Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jiangzhi, Módosítva: 2011. július 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

ReiShiltenphie

2019. május 31.

Ajándékba kaptam, az illata nem lett a kedvencem de nem rossz, iagzából kellemes csak nem passzol hozzám. Nagyon száraz a bőröm, ezt télre nem használnám de tavaszra és nyárra tökéletes. Külön tetszik, hogy kis tégelyben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Mamamacica

2018. május 30.

Pont ugyanazzal az illattal rendelkezik, mint a parfümje. Az állaga tetszik, hamar beszívódik, hidratál, nem hagy ragacsos érzetet maga után, sokáig elég. Én csak kézkrémként használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Dorisz1990

2017. augusztus 22.

Nagyon tetszik az illata ennek a krémnek az állaga is jó , egyáltalán nem zsíros ez a krém szóval mindenképp ajánlom másoknak is . A parfümmel együtt használva nagyon jó. Szerintem ajándéknak is nagyon jó. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

JudithBeauty

2017. május 1.

Az azonos illatú Divine parfümmel együtt rendeltem, és nagyon jó ez az illatosított testápoló. Kellemes az illata, könnyű a krém állaga és jól beszívódik. Felerősíti és meghosszabbítja a parfüm hatását, de önmagában is egész nap érezhető a bőrömön. Az összetevők ellenére nekem nem okozott irritációt, de emiatt mínusz 1 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Dottus

2014. július 22.

Imádom <3
1200 Ft-ért rendeltem akciósan az újságból, és akár 3-4 hónapig is elvan. Én az arcomra használom hidratálóként, mert olyan könnyű állaga van. Néha a karomra is kenek belőle, hogy illatos legyek, de egész testre nem ezt használom.
Plusz felfedezés: aki az intim szőrtelenítés után mindig kipattogzott, az használja ezt előszeretettel! gy vékony réteggel érdemes mindig bekenni az adott helyen, nem csak a borotválkozás után. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 22.

Imádom <3

trollkors

2014. július 3.

Imádomimádomimádom! Parfümmel és a dezodorral együtt használom, a nap végén is lehet érezni az illatát, istenien hidratál, és nagyon puha, selymes bőröm lesz tőle, mindig van belőle itthon a barátom is szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

Aquariusgirl

2014. április 18.

Én nagyon kedvelem ezt a könnyű, mégis jól hidratáló, incsi-fincsi illatú testápolót. Hidratál, de tényleg puhítja is a bőrt. Na, de itt jól elolvastam az összetevőket, háááááááááááát most tényleg ő is tele van trutyival?????? Nagy kár érte. Ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 18.

Besszi

2013. január 24.

Jó az illata, puhává varázsolta a száraz bőrömet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Jó az illata, puhává varázsolta a száraz bőrömet. :)

noxibaba

2011. július 15.

Kellemes illatú testápoló és nagyon jó az állaga. Gyorsan felszívódik és az illata is tartós. A parfümmel együtt használva nagyon ütős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 15.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.