Omorovicza

Ár:   €165   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   €165
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló szérum érzékeny bőrre

Ár: 25000Ft/megegyezés szerint , Eladó: solar18
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, Budapesten előre egyeztetett helyen személyes átvétel is lehetséges, Bp-en kívülre postával küldöm/ postán maradó
Vjudit10

2019. november 17.

Kellemes állagú krém, hamar beszívódik, nem fénylik tőle az arcom.. Mivel nagyon érzékeny a bőröm, félve vásároltam meg, de nem pirosodtam ki, nem lett tőle pattanásom. Szépen hidratál, viszont feszesítő hatásáról nem tudok beszámolni. Negyedszer vásároltam meg a szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Zsuzsi216

2019. november 13.

Szintén mintához jutottam hozzá.
Ami elmondható róla, hogy a 2 ml valóban nagyon kiadós mennyiség. Kevés kell belőle, így valóban a nagy kiszerelés is megér(het)i az árát.
Nem vagyok még ráncos és szerintem a koromhoz képest is jó állapotban van a bőröm, megfelelően hidratált.
A szérum felkenése után egyből éreztem a simítást, feszesítést.
Próbáltam már éjszakára és nappalra is, mindkét esetben bevált. Szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Szintén mintához jutottam hozzá.
A szérum felkenése után egyből éreztem a simítást, feszesítést.

sajtosszenya

2019. január 22.

Eddig csak 2 ml-es mintákat használtam normál, enyhén vízhiányos, az idősödés jeleit már mutató bőrömre. Nálam már az alkalmazáskor is érezhető volt a szérum feszesítő, bőrt feltöltő ereje, ami pozitív értelemben, de eléggé meglepett. A bőrbe azonnal felszívódott, az aranykolloid szemcsék fényben egy ideig látszódnak, de senki ne diszkógömbös csillogásra gondoljon ám:)
Én illatot nagyon nem is érzékeltem, pedig tuti van benne, hisz az INCI-ben fel van tüntetve. Bőrirritációt nem tapasztaltam még szemkörnyékre kenve sem - igazából még egyik Omorovicza terméknél sem volt ezzel gondom. Egyszerre csak kevés mennyiséget vittem fel, így a 2 ml vagy 10 alkalomra is elegendő volt. Nagyon tetszik a hatása, abszolút meggyőzött, következő szérum vásárláskor szerintem ő fog a kosaramban landolni. Jelenleg La Prairie-t használok (80 e Ft/50 ml), de annak sokkal dominánsabb az illatanyaga, a hatással azért ott sincs problémám:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

QiQi88

2017. február 11.

Mintákat kaptam belőle. Kellemes használni, de eleinte csak ennyit tudtam elmondani róla. Használgattam tovább, kb 2 hét után vettem észre, hogy sokkal simább, feszesebb, egészségesebb kinézetű a bőröm. A mintákat elhasználtam, nekem nagyon bevált, veszem a teljes változatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Nasturtium Officinale Flower/Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5, Caprooyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Niacinamide

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Forrás: truth-in-aging, BFT

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.