Best of Beauty 2019

Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cila, az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2013. július 31.

Lelőhely:   Aldi
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gazdagon ápoló krém,amely ragyogó és egyenletes bőrszínt kölcsönöz bőrnek. A hatásos hidratáló összetétel, az E vitamin és a shea-vaj ápoló hatása bársonyosan puhává teszi a bőrt. A krém gyorsan beszívódik, és púderszerű érzést hagy a bőrön. Matt hatást ad és eltakarja a ráncocskákat. A bőr megjelenését simává teszi. UVA/UVB védelem, fényvédő faktor: 15.

2 színben kapható.

Klaudia

2014. február 15.

Minden úgy van, ahogy a leírásában szerepel. Nekem a világosabb van meg, az teljesen passzol a téli bőrszínemhez, ami normálnak mondható, nem túl barnának, mert sokat fakult a nyári barnaságomból.

Update: Most dobtam ki a kukába a 3/4-ig teli krémet. Nem észleltem az elején, hogy nagyon kukacosodik. Próbáltam minimális mennyiséget kinyomni belőle egyszerre, hátha az a baj h túl sokat kentem az arcomra. De egyszerűen lehetetlen belőni a megfelelő mennyiséget, minden használat után végig kellene simogatni kézzel az arcomat, h ami le akar jönni, az akkor jöjjön le, mert cikis lenne ha napközbe lennének kis barna morzsák az arcomon... Ráadásul fedése így a nullával egyenlő, jóindulattal színezett hidratáló lehetne a neve esetleg. Nekem ajándékba se kéne többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

stellaellwood

2014. február 3.

Fedése nem a legtökéletesebb, hidratál. Akinek nincs különösebben fényes arcbőre annak púder nélkül is tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

godori

2014. január 23.

Bár már egy jó ideje nem lehet kapni, azért leírom a véleményem most, hogy előkerült a fiók mélyéről. A két árnyalat közül a világosabbat vettem meg anno kiárusítva 1000ft-ért, de ez is túl sötét volt pedig nincs is nagyon fehér bőröm. A fedése és a folyós állaga inkább színezett hidratálóra emlékeztet. Púder mindenképp kell fölé, mert nagyon hamar átfényesedik. Két pontot kap, de valószínű előbb fog megromlani, mint hogy elhasználjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

rose

2013. december 8.

Update: Nem tudom, más is járt-e így, de nekem múlt héten annyira besötétedett, hogy nem tudtam, sírjak-e vagy nevessek, egy umpa-lumpa nézett rám vissza a tükörből. Nagyon-nagyon sajnálom, mert ez a világ legjobb BB krémje, de így nem tudom már használni. Egy pontot vonok csak le, mert amúgy egyszerűen zseniális ez a krém, lehet, hogy kicsit gyorsabban kellett volna elhasználnom.

990 volt, és mivel nálam a Helia D BB-je csúnyán leszerepelt, gondoltam, ennyiért kipróbálom ezt. Nagyon vörösödésre hajlamos bőröm van, szóval emiatt általában alapozót használok, de néha valahogy nincs hozzá hangulatom. Szerintem a műfajában ez egy zseniális krém, nagyon könnyű állagú, az én rinocéroszbőrömet sem szárítja, sőt, nem is kell alá hidratáló, ami felér egy csodával. Persze a fedése nem túl erős, de én mindig dobok rá egy kis púdert és pirosítót, mert anélkül hullaszínem van, és így szép, egységes az arcszínem. A világos verzió van meg, ez is kicsit sötétebb, de lekenem vele a nyakamat is, és így nem üt el. Ennyi pénzért ez csodaszer, öt csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

ani.kiss307

2013. október 5.

Eddig még nem próbáltam BB krémet,ezt megláttam az aldiban akciós volt,gondoltam kipróbálom.Nagyon kellemesen csalódtam.Nagyon jó kis krém.Nappalra tökéletes.Szép színe van,világosabbat használom.Egyenletes bőrfelszín,hidratál,könnyen ellehet kenni.Ami nagyon meglepett hogy nem kezdett el csillogni a bőröm még órák múlva sem.Szóval ennyi pénzért nagyon nagyon jó:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

elizabett85

2013. augusztus 8.

Nekem az első bb-m, de nem is keresgélek tovább, mert annyira szeretem. Kb. 2 hete használom a világosabb árnyalatot, alapozószivaccsal viszem fel és nagyon jó, a fedése nem túl erős, tehát problémásabb bőrre biztosan nem elég, de nem okoz pattanásokat, nem zsírosít. Szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

cila

2013. július 3.

Egy hete használom minden nap.Eddig ez a legjobb BB krémem,pedig kipróbáltam már egy jó párat (Garnier,Skin97-ebből majdnem mindegyik fajtát-,Tonymoly:aura cc.....stb)Gondoltam megér egy próbát,ennyi pénzért.Nagyon szépen egységesíti a bőrszínt(pedig nekem van egy pár folt az arcomon,persze kell rá egy kis korrektor is.)Nem fényesedik ki,estéig simán kibírja,nem allergizál,én a világosabbat vettem meg,tök jó a színe.Állagra egy kicsit folyékonyabb.Mindent összevetve ár -érték arányba messze veri a konkurenseket:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Glycosphingolipids, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Stearic Acid
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

PVP 0 0