Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pillelany, Módosítva: 2012. március 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Kényeztesse bőrét a krémes testápolóval, amelyet a nőies Delicacy-illat még fenségesebbé tesz. A virágos aromájú testápoló táplálja és puhítja a bőrt.

Kiszerelés: 200  ml

Damayanti

2016. október 18.

Ajándékba kaptam egyszer, de a mű málnás illatával egyszerűen képtelen voltam elhasználni és magamra kenegetni, amúgy meg mint testápoló, hatásra a felejtős semmiség kategória...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

spavanilly

2015. november 13.

Száraz bőrre ez a krém szerintem kevés, de az illata kellemes a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

kacibog83

2015. július 2.

Szeretem a rózsaszín "illatú" dolgokat és ennek a testápolónak még a színe is rózsaszín, mintha málnakrém lenne. :) Kellemes, visszafogott illata van, egész jól beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. 2 tégellyel is elhasználtam már belőle, de szeretek új testápolókat kipróbálni, így csak emiatt beszélek róla múlt időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

treszi92

2013. március 1.

Nem régtől használom , nagyon megszerettem, imádom az illatát és az a szép szine , hmm , nem bántam meg hogy megvettem , nincs szaraz bőröm , engem jól hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

catpaw

2013. január 16.

Az illata olyan, mint a parfümé, nekem nagyon tetszik. Hamar be is szívódik, de a száraz bőrömet annyira nem hidratálta, átlagos. De most látom az összetevők alapján, nem valami bőrbarát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

catpaw

2012. december 3.

Az illata nekem nagyon tetszik, magamon nem sok, ilyen kézkrémem és parfümöm is van most. Hamar beszívódik, nem zsíros. Az összetevőket meg csak most látom milyenek, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Heidi

2012. október 10.

Az illata nekem is túl sok.Talán egy borsónyi mennyiséget próbáltam ki a kezemen és rendesen rosszul lettem tőle.Ajándékba kaptam és gyorsan tovább is passzoltam,legalább ő eltudta használni és nem voltak ilyen problémái vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Kendra

2012. július 29.

Sajnos én is az összetevőire panaszkodnék,-ajándékként kaptam és szinte minden tekintetben elégedett lennék vele - nagy kár érte,hogy nem bőrbarát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 29.

Pink Lady

2012. június 21.

A tégelyben az illata számomra túl sok, magamra kenve viszont elviselhetőbb. Hidratálás szempontjából elég jó, de volt már jobb testápolóm is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Gonoszboszy

2012. május 2.

Nagyon szeretem az illatát és az állaga is jó, könnyen kenhető, beszívódó. Kézkrémem is van ilyen típusú.. nem túlságosan zsíros. Pont jó.

Az összetevői katasztrofálisak?
Lehet. Akkor legyen 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

Az összetevői katasztrofálisak?
Lehet. Akkor legyen 4 csillag :)

Vitaminok: Panthenol