Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: musume, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők

3 árnyalatban érhető el.

dana90

2014. július 2.

Sheer berry. Könnyen használható. Természetes hatást nyújt. Tartós. Ötöst neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Sheer berry. Könnyen használható. Természetes hatást nyújt. Tartós. Ötöst neki!

Asztrid

2014. július 1.

Én is a barack árnyalatot rendeltem meg, mivel nekem is nagyon fehér a bőröm. Szépen eloszlik, kenhető, a színe is rendben van. Annak ellenére, hogy kicsi a tubus, sokáig elég, mivel kevés kell belőle...azért adok csak négyest, mivel kétszer mikor felkentem allergiás reakciót váltott ki nálam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Adnilem

2014. január 28.

A peach árnyalatot rendeltem, mert nagyon világos a bőröm. Nagyon természetes színe van, meg is lepődtem. Elég kicsi a tubus, kb. akkora, mint egy rúzs (a katalógusból kiindulva, azt hittem nagyobb). Nagyon szépen el lehet oszlatni (kézzel viszem fel) és több rétegben sem bohócos. :) Nem ragad, szinte észrevehetetlen. Pár napja használom, de eddig nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Doriis

2013. augusztus 3.

Hát vegyesek az érzelmeim... Ez az első folyékony arcpirosító amit próbáltam és félelmeimmel ellentéttel könnyű vele dolgozni. Szépen rétegezhető is és a színe is jó (habár nem olyan, mint amilyennek elképzeltem). A Pink glow árnyalat van meg, ami az arcomon közel sem olyan pink, inkább halvány pirosas. A hatása amúgy tényleg természetes és diszkrét, hogyha csak keveset használsz belőle, tetszik az is, hogy nem csillámos. A tartóssága viszont nem túl jó, pár óra alatt eltűnik. Mégis a legnagyobb problémám vele az, hogy az apró mitesszereket az arcom szélén valami brutális módon kiemeli. :S Ha épp szép tiszta a bőr az orcámon, akkor oké, de ha egy pici mitesszer is van ott, akkor a végeredmény szinte vállalhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

CocoSunrise

2013. május 5.

Megrendeltem, nagyon diszkrét természetes ragyogó hatást nyújt. Nos én lehet elrontottam az színt, most a lebarnult bőrömön a peach árnyalat nem nagyon látszik, azóta már megtudtam, hogy a másik kettő erősebb. Kellemes illata van... a tartóssága csak pár óra. Lehet építeni a színt egyébként, de én peach árnyalatot világosabb bőrűeknek ajánlom. Amióta megvan minden nap használtam, kellemes a viselete szép az arcom tőle. 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.