Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: málnamánia, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fügekaktusz kivonattal, Abyssinian olajjal és mikrofinom színpigmentek célzott kombinációjával optimálisan sugárzóvá varázsolja természetes arcszínét. A Hyaluronsav, az Aloe Vera és a B5-provitamin a bőr hosszan tartó hidratáltságát eredményezi. Bőrbarát jellegét dermatológiailag igazolták.

NeversaynotoPanda

2016. március 2.

Azt a kutya meg a...:O altalaban amihez itt azt irjak budos azzal semmi bajom, de ezt ahogy felkentem a kezemre megcsapott egy olyan szag...Regen Budapesten jartam egy szepsegversenyen es a mogottem levo sorban egy ferfi vorosbort hanyt ki.Na ez pontosan az a szag csak nem olyan eros! Es a szine.. persze tudom eleg feher vagyok de ez.. valami csokibarna szin az en boromon : ( sajnalom mert ajandekba kaptam, ugyhogy megprobalom elajandekozni valakinek enis...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 2.

ingyombingyom

2015. április 12.

Alapvetően bevállalós vagyok de ez a krém számomra is nagy kihívásnak bizonyult. Használhatatlan. Nagyon sötét, be sem szìvódik, ragad és rettenetesen büdös. Egyetlen előnye az ára és hogy könnyen beszerezhető. A lábamon lévő hegre fogom használni a napvédő alá. Smucig vagyok , sajnálom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 12.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. április 19.

Kb két éve próbáltam, akciós volt. Nem szívódik be, órák múlva is ragad, öltözködésnél a ruhát is befogja, pedig nem azonnal öltöztem. Világos bőrre nem jó, mert sötét a színe, maszk hatású. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 19.

torikarine83

2013. január 8.

Valóban büdös,de személy szerint nekem a Helia-d is rettenetes szagú....Kombinált bőröm van/nagyon zsíros és nagyon száraz,ráadásul már szarkalábaim is megjelentek/ szóval nálam nagyon meg kell felelnie a krémeknek!!Mióta használom elhagyhatom az alapozót és pattik sem nőttek alatta....először tényleg zsíros,de pár perc után szépen eloszlik.... és este sem nézek ki zsíros bödönnek,mint az alapozóval :)....ezért a szag miatt nem 5-ös...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Sheila

2012. augusztus 3.

Előttem szóló edeseper mindent elmondott...nálam a hatás dettó ugyanaz. Zsíros, fénylik, ragad. Ja, és még büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

edeseper

2012. augusztus 3.

Egy óra után le kellett mosnom az arcomról, iszonyat ragacsos és zsíros lett az amúgy (nyáron is) száraz bőröm. Keveset vittem fel, de egyáltalán nem tudott beszívódni. Valóban ad egy természetesnek látszó színt, de fedés nulla és fénylik mint egy diszkógömb. Nálam ez kuka :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

enie

2012. április 26.

Nem versenyez egy la roche alapozóval, de nem is ez a feladata:) Mivel ez elsősorban hidratáló, így a hegeket természetesen nem tünteti el, de egyenletes nagyon szép TERMÉSZETESnek tűnő arcszínt ad. Az Aldis krémek nagyon jó teszteredményt érnek el, így ki mertem próbálni és nem csalódtam. A mesterséges parfüm miatt -1*, de ezt leszámítva elégedett vagyok, pláne 1000 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Propylheptyl Caprylate, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Panthenol, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Lecithin, Glyceryl Undecylenate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Lecithin, Glyceryl Undecylenate
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Phenylpropanol, Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.