Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2018. december 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Hidratáló kéz- és testápoló lotion rózsából és szantálfából nyert, természetes esszenciális olajokkal, pazar, parfümös illattal. Gyorsan a bőrbe szívódik, nem hagy zsíros érzést maga után, puhává és rugalmassá teszi a bőrt. Ápolja a bőrt a folyékony és a hagyományos szappan használata után.

Bőrgyógyászok által tesztelt.

creammaniac

2018. december 12.

Ajándékba kaptam és jó sokáig nem bontottam fel, mert nem szeretem a rózsa illatú kozmetikumokat. Aztán elkezdtem használni kézkrémként és teljesen jó! Nem annyira domináns a rózsa benne, jól hidratál és ami a legjobban tetszik benne, hogy szó szerint pillanatok alatt beszívódik a bőrbe. Így indulás előtt egy pumpálás elég a két kézre, mire az ajtóhoz érek, már be is szívódott.

Kézmosás után újra kell kenni, főleg ugye télen, de alapvetően jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Kézmosás után újra kell kenni, főleg ugye télen, de alapvetően jól teljesít.

Flanna

2017. június 23.

Ajándékba adtam egyik ismerősömnek, kicsit féltem tőle milyen lesz, mert én még nem próbáltam. Viszont a visszajelzés alapján nagyon jól teljesített, úgyhogy biztosan én is veszek majd egyet. Az illata tetszett és a pumpás megoldás is elég praktikus. A csomagolás pedig csodaszép, ezért is mertem ajándékba adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

egetoerika

2017. március 17.

Az illatát szerettem, sajnos a nagyon száraz bőrömön nem teljesített jól. De az illat tényleg mindenért kárpótolt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Ennie86

2017. március 3.

Anyumtól 'örököltem'. Egyszerűen mesés az illata és a hatása. :) Könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Órákkal a használat után is hidratált a bőröm. És az illat... hmm! :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

Lepketanonc

2016. november 15.

Fantasztikus az illata, jól hidratál (beszívódik). Tudom, hogy az összetevők között megtalálható allergizálóként a kőolajszármazék és az illatanyag, de nem érdekel, ez a termék tényleg azt csinálja a bőrömmel, amit egy testápolótól elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

zsufri

2016. október 17.

Szép kiszerelés. Kézkrémnek bevált, bár téli időszakban kiszáradt kézre kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Szép kiszerelés. Kézkrémnek bevált, bár téli időszakban kiszáradt kézre kevés.

galagonyanya

2016. szeptember 11.

A Samsara illatú testápoló, s mint ilyen, megéri az árát. Főleg akciósan:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

A Samsara illatú testápoló, s mint ilyen, megéri az árát. Főleg akciósan:)

Martina1330

2016. június 11.

Nagyon jól hidratáló testápoló ajándékba kaptam olyan illata van, hogy órákkal később sőt sokáig érezni az illatot magadon ez miatt egyszerűen imádom. Igaz, hogy ajándékba kaptam de az ára miatt le vonnék egy pontot hiszen ennyit azért nem ér meg 300ml testápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

mariann33

2016. március 20.

Inkább vizes mint zsíros testápoló,hígabb állagú(lotion) ezért nagyobb felületen kevesebbet is ellehet oszlatni.Személy szerint én az ilyet szeretem inkább,ami után nem érzem azt,hogy akkor most fél óráig nem lehet felöltözni.Pont elég a hidratálása is,sőt,igen jól ápol.De ha nem így lenne,azt is elnézném,mert az illatával egyszerűen nem lehet betelni!Nagyon sokáig,órákig lehet érezni a meleg,puha illatot.Nagyon tetszik,jó vétel volt,biztos hogy sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Cirmiske

2016. február 7.

Szép a csomagolás, jó az állaga, és itt meg is állt. Nekem egyszerűen büdös. Totál pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak