Szóval szerelem első szaglára. (Off: Ha valaki tudja, melyik ajakápoló lehetett az, örülnék a nevének. Ilyen kék kupakja volt és nem Labellora emlékszem, hanem talán valami C-betűsre)
Felkenve is kellemes, kevésbé sűrű, mint a mézes testvére, ezért most már mindig ezt használom, hacsak nem extrém szomjas és/vagy irritált éppen a bőrőm -olyankor lelkesen nyúlok vissza a másikért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

bogibogi

2017. december 3.

Már a harmadik tégelyemet fogyasztom ebből a krémből, bár a legutóbbi vásárlás alkalmával otthon jöttem rá, hogy a termék külseje egy kicsit megváltozott. Kék teteje van, és 48 órás hidratálást ígér. Az állaga könnyed és nem hagy ragacsos érzetet maga után, viszont kifejezetten szép fényt ad a bőrnek. Bármennyire is szeretem (a virágos, enyhén gyógynövényes illatról képtelen vagyok lemondani) rá kellett jönnöm, hogy az én bőrömnek a tél beköszöntével valamivel gazdagabb krémre van szüksége. Ezzel együtt 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Csilla209

2017. október 23.

1 hónapja használom ezt a krémet és eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Az állaga szuper, egyszerre krémes és vizes. Nagyon gyorsan beszívja a bőröm és egész nap hidratált marad. Nem pattogok ki tőle és nem okoz viszkető érzést ami nálam nagy szó, mert sajnos elég sok krémre érzékeny a bőröm. Nagyon szép egyenletes és puha lesz tőle az arcom, és ad egy természetes ragyogást is. Smink alá, nappalra és éjszakára is szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

claudia.nyilas

2017. május 3.

Finom, könnyű, de mégis gazdag hidratáló krém. Nekem ez a termékük is bevált, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

lulley93

2017. január 11.

nem rossz a hatása, hidratál, de nem fogom újravenni. a fáradtság jelei ellen való krémet viszont annál inkább (írtam véleményt)! nagyon sűrű krém, ha túl sokat kenek és próbálom bemasszírozni, összekukacosodik... finom illat, nem rossz hatás, nem rossz összetevők.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

LeChou

2017. január 2.

Adventi naptaros minta szerzemeny, szerettem ezt is mint az osszes eddigi hasznalt Nuxe kremet. Jol hidratalt, konnyen beszivodott, arra mar nem emlekszem h a napkozbeni fenyesedes hogy alakult, altalaban par ora utan nekem kell a puder, de ebbe mar beletorodtem, minden egyeb tekintetben jo kis krem, nekem az illata sem rossz olyan 4711es kolni feeling, anyukam jut eszembe rola, egy idoben mindig ezt hasznalta. :) Ide is visszaterek madj updatelni hosszabb hasznalat utan, addig megy az otos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

cicaaholdrol

2016. december 28.

A hozzá tartozó micellás vízzel vásároltam meg a száraz/normál bőrre való krémet kedvezményesen. Elsőre nagyon brutál illata van mindkettőnek, de hozzá lehet szokni.
A krém nagyon jól felszívódik, tetszik, hogy kissé "vajas" vizes állaga van, jól kenhető. Néha kevés az egyszeri bekenés, ezért munkába indulás előtt a kényesebb helyeken még egyszer átmegyek. Pozitívum, hogy nem marad ragacsos a bőr tőle, és nem is fénylik még a nap végén sem.
Összességében hozza, amit egy arckrémtől várok, mindenképp újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

melanye

2016. december 18.

Imádom!!! Normál/érzékeny bőrre való változatát használom, és minden nap alig várom a percet hogy a napi szépségápolási rutin befejezéseképp végre rákenhessem az arcomra. Tényleg hozza amit ígér, a szó szoros értelmében tökéletesít,egységesít,sugárzik az arcbőr a használatát követően. Még az én erősen pigmentfoltos arcomon is meglátszik a jótékony hatása és a tetejébe még az alkalmanként előbújó pattiktól is megszabadultam! Azt gondoltam hogy csak beképzelem,de mikor a kozmetikusom kérdezett rá hogy véletlenül nem váltottam-e arcápolási terméket,akkor kaptam igazi visszaigazolást. Sok high-end termékkel próbálkoztam már,de bátran ki merem jelenteni hogy ár-érték arányban ez a legtökéletesebb arckrém számomra, szívből ajánlom mindenkinek,csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

melange

2015. október 10.

Ez a legszuperebb krém, amivel eddig találkoztam! A kombinált/vízhiányos bőröm egyszerűen imádja...Hidratál, táplál, nyugtat, kiegyenlít, frissít és semmi bőrproblémát nem okoz. Reggel és este is ezt szoktam használni, annyira megszerettem. Eddig nyári és őszi használatról van tapasztalatom, télre szerintem kelleni fog egy kis extra. Az illata elsőre erősnek tűnt, de most már hiányozna - szerintem kellemes és frissítő.
Már alig van a tégelyben, mindenképpen újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Már alig van a tégelyben, mindenképpen újravásárolom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pisum Sativum (Pea) Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Octyldodecanol, Arachidyl Alcohol, Dimethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glycol Palmitate, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Arachidyl Glucoside
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Capryloyl Glycine, Xanthan Gum, Arachidyl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

A fehér akác virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és tonizáló hatású összetevő.