Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2021. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A trópusi illatú arctisztító frissítő papayakivonatot tartalmaz. Tökéletes választás, ha nyári frissességre vágysz. Eltávolítja a szennyeződéseket, nem szárítja a bőrt. Hatására csodálatosan tisztának és üdének érezheted a bőröd.

noricza

2021. október 22.

Az illata fincsi, krémmel együtt volt akcióban valami párszáz Ft-ért. A krémet elhasználgattam, de ez valahogy megmaradt. Jobban kedvelem ha habzik a lemosó (ez az én becsípődésem :S ) Jelenleg a férjem fogyasztja, eddig minden okés vele. Nincs irritáció, kevésbé száraz a bőre. A kiszerelés elég kicsike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

Terru

2021. július 20.

Az első dolog vele kapcsolatban, ami nagyon meglepett, hogy nem habzik. Egyáltalân. Mondjuk az nem az ő hibája, hogy én a habos arclemosókat kedvelem.
Kellemes igazi nyári illata van.
Nem szárít és pattikat sem okoz.
A csomagolása 75ml, szóval elég kicsi.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 20.

Kellemes igazi nyári illata van.
Nem szárít és pattikat sem okoz.
A csomagolása 75ml, szóval elég kicsi.
Nem veszem újra.

zdoreebaba

2021. június 19.

A tejes állagú lemosóktól egy ideje tartok, amióta egy regebbi pattanásokat okozott. Ez a papayás verzió egy kivételes eset. A száraz bőröm nagyon megszerette. Kedves kis nyári, édeskés egzotikus gyümis illata van. Viszont nagy kár, hogy nem habosodik fel. Jól tisztítja és hidratálja a bőrt, bár még mindig jobban szeretem a géles habosodásra képes arclemosókat. Elhasználtuk, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

Bonnieoo7

2020. szeptember 30.

Közepes intenzitású papaya illat, ami nekem már sok, az illatanyag számomra továbbra is fölösleges adaléknak számít. Színe enyhén barackos, állaga tömör, semmiképp sem folyós. Picit szárítja már ilyenkor a zsíros bőröm, de a hidegebb idő beköszöntével egyébként is feszül, így ez nem a termék hibája, csak kicsit tovább fokozza. Nálam úgy 4 hónapig bírja ez a 75 ml-es mennyiség, de mivel 300 Ft-ért vettem, igazából kettőt is - ez egy kihagyhatatlan ajánlat volt! 😊 Design tetszetős, olyan kis guszta, no és kis helyet foglal. Megvan a hozzá illő krém is, de azt még csak ezután bontom fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

blondie0310

2020. május 9.

Arclemosó tejként használható. Nagyon zsíros bőrre kifejezetten jó lehet. Jól tisztít. Én az állaga végett sose venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

jane79

2019. augusztus 11.

A kánikulában nagyon bejött a friss gyümölcsös illat. Könnyű tejes állag. Szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

spavanilly

2019. augusztus 7.

Valamiért megvolt az a tévképzetem, hogy ez egy zselés àllagú termék- de nem az.
Ez egy krémes állagú arclemosó. Nem szeretem az ilyen állagot- kizárólag az arctisztító hatású (pattanás elleni) arclemosókban fogadom el.
Mindennapi tisztításhoz sokkal jobban kedvelem a zselés állagot.
Mindegy, el fog fogyni, de nem lesz kedvenc, annak ellenére sem, hogy nagyon finom gyümölcsös illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Mindennapi tisztításhoz sokkal jobban kedvelem a zselés állagot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.