Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner Regeneráló és Hidratáló Hajkondicionáló

Olaplex

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 7 850 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: jirka, az összetevőket feltöltötte: SziNo, Módosítva: 2023. május 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Cosibella.hu, 7 850 Ft

Az OLAPLEX diszulfidhíd helyreállító technológiával létrehozott kondicionáló. Regenerálja, újjáépíti és hidratálja a sérült, seprűs hajat anélkül, hogy elnehezítené azt. Számos növényi kivonatot tartalmaz, köztük acai bogyó kivonatot, amely nedvességet ad és segíti a regenerálódást. Az argán, avokádó, napraforgó- és édes mandulaolaj hozzáadásával a haj táplált és sima lesz.

Ár: 7 850 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 5970,-Ft , Eladó: naibar
Állapot: BONTATLAN, Helyszín: Budapest II.ker, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost (+1499,- Ft), packeta (+1290,-Ft)
Ár: 3000 , Eladó: Thimi005
Állapot: Kb. 3/4-ig van, Helyszín: Monorierdő, fizetés: Személyes átvétel megbesélés szerint,Budapest/Monor környéke, posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KSzilvi1987

2024. április 1.

A samponjával együtt próbáltam ki. Sajnos ez is nagy csalódás lett, semmi extrát nem nyújtott. Még puha se lett tőle a hajam. Szerencse, hogy ebből is csak a kis kiszerelést vettem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 1.

Monic

2024. március 15.

Festett szőke, vékony szálú nagyon töredező hajam van, ezért is váltottam az Olaplex termékeire. Az Olaplex többi termékével együtt használom. Szeretem az illatát és az állagát, könnyű kifésülni a hajam, nem allergizálja a fejbőröm, de ezt leszámítva semmi extra. Mivel a hajam továbbra is nagyon törik, hiába nem vasalom már, ezért keresek olcsóbb alternatívát, mert ennyi pénzért, hogy wow hatás nincs nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 15.

hippiesaur

2024. március 10.

Kellemes kondicionalo, de nem éreztem nagyon extrának. A samponjával együtt használtam, de csodát nem tettek, így ez nem lett újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 10.

veronika16sasi

2024. február 29.

Közel 2 éve használom, megvagyok elégedve vele.
Természetes barna, hullámos vastagszálú hajam van, ez a balzsam szépen simitja, fényesíti a hajam.
Félévig elegendő egy flakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 29.

Közel 2 éve használom, megvagyok elégedve vele.
Félévig elegendő egy flakon.

Fehereszti

2024. február 10.

Ez a termék számomra az utóbbi időszak legnagyobb felfedezettje, legtökéletesebb terméke. A hajam hosszú, szőkített és habár nem lett tönkretéve vagy nem extrémen roncsolódott, iszonyatosan le van töredezve. Fodrásznál régen nem jártam, szültem aztan kisbabával vagyok itthon, nagyon kellett volna már vágatni is. Szóval a hajam brutális módon töredezett. A vége minden hajszálnak teljesen sprőd, mintha ketté lenne nyílva. Már rég óta szemeztem az Olaplex termékekkel, de mindig inkább vagy olcsóbbat választottam, vagy Revox plexet, az sem volt rossz egyébként, így vegetáltam. De most akcióban tudtam erre lecsapni és úristen milyen jól tettem! Konkrétan már az első alkalom után gyönyörű, erős, egészséges hajvégeim lettek, elképesztő a változás. Ledöbbentem teljesen. Mintha összeragasztotta volna a hajszálaim és feltöltötte volna erővel. Valami FANTASZTIKUS. Szerintem örökké használni fogom, és biztosan másik darabokat is be fogok szerezni még a termékcsaládból. Minden egyes fillért megér, tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 10.

Zsuzska1979

2024. január 29.

A no. 4 samponnal együtt használom plusz hetente egyszer a no3-at is. Mindegyik nagy kedvenc. Puha, és egészséges tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 29.

leylo7

2023. október 16.

Szerintem nem nagy szám. Tényleg sok kell belőle (hosszú hajam van) és nem látom annyira a hatását. Szerintem nem fogom újravenni. Kicsit a fogkrémre emlékeztet az illata, ami nem baj, csak nem annyira táplálta a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

Banyi

2023. augusztus 17.

Egy éve vettem külföldön egy 100 ml-es kiszerelést és szerelem volt első használatra. Azóta újravettem a nagyot is, amiből 8 hónap használat után még mindig van 60-70 ml, úgyhogy ár-érték arányban sem tartom így drágának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 17.

CsiziLili

2023. június 17.

Jól hidratál, de az ára elég borsos. Szerintem ennél lehet jobbat is találni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 17.

Jól hidratál, de az ára elég borsos. Szerintem ennél lehet jobbat is találni.

nagyklaudia97

2023. május 19.

Szerettem nagyon, viszont szerintem sok kell belőle így hamar elfogyott mindíg. Puha lett tőle a hajam nagyon. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate/ Oleate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Propanediol, PEG-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG-4
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Octyldodecyl Ricinoleate, Cetyl Esters, Isododecane, Panthenol, Dimethicone PEG-7 Isostearate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, C11-15 Pareth-7, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Laureth-9
Fényvédők: Polysilicone-15
Szilikonok: Dimethicone PEG-7 Isostearate, Amodimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, C11-15 Pareth-7, Hydroxypropyl Guar, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Az Olaplex által szabadalmaztatott hatóanyag, mely kizárólag a márka kötéssokszorozó hajápoló termékcsaládjában található meg. Az összetevő képes helyreállítani a haj diszulfid-kötéseit, amelyek a hő-, mechanikai és vegyi hatással járó kezelések során bomlanak fel. Könnyen fésülhetővé, rugalmassá, puhává és fényessé teszi a hajat.

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.