Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Hidratáló kéz- és testápoló lotion természetes esszenciális olajokkal, pazar, parfümös, virágos illattal, a narancsvirág és a jázmin aromájával. Gyengéden kényezteti a bőrt. Gyorsan a bőrbe szívódik, nem hagy zsíros érzést maga után, puhává és rugalmassá teszi a bőrt. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Hiuz

2019. október 26.

A Neroli és a jázmin egyedülálló kombinációja, igazi élmény fürdés után ebben az illatban "megmártózni". Gyorsan beszívódik, szépen hidratál, és az illat mennyei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

sorsi83

2019. április 10.

Imádom. Örök kedvenc. Ez az illat! Erőteljes, friss, citrusos és virágos. Még kézmosást követően is érezhető marad. Megosztó illat, vagy imádod vagy utálod. A krém könnyű állagú, de gazdag, kissé olajos érzetű, hamar beszívódik, de egy kis olajos réteg marad, ami kicsit később szívódik be, nem vészes. Nekem nem gond, oda vagyok érte. Persze már nem kapható, szerencse, hogy betáraztam belőle, de már csak egy maradt :( Ha lehetne kapni, mindig lenne belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

karaibrahimgil

2019. március 1.

Miért nem kapható már hónapok óta ez a nagyszerű termék és a folyékony szappan változata? A borzasztóan művi fügés és a wc-illatosítóra emlékeztető, citrusos Essence & Co. bezzeg elérhető... Annak, aki szereti a narancsvirágos illatokat, például az Yves Rocher Secret d’Essence Neroliját, annyira tudnám javasolni - mármint ha rendelhető lenne.
Hé, Oriflame, van néhány szuper terméketek, nem lehetne azokat forgalmazni a százas boltok tartalmát felidézők helyett? Ígérem, többször fogok rendelni.
Ja igen, és pumpát minden testápolóra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Ja igen, és pumpát minden testápolóra!

nyuszo

2018. május 18.

A folyékony szappannal párban kaptam ajándékba.... hát, nagyon megörültem nekik, mikor kicsomagoltam! Finom narancsvirág illata van, ami elég tartós is... könnyen beszívódik, jól hidratál, kiadós, nekem nagyon sokáig kitartott.... A csomagolása szemet gyönyörködtető, a luxus érzetét keltő..... szeretem ezeket az adagoló pumpás megoldásokat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

zdoreebaba

2018. január 5.

Aki szereti a narancsvirágot és a citrusos-narancsos esszenciákat annak ez nagy kedvence lesz. Start programban sikerült teljesítenem a kritériumokat így ajándékba megkaptam a folyékony szappanjával együtt. Azt imádom ebben a termékcsaládban, hogy nagyon jól kiegészíti egymást a két termék. Mosogatás után szoktam legtöbbet használni, ezért is örülök a pumpás változatnak. Praktikus, könnyű használatot biztosít. Nemcsak kézápolóként, hanem testápolóként használható. Vizesebb krémes állagú, gyorsan beszívódik és nagyon sokáig érezni az illatát. Szerintem vannak olyanok akiknek nem jönne be, mert nagyon intenzív az illata, bár ez is ízlés kérdése. Inkább őszi-téli testápolóként használom, bár a kivitelezését tekintve ez kimondottan tavaszra és nyárra szól. Csodálatos a csomagolása, a kivitelezése. Gratula a tervezőknek! Ízléses, minőségi, luxus termék! Ára drága, de megéri, ha egy kicsit ki akarunk a szürke hétköznapokban kapcsolni. Igényes hölgyeknek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

adrica

2017. december 21.

Nagyon elütnek ízlések és ízlések. Félve rendeltem meg, mert nagyon akciós volt, de nem mertem belőle többet rendelni. Most már bánom! Na, hogy mennyire mások vagyunk a történet ezt igazolja: Bekentem a kezem vele és mutatom a kolléganőimnek a mellettem lévő irodában. Fúj vidd innen ezt az öreglányos szagot! Oké, kicsit erős, meg szokatlan, vagyis hát nem, mert ez jázmin, ami ilyen, plusz narancsvirág. Szégyenkezve kicsit, de értetlenül kivonultam, hisz nem rossz ez. Megyek tovább másik irodába, mutatom ott is, ráadásul tőle rendeltem, lássa már, hogy milyen. Hm, de jó!- mondja a kolléganőm. Hát belőlem kitört a nevetés. Míg az egyik irodában ketten is rosszul lettek tőle, itt meg áldják. Ezek után szerényen érdeklődtem a páromnál, hogy neki mennyire nyerő, de megnyugtatott, hogy nincsen ezzel semmi baj. Plussz 30-35-ösöknek ajánlanám. Ha illatkategóriát kéne említenem, akkor a cégnél illatban a legjobban a Milk & Honey Gold testápolóhoz hasonlít, illetve a kolléganőim rögtön le Today-ozták a konkurens cégtől. Igen, mert abban is van narancsvirág. Ráadásul rögtön társították egy idősebb kolléganőhöz, aki olyat használ. Nem volt túl jó a PR-ja sem a Today-nak, sem a kolléganőnknek. Szerencsére engem a párom véleménye nyugtatott meg. Úgy is lefekvéshez használom. Nekünk kettőnknek kell, hogy tetsszen, és átment a rostán. Nem is akárhogy! Nem mondom, hogy mindig ezt használom, mert szeretek hangulatok, illatok közt csapongani, de kellemesen hozza a jázmint és a narancsvirágot. Mire számítottak? Eperre? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

alphecca

2017. november 15.

Erős narancsvirág illata van, viszonylag tartós és érzékeny bőrre is ok.
Valaki írta,hogy nagyon büdös, ezzel vitatkoznék. Azt adja amit ígér, narancsvirág és jázmin illóolaj és nem műillatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Erős narancsvirág illata van, viszonylag tartós és érzékeny bőrre is ok.

Kmerci

2017. október 2.

Ha lehetne egy csillagot se adnék neki annyira BÜDÖS pedig csak 1x próbáltam ki egy borsónyit nyomtam a kezembe és először nem szagoltam meg hanem szétkentem a kezemen, ami részemről hatalmas hiba volt, émelyegtem tőle hányingerem lett viccen kívül, és kb. lemoshatatlan a szaga. Úgyhogy odaajándékoztam az anyósomnak mert ilyen irtózatos szagú parfümöket szeret és tetszett is neki szóval most már nem csak a látványát nem fogom bírni de a szagát se!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

WAME123

2017. szeptember 19.

Citrusos de mégis nagyon karakteres, finom illatú krém. Hamar beszívódik, kellemes selymes, puha érzetet hagy maga után, nem maradok ragacsos tőle. :) Az Yves Rocher Neroli parfümjét juttatja eszembe. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

lillyofthew

2017. január 19.

Első használat alapján, könnyen beszívódik a bőrbe, nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Első használat alapján, könnyen beszívódik a bőrbe, nagyon finom az illata.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Ceteareth-20, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citral, Myristic Acid, Jasminum Sambac Flower Extract
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.