Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. április 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A radírozó hatású kezelés javítja a bőr textúráját, eltávolítja az elhalt hámsejteket és ragyogóbbá teszi a bőrt. Diamond Elixir-összetevője tonizál és egyenletesebbé teszi a bőr tónusát. Gyémántpor részecskéi tiszítják, egészségesebbé és fiatalosabbá varázsolják a bőrt.

GNóri

2016. április 15.

Itt KM-en jutottam hozzá. Eddig akárhány Oriflame-es arcradírt használtam, mind beváltak, de talán ez a legjobb az összes közül. Fehér színű, sűrűbb krém, apróbb radírozó szemcsékkel. Erősen, hatékonyan radíroz, már-már túl erősen is karcolja az arcom. A bőröm a használata után fényes, ruganyos. A 150ml-s kiszerelés elég lassan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

taevi

Korcsoport: >54
2015. december 29.

Nagyon szerettem ezt a terméket. Sajnos már több, mint egy éve nem láttam a katalógusban. Úgy tudom, hogy megszüntették. Sajnálom, mert ár/érték arányban jó termék volt, szép lett tőle a bőröm, könnyen lehetett használni. Vajon miért kell kivonni a forgalomból azt, ami minőségi és a vásárlók is elégedettek vele???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 29.

umpalumpa

2014. szeptember 22.

Vajon beszerezhető még? Nagyon szeretem. Akkor lesz szebb a bőröm, ha 2-3 naponta radírozom vele, de legalább 3-4 naponta kell. Nem kell sok egy adaghoz, finom krémes az alapja, könnyű használni, nem húzódik a bőröm utána. Én is egy forgalomból kivont termék helyett vettem ezt a tanácsadónő ajánlására. Jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

HDK

2013. október 12.

Most rendeltem ebből az arcradírból akciósan. Korábban volt az Oriflame-nek egy ehhez hasonló terméke, mikroszemcsés arcradír, nagyon kis kiszerelésben volt, nagyon drágán, amikor kivonták a forgalomból, azt sem tudtam mivel helyettesítsem. na ez most még annál is jobb. Aprók a szemcséi, így nem karcolja a bőrömet, hihetetlen bársonyos lesz tőle az arcom. Könnyen felvihető és akkora méretben kaptam, hogy biztosan sokáig tudom használni, szerintem heti egynél többször nem érdemes radírozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Rezangyal

2012. május 30.

Kellemes illatú, az apróbb szemcsés bőrradírok közül való, nagyon szép sima lesz tőle a bőröm, ha nem krémezek azonnal sem húzódik, feszül. Mivel hetente csak 1x használom, azt hiszem egy jó darabig elég lesz (150 ml)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.