Omorovicza

Ár:   25 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   25 500 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

A természetes SPF védelem és a tökéletesen fedő, könnyű alapozó ötvözésével ez a szilikonmentes hidratálókrém fizikai blokkot képez az arcon a káros sugarak ellen, kémiai anyagok nélkül. Mélyen hidratálja és természetesen csillogóvá teszi a bőrt, miközben vékony, egyenletes fedést biztosít. Hatékony összetevői védelmet nyújtanak a káros környzeti hatásokkal szemben, így tökéletes, több-az-egyben megoldás a bőr mindennapi védelmére és egészségére.

• Feltölti a bőrt, kisimítja a szarkalábakat és a ráncokat a benne lévő hialuronsav mikrogömbök segítségével, melyek a hosszan tartó eredmény érdekében szakaszosan szabadulnak fel.
  • C-vitamin tartalma hatékony formájával fokozza a kollagén és elasztin termelődését, csökkenti a szabadgyökök okozta károkat, és elősegíti az új sejtek termelődését.
  • Csillagfürt tartalma energizálja és revitalizálja a bőrt.
  • Rubinkristály tartalma minimalizálja a finom vonalak és hibák megjelenését.
  • Az Omorovicza kifejlesztette a Hydro Mineral Transference™ rendszert, mely lehetővé teszi a budapesti gyógyvízből származó ásványi anyagok optimális felszívódását az epidermisz mélyebb rétegeiben a puhább, simább, fiatalosabb bőrért.

3 árnyalatban kapható

jirka

2019. június 4.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2019.06.04.
Jelenleg a 3. tubusomat fogom kezdni belőle, gyakorlatilag napi használattal - helyesbítenem kell - közel fél évre elegendő adagot tartalmazz. A Medium árnyalat valóban sárgás bőrre való, de sajnos ezt az Omorovicza nem a termékhez írja, hanem az Inspiráció lap fül alatt "rejti el": "The second of our three shades, medium, is best suited to those with more tanned, olive skin tones with yellow undertones." lásd: https://www.omorovicza.com/hu/blog/introducing-complexion-perfectors
Igazándiból nekem annyira hibátlan ez a termék, hogy nem tudom, és nem is akarom lecserélni. Egyértelműen: csodaszer

2018. december 3.
"Ó, te jó ég!" - hogy a klasszikust idézem.
7. hónapja használom, szinte mindennap, és a mindennapjaim hőse lett. 7. hónapja használom az 50 ml-t (2 pumpa/alkalom), és a tubus még nem fogyott el. Vagyis itt kell megemlítenem a számomra egyetlen negatívumát, a kiszerelését: pumpás. 2 héttel ezelőtt már azt éreztem, hogy nehezen adagolja a krémet, így nagy levegőt véve, szétvágtam a tubust. Nos, bőven van még krém benne, mennyiség alapján egy hónapnyi adag biztos, vagyis ez az 50 ml, kb. 8 hónapra elegendő adagot tartalmazz (még szeptemberben megvettem a másik tubust, félve a készlethiánytól, ami lett is novemberre).
Szín: Amikor tükörbe nézzek egy számomra természetes, kellemes karamell árnyalatot látok, mert ez egy sárgás szín, nem rózsaszínes, így nekem a medium árnyalat pont passzol, sőt tökéletes. A tubusból való kinyomáskor én mindig egy picit sötét színt látok, de a felkenés után ez idomul a bőrömhöz - és itt nagyon fontos, hogy az arctónusunk sárgás vagy rózsaszínes - napközben nem változtatja a színét, nem oxidálódik. A hivatalos oldalon viszonylag nagy képekben mutatják meg a 3 árnyalatot, de az tény, hogy a sárgás tónus sajnos nincs jelölve.
Állag: Lágy, az első felkenéskor megijedtem, hogy csíkoz, foltozz.. de nálam a felkenés után beleolvad az arcbőrömbe, eggyé válik vele, sehol csík vagy folt, gyönyörűen illeszkedik, egy enyhe fényt hagyva maga után, gyakorlatilag tükör nélkül felteszem, mert nálam úgy viselkedik, mint egy arckrém.
Arctónustökéletesítő??? Tavasszal dobta piacra az Omorovicza család, a BB krémjük utódja lett, a kiszerelés nagyobb lett, az ár olcsóbb. Tisztán fizikai fényvédelmet tartalmazz, a lista gyönyörű, BB krémhez tudnám hasonlítani, építeni szerintem lehet, bár én az enyhe fedést szeretem.
1 éve használok Omorovicza termékeket és az első pillanatban világos volt számomra, hogy az Omorovicza termékek masszívan erősek, a darabjai önállóan is olyan hidratáló erővel bírnak, hogy a hagyományos rétegzés az ő esetükben felejtős részemről - normál, de érzékeny bőröm van, kedves barátommal Roza(ceával) -, mert csak túl tolom a termékeket.
Nyáron a legnagyobb kánikulában is megtartotta magát (a bőröm izzadt, de estig kitartott folt nélkül, nem égtem meg vele), egy mistet és egy szérumot használtam alá, jelenleg is csak két réteget használok alatta. Ha erre rákerül még egy réteg, pl. egy krém, nos igen akkor elcsúszik, mert az már sok neki, akkor beleül a mimikai ráncokba és elmaszatolódik.
Kopik, de egyenletesen, irritációt a 8 hónap alatt sosem okozott, cserébe végtelenül hálás vagyok ennek a terméknek, mert hasonlót csak a NIOD Survival 20-nál tapasztaltam, ellenben a Survival 30 ml-es kiszerelése 6 hétig tartott ki.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 4.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2019.06.04.

2018. december 3.
"Ó, te jó ég!" - hogy a klasszikust idézem.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

jakarika

Korcsoport: >54
2019. május 10.

Sokáig hezitáltam, mielőtt megvásároltam.Nagyon szépen fed, nem szÍvja be a bőröm. a ráncokba nem ül be, és a nap végén nem száritja ki a bőrömet. Alapozóként vagy szinezett nappali hidratáló krémnek egyaránt tökéletesen megfelel. Nem bántam meg, hogy megvettem. Nem válik foltossá sem, valóban szépen fed. Azt javasolják a honlapjukon, hogy célszerű alá használni a c vitaminos géljüket, mert akkor vélik igazán kiegyenlitetté a bőrön. Mintával kipróbáltam, valóban még szebb lett a fedése. A 20 faktoros védelme miatt télen és most tavasszal használtam, mert erős napsütésben többre van szükségem. Ha elfogy, mindenképpen újra fogom vásárolni. NAGYON KADÓS.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 10.

Cseniko

2018. december 2.

Ez az Omorovicza BB krém megújult változata! Nagyon kíváncsi voltam rá, hiszen állítása szerint nem csupán szépen fed, hanem hidratál, ápol és 20 -as fényvédőt is tartalmaz, mindezt szilikon mentesen...

Krémmániás véleményeket olvastam a megreformálás előtti változatáról és sajnos azt kell mondjam ezen még dolgozni kellett volna mielőtt kiadják. 😔

Rendelés mellé választottam belőle mintát és a Medium árnyalat olyan sötét, hogy nagyon és nem ez a legnagyobb baj...természetellenes színű...

Omorovicza rutinom van, habzó arclemosó, Omoressence Oxigen boosterrel, ragyogó hidratáló krém, minden szépen megvárva, hogy beszívódjon, ezek után kentem fel ezt az alapozót....

Nem ment bele a bőrömbe, csúszkált jobbra és balra, egyszer szivaccsal egyszer simán ujjbeggyel próbáltam felvinni és hol letörlődött, hogy önmagához kötött.

Nem hiszem, hogy túlságosan aláhidratáltam, mindenből nagyon kis mennyiséget használok, de ettől kevesebbet nem szeretnék, illetve egy lépést sem szeretnék kihagyni az ápolásból azért, hogy egy alapozó be tudjon szívódni!

Az első és nagyon remélem egyben utolsó csalódásom a márkában.😩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Az első és nagyon remélem egyben utolsó csalódásom a márkában.😩

Antioxidánsok: Yeast Extract, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Phospholipids, Trehalose, Xylitol, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: truth-in-aging, BFT

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Sorbitol h 1 1