Oriflame Diamond Cellular Koncentrált Sejtmegújító Éjszakai Kezelés Gyémántporral

Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pünyike, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. december 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatására csökken a ráncok és a finom vonalak megjelenése.

6vilag

2019. szeptember 14.

Megvártam vele a hűvösebb időt, pedig nem is ismertem. Kicsit tömörebb, sűrűbb állagú, de jól kenhető textúrájú krém. Csak éjszakára használom, este bemasszírozom, arcra, nyakra kicsi jut néha a dekoldázsra is. Reggel is érzem még a hatását, kellően táplál, nem száraz, vagy húzódik a bőröm mosakodás után sem. Tökéletes a flakonja csakúgy mint az adagolója.
Egy kis ragacsosságot én is érzek benne, ám de éjszakai használat mellett ez egyáltalán nem zavaró. Nagyon finom illata van, Nem sok terméket használok ettől a márkától, de ezt újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 14.

njusziful

2019. március 22.

Nekem nagyon bevált, kombinált, vízhiányos bőrömre. Nem zsírosít, ahogy más krémek szokták, pedig nappalra is használom. És nem húzódik az arcom sem, miután lefürdök, ha bekenem vele magam. Már betáraztam belőle 3 üveggel, de még veszek másik hármat is, mert most akciós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Gabcika2009

2019. február 21.

Most használtam először.Sokkal szebb a bőröm, puha és bársonyos. Jó az illata is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 21.

Chrissy

2019. február 17.

Vásárlás/csere mellé választható ajándékként jutottam hozzá, megtetszettek az összetevői és ki szerettem volna próbálni. (Köszönöm ezúton is Nikinek!)
Ha igazán objektíven szeretnénk vásárolni, akkor érdemes kitakarni a márkaneveket és ily módon előítéletek nélkül tudunk tekintetni az összetevő listára. Kincsekre lehet bukkanni. Ez igaz a kozmetikumokra, ugyanakkor az élelmiszerekre is.
Ez a szérum fantasztikus. Kellemes, visszafogott krém illata van, a pumpája kis mennyiséget adagol, így könnyebb szabályozni, nem "köpköd", mint például egy nemrég használt Adrienne Feller arckrém...Szóval tök igényes az egész. Nyakra és dekoltázsra használom éjszakára. Könnyen beszívódik, nem ragad, nem tapad, és reggelre kellemesen puha és hidratált tőle a bőröm. Nagyon szép, ezüstös selyemfénye van, olyan, mintha a hold ragyogná be a bőrt. Tetszik nagyon! Megszerettem, úgyhogy valószínűleg fogok ilyet tartani a pipere szekrényemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Éjszarára használtam, reggelre sokkal puhább a bőröm, de nagyobb bummot vártam a leírás miatt, plusz egy kicsit ragacsos, de ettől függetlenül hiszem, hogy van benne spiritusz és még próbálgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

danyadi77

2018. július 27.

Jó kis szérum, már a második üveggel használom,mindig akciósan veszem. Egységes, szép, kipihent érzetet és látványt ad az arcomnak. A pumpája megfelelő, a krém könnyed, kellemes, de nem tolakodó illatú, könnyű eloszlatni. Viszonylag sokáig is elég. A csomagolás is tetszetős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

sfreku

2018. március 24.

Ugyan nem az én korosztályomnak lett kitalálva ez az 'éjszakai kezelés' de mivel sokat dolgozom és nincs meg a rendszeres 6-7-8 órás alvás idő, (ahogy gyanítom sokaknak sincs sajnos...:D ) épp éjszakai csoda tévő krém után kutattam mikor egy oriflame-es újság a kezembe akadt és akciós áron 2000ft-ért lehetett meg vásárolni így kérdés nélkül vettem egyet, hisz a legtöbb 'mezei' éjszakai krém is hasonló árban van. Ami a leginkább megfogott az összetételében hogy fehérszarvasgomba-kivonat és gyémántpor is van benne, ráadásul azt ígéri korrigálja a kisebb bőrhibákat, ragyogóbbá teszi a bőrt és egységesebbé a bőrtónust ami igencsak rám fér a kevés alvás és az új hóbort... a szolárium mellett.. nagyon finom illata van, az állaga is épp elég krémes és egész hamar beszívta a bőröm, valóban nagyon csillog és olyan jó érzés tudni hogy gyémánt van az arcocskám miközben én alszom,amitől másnap szépséges hercegnőként ébredek:D még csak pár napja használom de nekem be jött :P azt kaptam amire számítottam, puha, sima , ragyogó arcbőr és egyenletesebb tónus:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

szilimo

Korcsoport: >54
2018. március 15.

Ez valami hihetetlenül jó kis krém. Még az "elixír" nevű nappali párjánál is sokkal jobb. Annak meg volt az a bagy hibája, hogy csípte a szememet, erre viszont, ha akarnék se tudnék semmi rosszat mondani. Finom az állaga, finom az illata, imádja a bőröm. Nagyon jól működik a pumpás adagolás is, és az utolsó cseppig ki lehet nyerni a krémet az üvegcséből. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 15.

JudithBeauty

2017. május 15.

Akciós áron rendeltem meg, és nagyon bevált. Éjszaka fejti ki jobban a hatását, és mivel a benne lévő gyémántportól kicsit csillog az arcbőr, érdemes is inkább csak este használni. Ez az elixír meglepően könnyű állagú, ahhoz képest, hogy éjszakai, én egy kicsit sűrűbb krémre számítottam. Mindenesetre hamar és könnyedén beszívódik, nincs zsíros utóérzet és nem okoz irritációt sem. Az illata kellemes, számomra egyátalán nem zavaró. A finom vonalakat tényleg halványítja. A pumpás adagolója praktikus, és bár az eredeti ára kissé borsos, de akciósan érdemes kifogni.
Mindenképpen 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Mindenképpen 5 csillag!

hógolyó

2017. február 2.

Nagyon szeretem. Türelemmel, kitartóan kell használni minden este. Sokkal szebb, kisimultabb, egységesebb az arcom. Újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Squalane eo 1 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.