Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cssillla, Módosítva: 2017. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

ladri

2015. május 25.

Könnyen felszívódik, jó az illata, de nekem kicsit híg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Könnyen felszívódik, jó az illata, de nekem kicsit híg.

cica9797

2014. október 11.

Egyik kedvenc testápolóm. Könnyen beszívódik, jó az illata, nem zsírosít, tehát szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 11.

trisztan

2014. június 9.

Nyári, könnyed testápoló, könnyen beszívódik, és nekem nem volt ragacsos érzet utána, mint a hasonló állagú termékeknél szokott. Az illat ízlés dolga, nekem nincs bajom vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 9.

fille.tressee

2014. május 27.

Finom, lágy állagú testápoló. Nekem a flirty illata azonban sokkal jobban bejött, kár, hogy abból csak tusfürdő van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Mirtus

2014. március 21.

Lágy állagú, gyorsan beszívódó krém erőteljes szaftos-gyümölcsös illattal. Elsődlegesen nyáron használtam a textúrája miatt. Közepesen hidratál, ezért napsütötte bőrre másik terméket használtam. Egy észrevétel: valószínűleg egyszer-kétszer napon maradhatott, és ezért megváltozott az illata, kellemetlenné vált. Kétszer rendeltem belőle, és az előzőek miatt a másodikat kidobtam (már csak az alján volt), mert taszított amit a flakonban éreztem. Kíváncsi vagyok milyen lenne hűsítve! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

dorciiii

2014. március 20.

Alapvetően nem rossz testápoló, jó az állaga, könnyen beszívódik, viszont a katalógus illatmintáján sokkal intenzívebb málna illata volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

noxibaba

2013. május 5.

Nem rossz kis testápoló. Szerintem nem híg, pont olyan, hogy nyárra elég. Gyorsan felszívódik és puha lesz tőle a bőr. Az illata... kellemes, de én gyümölcsösebbre számítottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

radioaktiva

2013. január 23.

Nagyon szeretem ezt a testápolót ! Tény, hogy elég híg, de gyorsan be is szívja a bőröm. És utána hosszú órákig olyan a bőröm, mint a bársony. Nekem az illatával sincs bajom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

ForestNymph

2012. november 16.

Whá, rettenetes volt mint a parfümje. Tovább adtam, vízes híg, büdös, gagyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Whá, rettenetes volt mint a parfümje. Tovább adtam, vízes híg, büdös, gagyi!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2