Ombia

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2018. december 3.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Hidratáló krémek

Intenzív ápoló krém éjszakára. Az Aldi saját márkás kozmetikuma.

Anettbp

Korcsoport: >54
2018. január 16.

Körülbelül két hete használom ezt a krémet és megvagyok elégedve vele. Finom az illata,jól hidratál. Persze, hogy masszívabb kicsit , mint egy nappali krém, de hát ez minden éjszakai krémnél így van kitalálva. Abszolút megéri az árát és az összetevői is jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 16.

leili

2017. szeptember 17.

Nagy lelkesedéssel vettem meg, de sajnos már megint belenyúltam az olcsó húsnak (nem mindig, de ennek most igen) híg a leve sztereotípiába...illata rendben, állaga is rendben lenne, ha beszívódna, de nekem sajnos nem teszi, és utálom az olyan krémeket, amik ilyen fényes szilikonos réteget képeznek a bőrön, ami aztán kenődik rá a pàrnàra meg úgy érzem, mintha fulladozna a bőröm alatta. A
másik problémám az az, hogy piros foltos lettem tőle, szóval valami beallergizált és gyönyörű gríz mitteszereim lettek vagy tőle vagy a nappali rokonától, ezt nem tudom eldönteni, de nekem ez a krém pont annyit ér, mint amennyiért vettem, kézkrém árban, így menni is fog a kezemre/lábamra..2*, mert amúgy vannak benne jó összetevők és ezek a problémák lehet csak nálam jelentkeztek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

gioia

2017. június 16.

Nem irritál, szépen hidratál. Ránctalanító hatást nem vettem észre, de egy alapkrémnek tökéletesen megfelel. Nem túl zsíros, hamar beszívódik. Rózsavizes permetezés után szoktam belemasszírozni az arcbőrömbe és reggelre szép kiegyenlített az arcom. Még az is lehet, hogy újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

ezsila

2016. október 28.

Sok krémet kipróbáltam már (jóval drágábbakat is), de 5 éve csak ezt használom! Nagyon jól beszívja a bőröm, és reggel mitha kicserélték volna! Más krémektől pattanásos lett a bőröm, vagy kipirult, de ez nem okoz semmi irritációt! Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Hilarie

2016. szeptember 11.

Nagyon jó kis éjszakai krém. Az illatát kifejezetten szeretem. Kicsit hosszabb idő a felszívódása, de éjszaka ráér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

adrica

2016. szeptember 8.

Életemben nem sok arckrémet használtam, éjszakait meg pláne nem, mert nagyon érzékeny a szemem és könnyen irritálja a krémek illata is, nem hogy ha éjjel belekenődik. Ráadásul az én érzékeny, gyulladásra hajlamos vegyes bőröm hamar beadja a kulcsot és nem akármit bír el, így inkább leszoktam a használatukról, ha nincs, akkor nincs is irritáció.
Igen ám, de az idő én felettem is múlik, ráadásul 2 hét volt vissza a 20 éves osztálytalálkozóm ig. Ne tudjátok meg, nyár végén, az összes nyaralási lustizás és lazaság után spártai fogyókúra, sport ezerrel, csak is egészséges ételek, és még nem tudom, hogy mivel, de vissza akartam fordítani az idő kerekét és magamat a legjobb formába hozni. De két gyerek és munka mellett, de még nyaralás alatt is úgy elfáradtam, ami az arcomon is hagyott némi nyomott (itt-ott egy kis táska a szem alatt, homlokon már elmélyülni látszott egy hatalmas vízszintes ránc, a szemsarki szarkalábakról ne is beszéljünk, + a nap jótékony barna hatása mellett nyilván negatív emlékeket is hagyott).
Ekkor futottam bele egy Feminás cikkbe, miszerint az Aldi-s arckrémek, az arcfiatalító, (más neve volt mint age-control), összehasonlítva más nagy márkákkal, első helyen végzett a tesztelések során, maga mögött hagyva a Vichy-t és társait.
Na ez adott löketett, hogy elmenjek az Aldiba, és tényleg nem sok pénzért beinvesztáljak és próbát tegyek. Csak az éjszakait vettem meg, mert tudtam, hogy ha netán fénylik, akkor azt senki sem látja, ill. ha izzad tőle az arcom, az sem látványos.
Első használatkor csak is pozitív tapasztalataim voltak. Már nem látszottam annyira fáradtnak, a szememet sem irritálta. Úgy alakult a nyaralás, hogy az első nap leégtem, és én nappalra is ezzel a krémmel kentem az arcom, és a leégett dekoltázsom is.
Gyerekek, (nyilván azok vagyunk, ha erre a krémre fanyalodtunk) valami csoda történt a bőrömmel.
A ráncok halványodni kezdtek. Már a szám fölötti halvány ránc kezdeményeim is sokkal jobban csökkentek, majdnem visszahúzódtak, vagy feltöltődtek, nem tudom, de nincsenek.
Ezek után megyek és veszek egyet nappalra is!!!!!
Úgy gondolom, hogy nappalra a vízhiányos bőrre valót fogom használni, öregedés ellen pedig remek lesz ez az éjszakai. Nekem szerencsére bevált, ajánlani tudom, csak próbára is megéri, és mindenki sajnos csak tapasztalat után tud választani. Kevés bármire is adtam 5 csillagot, de ez megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Ezek után megyek és veszek egyet nappalra is!!!!!

lujzi

2015. február 9.

nagyon jó kis éjszakai krém, verhetetlen áron. az egyetlen szomorúságom, hogy tégelyes, így a sok jóság nem sokáig működik benne, ezért nem is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

eveartstar

2015. február 3.

Sajnos nem tudom megszokni az állagát! Nekem kombinált bőröm van és nehezebben szívódik be. Utána marad egy hideg érzetű krémes réteg az arcomon, amit nem bírok elviselni. Száraz bőrűeknek viszont nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 3.

mazsola

2014. július 11.

Nekem nagyon bevált éjszakára! Nem akciósan 999Ft-ért vettem. Az állaga pont kellemes, nagyon könnyen kenhető, a vízhiányos bőröm szinte azonnal beszippantja. Az igazi hatást reggelente tapasztalom, a bőröm sokkal puhább és bársonyosabb, nem húzódik annyira még arcmosást követően sem, tehát tényleg hidratál, és nemcsak a felszínen. Nagyon elégedett vagyok vele! Igaz, általában akkor véleményezek krémet, ha a teljes tubust/tégelyt elhasználom, de most kivételt teszek, ugyanis a bőröm már fél tubusnál is jelez, ha nem tetszik neki vmi. De ezt a krémet annyira szereti, hogy pont ma reggel gondolkoztam rajta arcmosás közben, hogy mennyire finom az arcom. Ráadásul tegnap a párom is megjegyezte, hogy milyen finom illatos és puha az arcom. Persze ha bármi változna, akkor update-elek. Most fél tégelynél járok és nagy a szerelem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Orchid

2014. április 1.

Kicsit változott a csomagolása, szerintem előnyére, bár nem igazán foglalkoztat a küllem, főleg, ha jó dolgot rejt.
A nappali krémmel ellentétben az éjszakai valami csoda. Hiába sűrű az állaga, remekül kenhető, nem kell belőle fél üveggel elpacsmagolni, gyorsan felszívódik, valóban hidratál és reggelre nem tocsog zsírban a fejem. Az ára is kiváló (akciósan 799 Ft-ért vettem), az összetevői is teljesen jók. Én nagyon megszerettem, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Retinyl Palmitate, Retinol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Retinol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Panthenol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycine Soja (Soybean) Germ Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Dimethicone, Linoleic Acid, Lecithin, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Lecithin, Glyceryl Oleate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Retinol a I v

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0