Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anianiko, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Bőrvédő és hidratáló ajakbalzsam nyugtató hatású aloe verával, A- és E-vitaminnal. Enyhén csillogóvá teszi az ajak bőrét.

Kiszerelés: 4 g

Sancsa

2016. január 29.

Kevésbé hidratál, viszont nagyon finom, rózsaszín fátyollal vonja be az ajkakat, kicsit csillog is. Én szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

RitaVarga

2015. november 27.

Én szeretem a színét, kis áttetszős-rózsaszínes árnyalatú a szám tőle. Sajnos azonban nehéz egységesen felvinni az ajakra, ezért utcára lépés előtt már úgy negyed órával felkenem, hogy legyen ideje kicsit beszívódni, valamint a hidratáló hatását megkérdőjelezem. Összességében egy enyhe kis rúzsocska, valószínűleg nem fogok többször rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Ella

2015. június 29.

Nem hidratál, sőt, mintha még szárítana is. A furcsa gyöngyházfényű színe miatt még az utcán sem lehet viselni szájfény helyett. Réteget képez az ajkakon, nem szívódik be. Ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

katuc77

2014. november 18.

Engem is a szép csomagolás fogott meg legelőször. Másrészt úgy gondoltam, jó lesz azokra az alkalmakra, amikor rúzsozni nem szeretnék, de mégis ad egy kis fényt, csillogást a számnak, és még ápol is. Sajnos nem lehet egyenletesen felkenni a számra, egyáltalán nem szép. Éppen ezért csak itthon használom. Azért ehhez elég drága volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Rrr

2014. július 12.

A csomagolása szép, igényes, így gondoltam hogy ami benne van is az lesz... Hát tévedtem. Nem hidratál, és világos fehéres réteget hagy a számon. Mellesleg nem két fillér volt. Ennyiért többet vártam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 12.

fiorentina914

2013. április 5.

Szép a csomagolása... Semmi más nem fogott meg benne. Nekem nem vált be. Egyáltalán nem hidratál és a színe is elég furcsa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Aldrovanda

2013. április 1.

Szép kivitelezés. Viszont ha kiszárad a szám, egyáltalán nem jelent megoldást rá (pedig hát elméletileg azért van), sőt, csak jobban kicserepesedik a használata után. Elég szintetikusnak is érzem egy ajakápolóhoz képest, 'csúszós' lesz az ajkaimon, az állaga és hatása miatt inkább rúzsnak mondanám - ahhoz viszont gyenge a színe, csak csillog.
Utálok kidobálni dolgokat, de ezt szinte lehetetlenség elhasználnom. Csak még jobban kiszárítja (az akár normál hidratáltságú) ajkaimat, és hidegen csillogó bevonatot képez rajtuk. Nagyon durva cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

fcz.zita

2013. március 29.

Rúzsnak nem jó, mert szinte semmi színe nincsen, ajakápolónak sem, mert nem hidratál semmit...szóval semmire sem jó, szép rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

a.szabina

2013. március 1.

Tényleg nagyon rossz. Kemény, alig lehet felkenni, ráadásképp fehér színt hagy maga után. Én addig el sem jutottam, hogy szárít-e, mert nem mertem kimenni vele az utcára. Egyértelmű pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

nkatika

2013. február 12.

A színe kritikán aluli! Nem természetes hatású, hanem hullaszínű! Fehér bőrömmel és világos hajammal katasztrofális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).